097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Выходной
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Полірування кузова авто в Києві

Ефективне полірування авто в Києві

Полірування кузова в Києві – це процес, який не варто здійснювати самостійно. Навіть якщо у вас є все необхідне обладнання, без наявності відповідних навичок і знань, домогтися бажаного результату буде непросто.

А звернувшись в нашу компанію в Києві, у вас не буде приводів сумніватися в тому, що полірування вашого автомобіля буде по-справжньому якісне, акуратне і професійне. Завдяки сучасним технологіям ця процедура займає мінімальну кількість часу.

Тому якщо ви не хочете надовго розлучатися зі своїм автомобілем, ви завжди можете звернутися до нас по допомогу в захисній поліровці автомобіля, яка б надала тільки кращий результат.

Якісне полірування авто

Наші послуги користуються популярністю через цілу низку причин:

оперативність полірування авто в Києві;

доступна вартість будь-якого виду послуг;

уважне ставлення до кожного клієнта;

відповідальність за результат.

Гарантований результат

Тому якщо ви проживаєте в Києві, і вас цікавить полірування лаку вашої машини, то в нашій компанії полірування автомобіля в Києві дозволить вам гарантовано отримати бажаний результат.

Абразивна технологія усунення подряпин на автомобілі – це ідеальний варіант для тих, хто цінує свій авто. При цьому ціна для жителів лівого берега буде найбільш доступною за сьогоднішніми мірками!

Вартість полірування авто

Градація цін залежить від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт. Точний розрахунок Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

ПослугаЦіна
Полірування деталі200-350
Полірування авто повністю2000-4500
Полірування фар250-400