097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Вихідний
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]
Записаться на ремонт

Діагностика кузова авто

Діагностика стану кузова автомобіля в Києві

Чому необхідно зробити діагностику кузова автомобіля на Автостейт?

Багатий досвід роботи

Працюємо з 2013 року.
Відремонтовано більше 15 000 автомобілів.

Професійне обладнання та матеріали

Обладнання та витратні матеріали італійського та німецького виробництва.

Пунктуальність

Виконуємо ремонт в узгоджені терміни.

Прозорі ціни

Вартість робіт зазначена в кошторисі, не змінюється в процесі ремонту.

Підбір запчастин

Підбір оригінальних запчастин або якісних аналогів з офіційною гарантією.

Записаться на СТО

Скидка 5% - при заказе online


Ціна на діагностику кузова авто

ПослугаЦіна від, грн.
Діагностика кузова200

Приклади робіт по діагностиці кузова автомобіля

Діагностика кузова автомобіля від СТО Автостейт

Вибір автомобіля завжди дуже складний, особливо якщо ви плануєте придбати автомобіль, яким вже хтось користувався. Цей ринок сьогодні має багато різноманітних пропозицій на будь-який смак особливо з огляду на велику кількість битих машин з США і Європи. Але власники старих машин часто можуть приховати або прикрасити несправності, які понесуть великі витрати для майбутнього покупця. Деякі дефекти годі й помітити не підготовленим оком, оскільки їх дуже легко замаскувати. Звичайно, власник може просто не знати про всі проблеми свого автомобіля.

При підготовці комерційної угоди купівлі / продажу автомобіля проводиться діагностика кузова, причому для продавця і покупця така перевірка буде відрізнятися по ряду параметрів. Збігаються при такій перевірці тільки перші чотири пункти (див. Докладніше нижче), а в подальша перевірка кузова автомобіля буде інший. Загальний обсяг проведених з метою діагностики автомобіля робіт для продає і купує авто також різниться. Така перевірка автомашини корисна для обох сторін: що купує авто зможе упевнитися, що машина, дійсно, варто запитуваних грошей, а продає отримає можливість виручити максимально можливу з урахуванням стану авто суму.

У яких випадках слід продіагностувати стан кузова

  • Ви хочете перевірити автомобіль до покупки, оскільки його кузов викликав у вас сумніви в плані надійності.
  • Ви не маєте можливості самостійно оглянути кузов і хочете довірити це завдання фахівцям.
  • Ви перебуваєте в іншому місті і не маєте можливості особисто приїхати до Києва на огляд цікавить автомобіля. Надаємо фото\відео звіт в електронному вигляді.

Послуга діагностики кузова авто для покупця

Мета діагностики кузова автомобіля, який бажає придбати покупець, це упевнитися в надійності і справності техніки, а також переконатися у відсутності фактів приховування наслідків ДТП, аварій, зіткнень, заміни частин кузова. З цією метою проводиться ряд діагностичних досліджень, що визначають стан деталей кузова.

Для покупця:

  1. Визначення відповідності VIN маркування даними техпаспорта, пошук слідів зміни VIN маркування, уточнення дати випуску автомашини.
  2. Заміри товщини (понад 130 замірів) лакофарбового покриття (ЛКП) зовнішніх частин кузова для виявлення місць перефарбовування, поновлення ЛКП, визначення масштабів виправлених ушкоджень при виявленні слідів втручання в заводське ЛКП.
  3. Вимірювання товщини ЛКП (більше 90 вимірів) силових елементів кузова і каркаса кузова з метою пошуку деформацій, слідів корозії, тріщин, порушень геометрії кузова і ознак відновлення кузовних деталей.
  4. Підготовка експертного висновку про стан зовнішніх і силових елементів кузовний конструкції.

По ходу дослідження всі дані заносяться в акт вимірювань – спеціальну карту «завмер товщини ЛКП», а потім в таблиці «Виміри товщини ЛКП» і «Стан силових елементів». Підсумки вносяться в розділ «Висновок». В цілому в ході діагностичного дослідження по кожному елементу кузова, товщина покриття вимірюється 10-25 разів.

Послуга передпродажної діагностики автомобіля для продавця

Для продавця складається інший документ, а саме інспекційний лист, куди вносяться всі перераховані вище дані, а також деякі інші. Крім того, на руки видається ще два документа по кожному сегменту діагностики, про що варто розповісти докладніше.

Для продавця:

Пункти 1-4 – збігаються з вищеописаними.

  1. Зовнішній візуальний огляд кузова, запитом не знайдено ліквідованих подряпин, відколів, вм’ятин, тріщин лобового скла і внесення всіх виявлених недоліків в «Лист зовнішніх пошкоджень кузова». У цьому ж документі фіксується загальна оцінка стану ЛКП і результатів відновлень з фарбуванням.
  2. Візуальний огляд салону, пошук потертостей, тріщин, прожогов, плям, які при виявленні заносяться в спецтабліцу «Діагностики стану салону».
  3. Оцінка зовнішнього стану кузова інспектором з відміткою за шкалою, прийнятою в компанії.

При приміщенні автомобіля на торговий майданчик готується фото- і відеосесія із зображенням авто, також за прийнятим в компанії алгоритму. Така візуалізація сприяє більш швидкому продажу автомобіля за оптимальною для продавця вартості і більш адекватним очікуванням покупця від майбутнього придбання. Вдалих Вам угод!

Діагностики кузова буде розумною обережністю, оскільки дозволить уникнути незапланованих витрат в майбутньому. Після діагностики кузова досвідченим майстром з використанням діагностичних приладів, ви отримуєте звітність по його станом. Ретельну перевірку проходять навісні частини кузова: крила, капот, двері, скло і фари. Всі зазори, стики, шви від зварювального апарату, маркування і лонжерони будуть відзначені, оскільки саме ці фактори формують належну якість зовнішніх частин кузова.

У нас можна замовити діагностику кузова будь-якої моделі і марки автомобілів. Професійне обладнання та досвід фахівців дозволить вам вибрати найкращий варіант без будь-яких сюрпризів. Також ми маємо зручне розташування в Києві що дозволить вам легко дістатися до нашого центру.

avatar
  Підписатися  
Уведомление о