097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Вихідний
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Діагностика кузова авто в Києві

Діагностика кузова авто в Києві

Вибір автомобіля завжди дуже складний, особливо якщо ви плануєте придбати автомобіль, яким вже хтось користувався. Цей ринок сьогодні має багато різноманітних пропозицій на будь-який смак особливо з огляду на велику кількість битих машин з США і Європи. Але власники старих машин часто можуть приховати або прикрасити несправності, які понесуть великі витрати для майбутнього покупця. Деякі дефекти годі й помітити не підготовленим оком, оскільки їх дуже легко замаскувати. Звичайно, власник може просто не знати про всі проблеми свого автомобіля.

У нашому розпорядженні не тільки спеціальне обладнання, також багато що залежить від досвідченого фахівця! Наш майстер знає всі тонкощі і зверне увагу на слабкі місця і ділянки, які свідчать про всі події автомобіля.

Послуга діагностики кузова підійде в наступних випадках:

  • Ви хочете перевірити автомобіль до покупки, оскільки його кузов викликав у вас сумніви в плані надійності
  • Ви не маєте можливості самостійно оглянути кузов і хочете довірити це завдання фахівцям
  • Ви перебуваєте в іншому місті і не маєте можливості особисто приїхати до Києва на огляд цікавить автомобіля. Надаємо фото \ відео звіт в електронному вигляді.

Фахівці-автоексперти використовують толщиномер, без якого неможливо сформувати об’єктивну оцінку лакофарбового покриття. Цей прилад дозволяє швидко і точно виміряти товщину ЛКП. Від нього не сховаються сліди перефарбовування, пошкоджень або ремонту кузова, які прагнули замаскувати. Гранична товщина вказується заводом виробником. Максимальна товщина фарби кузова може становити від 80 до 150 мкм.

Що отримують наші клієнти:

Нівелюється ризик покупки автомобіля з проблемами кузова

У разі отримання негативних результатів у вас з’явиться привід для торгу

Є весь арсенал техніки для перевірки, оскільки діагностика проходить у нас на СТО

Надаємо фото \ відео звіт в електронному вигляді

Діагностики кузова буде розумною обережністю, оскільки дозволить уникнути незапланованих витрат в майбутньому. Після діагностики кузова досвідченим майстром з використанням діагностичних приладів, ви отримуєте звітність по його станом. Ретельну перевірку проходять навісні частини кузова: крила, капот, двері, скло і фари. Всі зазори, стики, шви від зварювального апарату, маркування і лонжерони будуть відзначені, оскільки саме ці фактори формують належну якість зовнішніх частин кузова.

У нас можна замовити діагностику кузова будь-якої моделі і марки автомобілів. Професійне обладнання та досвід фахівців дозволить вам вибрати найкращий варіант без будь-яких сюрпризів. Також ми маємо зручне розташування в Києві що дозволить вам легко дістатися до нашого центру.

Вартість послуги діагностика кузова

Найменування послугиВартість послуги
Діагностика кузова (включаючи лакофарбове покриття)300
Діагностика геометрії кузова500
Виїзна діагностика1000