097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Вихідний
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Відновлення авто після ДТП в Києві

Швидкий і якісний ремонт авто після ДТП

Навіть найдосвідченішим і акуратним водіям іноді не вдається уникнути аварій. Аварії на дорозі бувають різного рівня складності. Але, як правило, в будь-якому випадку автомобіль потребує відновлення і професійному ремонті після ДТП.

Варто відзначити, що наш автосервіс здійснює відновлення авто після ДТП протягом багатьох років, тому наші майстри знають, як домогтися ідеального результату ремонту в найбільш короткі терміни.

Для того, щоб машину після участі в аварійній ситуації можна було повернути в робочий стан, необхідно уважно перевірити всю її конструкцію. Тільки після того, як функціональність системи буде ідеальною, авто можна експлуатувати.

Ремонт після ДТП

Ремонт після ДТП – це серйозне завдання, для реалізації якої слід звертатися до професійних фахівців.

Важливою складовою відновного ремонту є діагностика стану авто, яка дозволяє виявити наявні неполадки для подальшого ремонту.

Кузовний ремонт, як і фарбування, не варто здійснювати без допомоги фахівців, так як тільки досвідчений майстер здатний швидко оцінити стан кузова і визначити масштаби необхідних ремонтних робіт.

Якщо вам необхідно відремонтувати авто після ДТП, ласкаво просимо до нас!

Ми подбаємо про відновлення вашого автомобіля

Великим плюсом є оперативність нашої роботи. Ми розуміємо, що надовго розлучатися з особистим авто буває дуже незручно, тому прагнемо здійснювати відновлення крила і ряду інших автомобільних деталей в короткі терміни. При цьому вартість роботи наших майстрів завжди знаходиться на адекватному рівні.

Доступна цінова політика є однією з головних особливостей нашого сервісу. Так що якщо вас цікавить якісне та швидке відновлення авто після ДТП з подальшою поліровкою, з нашими майстрами ви можете отримати таку послугу за відмінною ціною.

Відновлення авто після ДТП, ремонт деталей і загальної конструкції здійсниться на вищому рівні професіоналізму, при зверненні в наш сервіс!

Вартість відновлення

Градація цін залежить від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт. Точний розрахунок Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

ПослугаЦіна
Встановлення автомобіля на стапель500
Усунення нескладного перекосу1500-2500
Усунення середнього перекосу2800-3600
Усунення сильного перекосу4500-7000