График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Антикорозійна обробка

Антикорозійна обробка та захисне покриття днища, порогів, кузова автомобіля в Києві

Що таке антикорозійна обробка?

Щоб зберегти зовнішній вигляд автомобіля і його стійкість до появи іржі, треба періодично робити антикорозійну обробку. Заводські протишумні мастики, що покривають днище і колісні арки лише оберігають метал від механічних впливів. Крім того, склад наносять до забарвлення, попередньо прикривши численні різьбові отвори і шпильки технологічними наклейками. При складанні автомобіля їх знімають, попутно оголюючи ділянки днища. У цьому випадку після покупки машини корисно перевірити стан покриття.

Антикорозійна обробка автомобіля включає в себе:

 • Двошарову обробку днища і колісних арок автомобіля;
 • Обробку прихованих порожнин;
 • Обробку зварних швів і загібочних з’єднань;
 • Обробку внутрішніх поверхонь кришки капота і багажника;

Слід розуміти, що захисне покриття може руйнуватися під впливом:

 • гравію;
 • сольових розчинів;
 • кислотних опадів.

Ціни антикорозійну обробку автомобіля

Тип автомобіляЦіна, грн.
Компактні автомобілівід 3000
Седанивід 3500
Кросоверивід 4000
Позашляховикивід 5000

Що отримують наші клієнти

Високий рівень обслуговування

Попередня діагностика і виявлення причини

Оперативний і якісний ремонт у зручний час

Великий досвід в обробці машин

Чому ми?

Фахівці автосервісу “Автостейт” готові виконати як одноразове так і планове сервісне обслуговування автомобіля. Обов’язково звернуть увагу на ряд параметрів, за якими можна судити про стан металу. У разі необхідності, в короткі терміни проводять кваліфіковане антикорозійне покриття в Києві. Ця процедура убезпечить ваше авто від серйозних проблем з кузовом і заощадить бюджет на масштабний ремонт.

Aнтиĸoppoзійнa oбpобка авто в Києві

Aнтиĸoppoзійнa oбpобка aвтo – це інноваційний підхід до вирішення завдання збереження кузова автомобіля в первісному заводському вигляді. Сучасний aнтиĸop для aвтoмoбіля – це не тільки профілактика і захист від вологи та інших впливів, що викликають «роз’їдання» поверхні кузова і днища авто. Це ще і вдосконалення естетичної складової вигляду, тому що сучасні матеріали захисного покриття мають в готовому (висушеному) вигляді приємний вигляд, і також приємні на дотик.

Причини корозії і виникнення іржі

Здавалося б, тут все ясно: постійні дощі восени, соляні суміші на дорогах взимку, нерегулярне миття від бруду ведуть до утворення іржі. Але є і ще один нюанс: автозаводи-виробники наносять захисний шар ще до монтажу днища. В ході монтажу, коли встановлюються «шпильки» на днище, нарізається різьба і проводяться інші механічні операції, захисний шар пошкоджується, і саме ці місця стають найуразливішими для корозії.

Буває і таке, що електроніка не може проконтролювати всі 100% оброблюваної поверхні, і якусь ділянку залишиться без захисного шару. Тому буде краще, якщо перша обробка кузова антикором відбудеться ще до першої поїздки на новенькому автомобілі. Але, якщо ви пропустили цей момент – нічого страшного, ви завжди можете звернутися на «Автостейт», де моментально виявляють та ліквідують вже виниклі дефекти і зроблять обробку антикором.

Антіĸoppoзійнaя oбpaбoтĸa – cтoімocть

На антикор ціна невелика, розцінки на роботи з нанесення захисного шару також доступні, тому є резон скористатися такою можливістю і нанести протикорозійного захист. Як часто це потрібно робити – питання індивідуальне, і більш залежить від того, де саме експлуатується автомобіль, як часто потрапляє під дощ, їздить чи взимку і так далі.

Зазвичай для новеньких авто вистачає обробки раз в півтора-два роки, а ось по досягненню автомобіля трирічного віку профілактичний огляд днища і інших важкодоступних частин кузова слід проводити частіше. Крім того, слід регулярно видаляти вологу з зливних отворів і дверей машини, щоб уникнути появи наскрізних отворів через іржу.

Обpaбoтĸa aнтиĸopoм в Києві – переваги СТО «Автостейт»:

 • Якісне імпортне покриття, яке використовується провідними автовиробниками.
 • Точний підбір найбільш придатною захисту.
 • Ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання.
 • Сушка за допомогою спецзасобів.
 • Попутне усунення корозійних поразок.
 • Невисокі розцінки на послуги.

Щоб оцінити перспективні можливості aнтіĸopoзійнoй oбpaбoтĸі, в Києві рекомендуємо звертатися на «Автостейт». Не намагайтеся виконати такого роду роботи самостійно – за відсутності навичок підбору та нанесення антикора ви навряд чи помітите ефект від вжитих зусиль. Довірте справу автомайстра – і ви захистите кузов і днище на багато місяців вперед, навіть якщо умови поїздок на вашому авто близькі до екстремальних.

  Підписатися  
Уведомление о