Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Видалення подряпин автомобіля

Видалення, ремонт, фарбування, полірування дрібних і глибоких подряпин кузова автомобіля в Києві

Записатися на СТО

Знижка 5% - при замовленні online


Чому варто вибрати Автостейт

100% гарантія результату

Ремонт будь-якої складності

Прозорі ціни

Швидка консультація

Зручне розташування

Економія часу та коштів

Часті питання

⭐ Скільки коштує ремонт автомобіля?

Вартість ремонту залежить від складності ушкоджень і кількості часу, витраченого майстром. Більш точну інформацію ви зможете отримати, скориставшись онлайн калькулятором вартості ремонту авто чи зв'язавшись з менеджером

❓ Машина не заводиться, що робити?

Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт авто

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Видалення подряпин на автомобілі в Києві

З урахуванням якості і стану наших доріг, повністю уникнути несанкціонованого механічного впливу на ЛКП машини не зможе навіть самий віртуозний водій. Кузов пошкоджується дрібним камінням і гравієм, які залишають сколи і подряпини.

Локальний ремонт і полірування подряпин

Не завжди є час і можливість оперативно усунути пошкодження покриття, тому більше половини машин так і їздять з подряпинами на борту. Залежно від глибини пошкодження покриття розрізняють кілька підвидів подряпин і сколів.

Різновиди і способи видалення ушкоджень ЛКП:

  • Пошкоджено верхній шар лаку, а вся фарба на місці – задійснюється полірування.
  • Подряпини середньої глибини, коли видно метал – потрібне фарбування і полірування.
  • Глибокі відколи, що зачіпають металеву основу кузова – робиться відновлення геометрії з подальшим фарбуванням і поліруванням.
  • Застарілі подряпини – підготовча частина робіт з видалення іржі.

Якщо фарба залишилася недоторканою – можна позбутися від подряпин шляхом полірування, знявши верхній шар покриття авто. На пошкоджене місце укладається спеціальний шар лаку. Щоб не просто позбутися від подряпин, а зробити стійким до подальших дій – наноситься захисний шар. Широко застосовується метод точкового полірування подряпин у випадках, коли не потрібне фарбування.

Полірування і фарбування

Такий блок ремонтних робіт доцільний, якщо пошкоджено лакофарбове покриття. Тоді необхідно підібрати тон фарби в колір машини, і тільки потім пошкоджене місце полірується. Після процедури фарбування обов’язково проводиться «вирівнювання» і маскування країв зони фарбування для кращого естетичного вигляду авто.

Видалення сколів

Сколи – більш складний вид ушкодження, ніж звичайна подряпина. Необхідно спочатку згладити найгостріші і виступаючі кути сколів, і тільки потім переходити до решти робіт. Для цього задіюються спецзасоби різних категорій абразивности так, щоб не пошкодити сусідні поверхні і їх ЛКП (інакше постраждає зовнішній вигляд авто).

Рекомендується періодичне нанесення полірувальних засобів. Щоб надалі сколи й інші ушкодження лакофарбового покриття не виникали по дрібницях через незначні механічні впливи (дрібні камінці, засохлий бруд, інше). Для цього відвідайте наш автосервіс. Майстри «Автостейт» видалять подряпини і інші пошкодження кузова.

Відгуки про видалення подряпин

  Підписатися  
Уведомление о