График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Про СТО Автостейт

Автостейт

Автостейт – це центр, що надає послуги кузовного ремонту і фарбування авто будь-якої складності. Всі роботи виконуються на сучасному обладнанні і якісними матеріалами від світових лідерів. Ми надаємо гарантію на наші роботи.

15 років на ринку

Наша компанія з’явилася на ринку 15 років тому. І з тих пір ми впевнено займаємо лідируючі позиції з надання клієнтам професійних послуг у сфері фарбування авто і кузовного ремонту. З нами співпрацюють і фізичні особи, і великі страхові компанії.

Кваліфіковані фахівці

Одна зі складових успіху в роботі нашої компанії – це креативний підхід у підборі персоналу. Успіх багато в чому пов’язаний з досвідом співробітників. У центрі кузовного ремонту “Автостейт” працюють тільки кваліфіковані фахівці зі стажем від 5 років.

Якість матеріалів

Для підготовки і фарбування ми використовуємо матеріали і фарби від кращих світових виробників (Sikkens, 3M та інші).

Якість послуг

Другою складовою успіху компанії Автостейт слід назвати принцип роботи. Тільки у нас ви отримаєте 100% гарантію якості послуг, що надаються. У роботі ми використовуємо новітнє обладнання від німецьких та італійських партнерів. У нас можна провести повну діагностику автомобіля, визначитися з витратними матеріалами.

У вас є питання? Ми Вам передзвонимо

Гарантія на роботи становить 12 місяців

Всі роботи в нашому центрі кузовного ремонту виконуються строго з дотриманням технологічних вимог. Всі співробітники є досвідченими майстрам і справжніми професіоналами своєї справи. Все це, в зв’язці з використанням якісних матеріалів дозволяє надавати 12 місяців гарантії на наші роботи.

01

Тільки якісні матеріали

Для підготовки і фарбування ми використовуємо матеріали і фарби від кращих світових виробників (Sikkens, 3M та інші).

02

Популярність нашої компанії

Популярність нашої компанії зросла на тлі співпраці з нами серйозних страхових компаній.

03

Гнучка цінова політика

Перед тим, як замовити у нас роботу, клієнт може отримати детальну інформацію із зазначенням вартості всіх послуг. Для зручності клієнтів ми не використовуємо замість норма-годин фіксовані ціни на послуги.

04

Фахівці високого рівня

Наші технологи стежать за інноваційними технологіями рихтування та фарбування авто, постійно вдосконалюють свої навички і вивчають новинки.

  Підписатися  
Уведомление о