Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Заміна ланцюга ГРМ в Києві

Планова заміна ланцюга ГРМ (газорозподільного механізму) в Києві

Записатися на СТО

Знижка 5% - при замовленні online


Чому варто вибрати Автостейт

100% гарантія результату

Ремонт будь-якої складності

Прозорі ціни

Швидка консультація

Зручне розташування

Економія часу та коштів

Часті питання

⭐ Скільки коштує ремонт автомобіля?

Вартість ремонту залежить від складності ушкоджень і кількості часу, витраченого майстром. Більш точну інформацію ви зможете отримати, скориставшись онлайн калькулятором вартості ремонту авто чи зв'язавшись з менеджером

❓ Машина не заводиться, що робити?

Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт авто

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Заміна ланцюга ГРМ

Пропонуємо послугу – заміну ланцюга ГРМ, яку виконають кваліфіковані автослюсарі. Ланцюг газорозподільного механізму (ГРМ) в автомобілі – механізм, необхідний для нормальної роботи двигуна. Тому він піддається великим навантаженням, через що відбувається знос, а іноді і розрив. У цьому випадку доводиться міняти ланцюг ГРМ, так як ця деталь не придатна до ремонту.

Найчастіші поломки ланцюгів ГРМ

Найбільш часта поломка – це злам одного з зубів ланцюжка, що викликає так зване «прослизання» ланцюга. Його достатньо, щоб вивести з ладу механізми, що працюють в жорсткій зв’язці. Також часто відбувається розтяжка ланцюгів під впливом високих температур і навантажень, через що слабшає натяг, і ланцюжок починає «проскакувати» на 1-2 зубчики. Таке провисання можливо через зношування шарнірних з’єднань – наслідки приблизно ті ж, що при зламі зубчики ланцюга.

Більш важкі пошкодження, такі, як розрив ланцюга газорозподільного механізму, можуть призвести до несправності клапанів автодвигуна, які також доведеться замінити. Подібне механічне зіткнення з великою силою призводить до руйнування клапанів і поршнів.

Як часто змінюється ланцюг ГРМ:

  • Після придбання старої машини.
  • Закінчуються терміни експлуатації ланцюга.

З приводу останнього пункту – термінів експлуатації – завжди є рекомендації автовиробника, коли саме варто планувати заміну.

Однак деякі ознаки того, що амортизаційний знос може привести до швидкого розриву ланцюга, все ж є. У цьому допоможе запалювання: якщо воно виставлено невірно, і після перенастроювання знову збивається, то ланцюг, найімовірніше, вже розтягнуто занадто сильно і пора думати про його заміну.

Де робити заміну ланцюгів

Приїжджайте на автосервіс “Автостейт” для заміни ланцюга ГРМ. Ми гарантуємо якість проведених робіт і встановлених запчастин. Точно підберемо комплекти для установки з урахуванням моделі авто, що стане запорукою нормального функціонування ланцюгової передачі і стабільної роботи двигуна.

Відгуки про заміну ланцюга ГРМ

  Підписатися  
Уведомление о