Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Діагностика кузова авто

Діагностика стану кузова автомобіля в Києві

Записатися на СТО

Знижка 5% - при замовленні online


Чому варто вибрати Автостейт

100% гарантія результату

Ремонт будь-якої складності

Прозорі ціни

Швидка консультація

Зручне розташування

Економія часу та коштів

Вартість діагностики кузова

ПослугаЦіна від
Комп'ютерна діагностика автомобіля300
Діагностика кондиціонера250
Діагностика електронних систем300
Діагностика кузова (включаючи лакофарбове покриття)300
Діагностика геометрії кузова500
Діагностика ходової300
Діагностика сигналізації і доп. обладнання500
Діагностика електрики300

Часті питання

⭐ Скільки коштує діагностика кузова?

Діагностика кузова коштує 300 грн.

❓ Машина не заводиться, що робити?

Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт авто

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Діагностика кузова автомобіля

При підготовці комерційної угоди купівлі/продажу автомобіля проводиться діагностика кузова. Для продавця і покупця така перевірка буде відрізнятися по ряду параметрів.

Загальний обсяг проведених з метою діагностики автомобіля робіт для продажу і купівлі авто також різниться. Така перевірка автомашини корисна для обох сторін. У яких випадках слід продіагностувати стан кузова:

 • Ви хочете перевірити автомобіль до покупки, оскільки його кузов викликав у вас сумніви в плані надійності.
 • Ви не маєте можливості самостійно оглянути кузов і хочете довірити це завдання фахівцям.
 • Ви перебуваєте в іншому місті і не маєте можливості особисто приїхати до Києва на огляд авто. Надаємо фото/ відео звіт в електронному вигляді.

Послуга діагностики кузова авто для покупця

Мета діагностики кузова автомобіля, який бажає придбати покупець – це упевнитися в надійності і справності техніки, а також переконатися у відсутності фактів приховування наслідків ДТП, зіткнень, заміни частин кузова. З цією метою проводиться ряд діагностичних досліджень, що визначають стан деталей кузова.

Для покупця:

 • Визначення відповідності VIN маркування даним технічного паспорта, пошук слідів зміни VIN маркування, уточнення дати випуску автомашини.
 • Заміри товщини (понад 130 замірів) лакофарбового покриття (ЛКП) зовнішніх частин кузова для виявлення місць перефарбовування, поновлення ЛКП, визначення масштабів виправлених ушкоджень при виявленні слідів втручання у заводське ЛКП.
 • Вимірювання товщини ЛКП (більше 90 вимірів), силових елементів кузова і каркасу кузова з метою пошуку деформацій, слідів корозії, тріщин, порушень геометрії і ознак відновлення кузовних деталей.
 • Підготовка експертного висновку про стан зовнішніх і силових елементів кузовний конструкції.

У ході дослідження всі дані заносяться в акт вимірювань – спеціальну карту «Замірів товщини ЛКП», а потім у таблиці «Виміри товщини ЛКП» і «Стан силових елементів». Підсумки вносяться в розділ «Висновок». В цілому в ході діагностичного дослідження по кожному елементу кузова, товщина покриття вимірюється 10-25 разів.

Послуга передпродажної діагностики автомобіля для продавця

Для продавця складається інший документ, а саме інспекційний лист, куди вносяться всі перераховані вище дані, а також деякі інші. Крім того, на руки видається ще два документа по кожному сегменту діагностики, про що варто розповісти докладніше.

Для продавця:

 • Пункти 1-4 – збігаються з вищеописаними.
 • Зовнішній візуальний огляд кузова, пошук неліквідованих подряпин, відколів, вм’ятин, тріщин лобового скла і внесення всіх виявлених недоліків у «Лист зовнішніх пошкоджень кузова». У цьому ж документі фіксується загальна оцінка стану ЛКП і результатів відновлень з фарбуванням.
 • Візуальний огляд салону, пошук потертостей, тріщин, прожогів, плям, які при виявленні заносяться в спецтаблицю «Діагностики стану салону».
 • Оцінка зовнішнього стану кузова інспектором з відміткою за шкалою, прийнятою в компанії.
 • При приміщенні автомобіля на торговий майданчик готується фото- і відеосесія із зображенням авто, також за прийнятим в компанії алгоритмом. Така візуалізація сприяє більш швидкому продажу автомобіля за оптимальною для продавця вартістю і більш адекватним очікуванням покупця від майбутнього придбання. Вдалих Вам угод!

Діагностики кузова дозволить уникнути незапланованих витрат в майбутньому. Після діагностики кузова досвідченим майстром з використанням діагностичних приладів, ви отримуєте звітність про його стан. Ретельну перевірку проходять навісні частини кузова: крила, капот, двері, скло і фари. Всі проміжки, стики, шви від зварювального апарату, маркування і лонжерони будуть відзначені, оскільки саме ці фактори формують належну якість зовнішніх частин кузова.

У нас можна замовити діагностику кузова будь-якої моделі і марки автомобілів. Професійне обладнання та досвід фахівців дозволить вам вибрати найкращий варіант без будь-яких сюрпризів.

Відгуки про діагностику кузова

  Підписатися  
Уведомление о