График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Видалення подряпин автомобіля

Видалення, ремонт, фарбування, полірування дрібних і глибоких подряпин кузова автомобіля в Києві

Акуратне видалення подряпин

Однією з найбільш популярних причин для звернення до сервісного центру є необхідність таких послуг, як видалення подряпин на автомобілі і його фарбування.

В цьому немає нічого дивного, так як в процесі експлуатації в деяких ситуаціях досить складно буває уникнути зіткнення поверхні автомобільного корпусу з іншими об’єктами.

Навіть при максимально акуратному водінні водіям доводиться стикатися з необхідністю відправки свого автомобіля на локальний ремонт в найближчий автосервіс.

Але якщо ви хочете здійснити якісне видалення ушкоджень і отримати по-справжньому професійний ремонт подряпин на автомобілі, то слід звертатися тільки в ту компанію, яка володіє всім необхідним обладнанням для надання послуг найвищої якості.

У зв’язку з цим варто звернути увагу на те, що наша організація є надійний сервіс, професійні майстри якого здійснюють акуратний і ефективний ремонт подряпин без фарбування, як на кузові, так і на будь-який інший частини автомобільної конструкції.

Видалення пошкоджень

Процес видалення подряпин з поверхні автомобіля являє собою досить делікатну роботу. Адже для того, щоб повернути машині ідеальний зовнішній вигляд і залишити власника авто повністю задоволеним отриманим результатом, необхідно не тільки використовувати спеціальне обладнання, а й довірити роботу досвідченого майстра, який вміє поводитися з технікою і знає всі особливості видалення та полірування, як дрібних, так і глибоких подряпин без фарбування.

Ремонт автомобіля за доступною ціною

Варто зазначити, що ми здійснюємо видалення подряпин, ремонт, рихтування, фарбування і усунення пошкоджень на автомобілі в максимально короткі терміни. Оперативність і якість ремонту – ось за що нас цінують наші клієнти. До того ж, ми надаємо ідеальний ремонт подряпин за доступною ціною.


Використовуємо тільки якісне обладнання та витратні матеріали

Лаки, грунти, шпаклівки, отвердители
витратний матеріал і обладнання
протиральні матеріали
фарбувальні пістолети
фарбувальна камера і рихтовочний стапель

Видалення подряпин на автомобілі в Києві

З урахуванням якості і стану наших доріг, повністю уникнути несанкціонованого механічного впливу на ЛКП машини не зможе навіть самий віртуозний водій. Про поверхню автомобіля вдаряються дрібні камінчики й гравій із-під коліс, залишають відколи й подряпини.

Не завжди є час і можливості оперативно усунути пошкодження покриття, тому більше половини машин так і їздять з подряпинами на борту. Крім того, відколи й інші дефекти можна отримати в результаті ДТП, аварії, зіткнення з перешкодою, неправильної парковки. Залежно від глибини пошкодження покриття розрізняють кілька підвидів подряпин і відколів.

Різновиди і способи видалення ушкоджень ЛКП:

  • Пошкоджено самий верхній шар лаку, а вся фарба на місці – задіюється полірування.
  • Подряпини середньої глибини, коли видно метал – потрібно фарбування і полірування.
  • Глибокі відколи, що зачіпають металеву основу кузова – робиться відновлення геометрії з подальшим фарбуванням і поліруванням.
  • Застарілі подряпини, «поїли» корозією – підготовча частина робіт з видалення іржі, і далі по звичайній відновної схемою.

Локальний ремонт і полірування подряпин

Як ви вже зрозуміли, якщо фарба залишилася недоторканою – можна позбутися від подряпин просто шляхом полірування, знявши верхній шар покриття авто. Це так звана відновна поліровка, коли на пошкоджене місце укладається спеціальний шар лаку. Щоб не просто позбутися від подряпин, а зробити стійким до подальших дій – наноситься захисний склад. Широко застосовується метод точкової полірування подряпин у випадках, коли не потрібно фарбування.

Полірування + фарбування

Такий блок ремонтних робіт доцільний, якщо пошкоджений барвистий шар – тоді потрібно підібрати тон фарби в колір машини, і тільки потім пошкоджене місце полірується. У нас практикується високоточний цифровий підбір фарб, а на допомогу приходить чуття і інтуїція наших малярів, що дозволяє зрозуміти заздалегідь, наскільки гладко підібраний колір «ляже» на поверхню кузовний частини.

Для старих моделей автомобілів це актуальний момент, так як сьогодні знайти фарби того складу, які при зіткненні з металом давали видимий оку відтінок, не завжди можливо, тому доводиться експериментувати з підбором і взаємодією з поверхнею. Крім того, після процедури фарбування обов’язково проводиться «вирівнювання» і маскування країв зони фарбування для кращого естетичного вигляду автомашини.

Видалення відколів

Відзначимо, що відколи – більш складний вид ушкодження, ніж звичайна подряпина. Необхідно спочатку згладити найгостріші і виступаючі кути відколів, і тільки лише потім переходити до решти робіт. Для цього задіюються спецзасоби різних категорій абразивності – так, щоб не пошкодити сусідні поверхні і їх ЛКП (інакше постраждає зовнішній вигляд авто).

Щоб надалі відколи й інші ушкодження ЛКП не виникали по дрібницях через незначних механічних впливів (дрібні камінці, засохла бруд, інше), то рекомендується періодичне нанесення полірувальних засобів. Це також можна проводити у нас в «Австостейте»: у нас не тільки видаляють подряпини авто, а й дбають про майбутню комфортної експлуатації вашої машини. Радимо робити полірування, фарбування, видалення подряпин з фарбуванням і без такої, видалення сколів у кваліфікованих автомайстрів СТО «Автостейт».

  Підписатися  
Уведомление о