График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Полірування кузова автомобіля

Повне або часткове полірування кузова, фар, видалення подряпин автомобіля в Києві

Полірування автомобілів в Києві

Ми виконаємо професійне полірування кузова Вашого автомобіля.

Звернувшись в нашу компанію в Києві, у вас не буде приводів сумніватися в тому, що полірування вашого автомобіля буде по-справжньому якісне і професійне.

Завдяки сучасним технологіям ця процедура займає мінімальну кількість часу.

Тому якщо ви не хочете надовго розлучатися зі своїм автомобілем, ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в поліровці.

Якісне полірування авто

Наші послуги користуються популярністю через цілу низку причин:

 • оперативність полірування авто в Києві;
 • використовуємо тільки якісні матеріали і сучасне устаткування;
 • уважне ставлення до кожного клієнта;
 • гарантія на виконану роботу.

Гарантований результат

Якщо ви проживаєте в Києві, і вас цікавить полірування вашої машини, то в нашій компанії полірування автомобіля дозволить вам гарантовано отримати бажаний результат.

Абразивна технологія усунення подряпин на автомобілі – це ідеальний варіант для тих, хто цінує свій авто. При цьому ціна для жителів лівого берега буде найбільш доступною за сьогоднішніми мірками!


Використовуємо тільки якісне обладнання та витратні матеріали

Лаки, грунти, шпаклівки, отвердители
витратний матеріал і обладнання
протиральні матеріали
фарбувальні пістолети
фарбувальна камера і рихтовочний стапель


Вартість полірування авто

Градація цін залежить від класу автомобіля, стану ЛКП, а так само від складності конкретно взятих робіт. При пошкодженнях лакофарбового покриття ми можемо виконати локальне або повне фарбування кузова.

ПослугаМалий клас, ціна в грн.
Полірування деталі270
Полірування авто повністю2700-4050-5400
Полірування фар720
ПослугаСередній клас, в т.ч. деякі паркетники, ціна в грн.
Полірування деталі300
Полірування авто повністю3000-4500-6000
Полірування фар800
ПослугаБізнес, s клас, позашляховики, ціна в грн.
Полірування деталі375
Полірування авто повністю4500-6000-9000
Полірування фар1000

Дізнатися попередню ціну на полірування Вашого автомобіля можна дізнатися за телефоном:

 097 745 45 19
 095 745 45 19
 093 745 45 19

Полірування авто в Києві

Полірування ЛКП – це більше, ніж просто модний автомобільний тренд. При поліровці авто отримує додатковий шик і додаткове захисне покриття, поліпшується зовнішній вигляд авто, який, до того ж, довше зберігається. Існують різні варіанти полірування авто, і в будь-якому вигляді наші полірувальники порекомендують те полірування, яка найбільш повно вирішить проблеми покриття конкретно вашого автомобіля.

Види полірування:

 • Відновлювальне полірування автомобіля – усунення шляхом полірування дрібних дефектів (подряпин, потертостей), що залишилися після нанесення попередніх шарів покриття.
 • Захисна профілактична полірування авто – нанесення особливого розчину, з якого утворюється полімерна плівка, стійка також до піщано-соляної суміші, УФ-випромінювання, воді.
 • Поверхнева абразивна поліровка машини – наводить лиск автомобіля, сприяє відновленню верхнього шару лакування машини до враження «абсолютно нового», що користується попитом в передпродажної підготовки авто.

Таким чином, відновлення лакофарбового покриття, його блиску потрібно не тільки для кращого естетичного вигляду кузова, але і для його більш тривалого збереження. Лакофарбове покриття автомобіля, знаходячи оновлений вигляд, захищає машину від іржі, несприятливого впливу води (талої, дощової), попадання соляних сумішей, якими посипають дороги, а також робить відполірований автомобіль більш стійким до впливу дрібних шматочків глини, гравію, камінчиків, що вилітають з- під коліс при поїздках по грунтових дорогах.

Ціна полірування автомобіля

Скільки буде коштувати відновити зовнішній вигляд ЛКП персонально для вашої машини – буде ясно після зовнішнього огляду кузовний частини, дверей, багажника і так далі. Розцінки залежать від безлічі факторів, однак той ефект, який ви отримаєте після полірування, коштує набагато дорожче.

Від чого залежить ціна на полірування ЛКП:

 • Обсяг і терміновість полірувальних робіт.
 • Необхідність попереднього ремонту (рихтування, відновлення геометрії).
 • Додаткові завдання (наприклад, видалення подряпини з ЛКП).
 • Вибір типу полірувального покриття.
 • Вибір матеріалів для полірування, автохімії.

Відзначимо, що на СТО «Австостейт» застосовуються тільки найякісніші матеріали. Так, для підготовки до нанесення полірувального шару використовується автохімія, рекомендована виробниками «Мерседес», «БМВ», «Ауді» для поліпшення зовнішнього вигляду авто. Спецавтохімія дозволяє домогтися набагато більш ефектного візуального ефекту, ніж застосування більш традиційних матеріалів. Також задіюється паста і інші витратні матеріали від провідних світових виробників автохімії, що дозволяють відполірувати автомобіль до новенького вигляду.

Час полірування

Багатьох автовласників заздалегідь цікавить, скільки часу займе процесу полірування машин – на це питання наші майстри дадуть, коли оглянуть кузов вашого автомобіля, тому що час може помітно варіюватися в залежності від раніше перерахованих факторів. В принципі, в деяких випадках можливий навіть варіант «сьогодні-на-сьогодні», але точніше можна буде сказати тільки після особистої консультації.

  Підписатися  
Уведомление о