График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Відновлення авто після ДТП в Києві

Відновлення кузова і пошкоджених навісних деталей автомобіля після ДТП

Швидкий і якісний ремонт авто після ДТП

Навіть найдосвідченішим і акуратним водіям іноді не вдається уникнути аварій. Аварії на дорозі бувають різного рівня складності. Але, як правило, в будь-якому випадку автомобіль потребує відновлення і професійному ремонті після ДТП.

Варто відзначити, що наш автосервіс здійснює відновлення авто після ДТП протягом багатьох років, тому наші майстри знають, як домогтися ідеального результату ремонту в найбільш короткі терміни.

Для того, щоб машину після участі в аварійній ситуації можна було повернути в робочий стан, необхідно уважно перевірити всю її конструкцію. Тільки після того, як функціональність системи буде ідеальною, авто можна експлуатувати.

Ремонт після ДТП

Ремонт після ДТП – це серйозне завдання, для реалізації якої слід звертатися до професійних фахівців.

Важливою складовою відновного ремонту є діагностика стану авто, яка дозволяє виявити наявні неполадки для подальшого ремонту.

Кузовний ремонт, як і фарбування, не варто здійснювати без допомоги фахівців, так як тільки досвідчений майстер здатний швидко оцінити стан кузова і визначити масштаби необхідних ремонтних робіт.

Якщо вам необхідно відремонтувати авто після ДТП, ласкаво просимо до нас!

Ми подбаємо про відновлення вашого автомобіля

Великим плюсом є оперативність нашої роботи. Ми розуміємо, що надовго розлучатися з особистим авто буває дуже незручно, тому прагнемо здійснювати відновлення крила і ряду інших автомобільних деталей в короткі терміни. При цьому вартість роботи наших майстрів завжди знаходиться на адекватному рівні.

Доступна цінова політика є однією з головних особливостей нашого сервісу. Так що якщо вас цікавить якісне та швидке відновлення авто після ДТП з подальшою поліровкою, з нашими майстрами ви можете отримати таку послугу за відмінною ціною.

Відновлення авто після ДТП, ремонт деталей і загальної конструкції здійсниться на вищому рівні професіоналізму, при зверненні в наш сервіс!

Вартість відновлення

Градація цін залежить від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт. Точний розрахунок Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

ПослугаЦіна
Встановлення автомобіля на стапель500
Усунення нескладного перекосу1500-2500
Усунення середнього перекосу2800-3600
Усунення сильного перекосу4500-7000

Відновлення автомобіля після аварії в СТО Автостейт

Навіть самий дисциплінований водій не застрахований від аварій, тому дуже важливо заздалегідь мати «на прикметі» автосервіс, який, в разі потреби, виконає відновлення автомобіля після ДТП. Рекомендуємо скористатися допомогою нашого сервісу «Автостейт», тому що наші майстри мають колосальний досвід кузовного ремонту і повернення кузова в первинний вигляд навіть після потужних аварій.

Наші послуги ремонту автомобіля після аварії:

 • Локальний ремонт кузова.
 • Реставрація кузова авто.
 • Відновлення внутрішніх деталей, вузлів, механізмів, електрики.
 • Рихтування, фарбування, полірування.

Особливості відновлення автомобіля після аварії із застосуванням інноваційних технологій

У більшості легкових автомашин кузов робиться з тонколистової сталі 0,55-1,5 міліметрів із застосуванням ускладнених форм, ребер жорсткості. З огляду на те, що у кожного автовиробника свій підхід до дизайну і безпеки автомобіля, дуже важливо, щоб майстри сервісу мали досвід ремонту всіх моделей автомобілів, представлених на нашому ринку, а також відповідне професійне оснащення та інструментарій. Саме такою підготовкою і оснащенням володіють наші фахівці, тому, довіривши ремонт автомобіля після ДТП нам, ви можете твердо знати, що для вашої техніки буде зроблений максимум можливого, щоб повернути їй початкові характеристики.

Відновлення автомобіля після аварії – послідовність:

 • Демонтаж акумуляторного блоку.
 • Знеструмлення і від’єднання ділянок електричного кола.
 • Демонтаж деталей і зварних з’єднань (за потребою).
 • Мийка кузовних деталей.
 • Розбирання авто (повна або часткова).
 • Реставрація форми кузова.
 • Роботи по холодному металу.
 • Силові види правки.
 • Ліквідація перегинів з металу.
 • Точкова витяжка металу.
 • Ремонт інших деталей, вузлів, механізмів.
 • Рихтування, грунтовка, фарбування, полірування.

Відзначимо, що наші технічні можливості дозволяють впоратися з розбиранням навіть дуже старої техніки з проржавілими болтами, «сплав» елементами і ураженими корозією деталями. При необхідності на «Автостив» можна розібрати машину вщент каркаса, після чого і починається правка деформованого після ДТП кузова – так, щоб за допомогою рихтування відновити первинну форму.

Оснащення для відновлення автомобіля після ДТП

Власне для відновлювальних робіт залучаються найсучасніші механічні та гідравлічні силові агрегати. Під механічними розуміються конструкції 2-стороннього способу дії, що працюють за принципом гвинтової пари, а гідравлічних енергія силового дії транспортується під тиском.

Все обладнання закуповується у провідних виробників авторемонтного оснащення, тому при необхідності знайдеться ексклюзивний інструментарій для розбирання кожної марки автомобіля будь-якого року випуску. Звертаємо увагу, що у нас до кожного автомобілю – індивідуальний підхід, ми заздалегідь продумуємо технологію ремонту «від і до» в залежності від ступеня пошкоджень, особливостей пристрою автомобіля. Остаточний результат вам сподобається на вигляд, на дотик, а в ідеальному вирівнюванні ви зможете переконатися, просто провівши рукою по корпусу машини.

  Підписатися  
Уведомление о