097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Вихідний
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]
Заказать обратный звонок

Ремонт бамперів авто в Києві

Відновлення бамперів, пайка пластикового бампера, фарбування переднього і заднього бампера автомобіля в Києві

Ремонт переднього і заднього бамперів

При аварійних ситуаціях найчастіше страждає така деталь автомобільної конструкції, як бампер. Тому немає нічого дивного в тому, що його ремонт, в свою чергу, представляє одну з найбільш популярних і затребуваних послуг в автосервісах.

Здійснити даний вид ремонту самостійно – це не найкраща ідея. Якщо у вас немає достатнього досвіду в такій справі, немає необхідного обладнання та матеріалів, то можна тільки істотно погіршити становище, витративши при цьому ще й додаткові фінансові кошти.

Тому, коли виникає необхідність в якісному ремонті бампера в Києві, слід звертатися в професійні компанії, які займаються цим питанням.

Недорогий ремонт бамперів в Києві

Наш автосервіс готовий надати свої послуги всім клієнтам на лівому березі Києва. Якою б складною була ваша ситуація, ми готові оказатьпрофессіональную допомогу, здійснивши якісну і результативну рихтування.

Ремонт бамперів в Києві – це послуга, яка славиться своєю значною вартістю. Особливо якщо мова йде про дорогі автомобілі. Але якщо ви скористаєтеся послугами нашої компанії, ціна гарантовано вас порадує, так як ми здійснюємо ремонт бамперів з пластика в Києві на найбільш вигідних для клієнтів умовах!

Починка заднього або переднього бампера кузова з пластика – це завдання, яке вимагає максимальної акуратності і професіоналізму. А завершальна весь процес фарбування дозволить добитися ідеального результату, який обов’язково буде відповідати всім вашим вимогам.

Локальний ремонт

Незважаючи на те, що ми здійснюємо ремонт бамперів в Києві за доступною вартості, наші професійні майстрами завжди прагнуть виконати свою роботу на найвищому рівні. Тому якщо ви хочете недорого відремонтувати автомобіль, ми завжди готові допомогти!

Локальний ремонт по усуненню тріщин і відновленню загального вигляду кріплення в Києві з наступним поліруванням – це послуга, за якою до нас звертаються максимально часто.

Тому у нас є необхідний досвід для того, щоб здійснювати свою роботу: оперативно, ефективно, акуратно, професійно.

Так що якщо ваше авто потребує реставрації, наші двері завжди відкриті. При цьому вам не знадобиться турбуватися про те, скільки коштує цікавить вас послуга. Наша цінова політика робить професійну допомогу доступною кожному водієві, хто її потребує!

Вартість ремонту бамперів

Градація цін залежить від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт. Точний розрахунок Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

послугаЦіна
Ремонт бамперавід 200