График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Ремонт і заправка кондиціонера

Ремонт, обслуговування і заправка кондиціонера автомобіля сертифікованим обладнанням на СТО в Києві

Справний автомобільний кондиціонер є незамінною деталлю, від якого безпосередньо залежить комфорт перебування в автомобілі. Щоб завжди підтримувати його в робочому стані потрібно стежити за термінами експлуатації. Після деякого часу використання кондиціонер вимагатиме планової діагностики або ремонту. У більшості випадків доцільно просто відремонтувати систему, ніж замінити її повністю. Центр кузовного ремонту Автостейт пропонує великий комплекс послуг з обслуговування і ремонту системи кондиціонування. У нас ви можете отримати комплексне обслуговування: майстри можуть повністю оглянути систему кондиціонування вашого автомобіля і виключити всі несправності.

Візуально визначити проблему з кондиціонером практично неможливо. Фахівці повинні провести діагностику з використанням спеціального обладнання, що дозволить знайти причину поломки. Саме після цього можна зробити висновок, який саме ремонт потрібно. Наш центр оснащений усім необхідним обладнанням і комплектуючими для професійної діагностики і ремонту автомобільного кондиціонера.

Вартість робіт

Найменуваннявартість
Діагностика кондиціонера250 грн
Пошук несправності з використанням спеціальної фарби (витік, хутро. Поломка, електро. Несправність, огляд стану трас)від 400 грн
Заправка системи автокондиціонування фреоном з додаванням олії, до 700г700 грн
Заправка системи автокондиціонування фреоном з додаванням олії, понад 700г, за кожні 100г100 грн
Професійна антибактеріальна обробка системи автокондиціонування (неприємний запах в салоні)350 грн
Дезінфекція салону400 грн
Частка радіатора, без зняття250 грн
Частка радіатора, зі зняттямвід 2000 грн
Роботи пов'язані з додатковою розбираннямоцінюються індивідуально

Діагностика автомобільного кондиціонера

Система контролю клімату охолодження всередині салону автомобіля врятує водія і пасажирів в саму жарку погоду. Сучасні технології можуть не просто охолодити повітря, вони будуть підтримувати зазначену температуру. Відзначимо, що кондиціонери трохи підсушують повітря, що дуже стати в нагоді під час вологого сезону – ви виключіть проблему з запотівання стекол. Таким чином, стає ясно, наскільки важлива справна система кондиціонування.

Своєчасна діагностика дозволить кондиціонеру прослужити надійно і досить довго. В іншому випадку, потрібно буде вкластися в повноцінний або частковий ремонт.

У більшості випадків причиною несправності системи автокондиціонера виявляється витік фреону. Для виявлення поломки або місця витоку необхідно проводити діагностику, вибравши один з найбільш оптимальних способів. А лише після цього, приступати до заправки або ремонту.

Заправка автомобільного кондиціонера

Якщо система справна, але фреон все одно йде, причиною може бути перепад температури або вібрації. У такому випадку потрібно заправити систему повністю. Додатково заправка кондиціонера може бути необхідністю при проведенні діагностики.

Відзначимо, що більшість звертається до фахівців тільки тоді, коли неполадки вже явні або система взагалі не працює. Звичайна заправка в цьому випадку не виправить ситуацію, потрібно попередньо усунути всі причини несправності.

З першого погляду процедура заправки кондиціонера може здатися нескладної. Але вона має свої нюанси, які потрібно обов’язково враховувати, щоб не зіткнутися з передчасним зносом системи або небажаними поломками.

Як зрозуміти, що система кондиціонування вимагає заправки?

 • В салоні відчувається запах випарів різних рідин.
 • Відчувається постійна вібрація.
 • Температури в салоні вашого автомобіля нестабільна.

Звертайте увагу на будь-які зміни у вашому автомобілі і ви зможете вчасно визначити проблему.

Ремонт автомобільного кондиціонера

Ремонт автокондиціонерів може бути запланованим або ж зовсім несподіваним. Навіть якісний дорогий кондиціонер, може не витримати інтенсивність навантаження, що призведе до швидкого зносу системи. Ремонт автокондиціонера вимагає спеціальних знань і устаткування. У нашому центрі є все необхідне для повноцінного ремонту. Наші майстри мають великий досвід в роботі з різними системами кондиціонування, що гарантує усунення поломки згідно з технологічними нормами.

Фахівці нашого центру виділяють кілька найчастіших несправностей автокондиціонерів:

 • Проблеми з компресором – оскільки це дуже складна поломка. Причиною може бути недбале ставлення до обслуговування АС.
 • Дрібні поломки – наприклад, розсихання гумових прокладок і корозія металу можуть привести до розгерметизації системи. Чи не усуваючи вчасно поломку, автовласник буде пересуватися з відкритою системою, а масло збереться внизу компресора. Уникнути такої проблеми допоможе регулярний огляд системи досвідченими фахівцями. Довіряйте тільки досвідченим майстерням, оскільки це дуже серйозна і складна робота.
 • Компресор і вентиль для регулювання температури часто піддаються корозії. Елементи можуть не прокручуватися або ж видавати гуркіт. Частинки графітових компресійних кілець потрапляють в систему, що остаточно засмічує ТРВ.
 • Після виходу з ладу шлангів кондиціонера фреон буде витікати. Якщо неправильно замінити шланги ситуація може істотно погіршитися. Рекомендуємо навіть при маленьких поломки звернутися до професіоналів.
 • Розгерметизація системи є однією з основних причин поломок компресора. Причин для цього може бути багато: корозія, знос прокладок, витік фреону і інше. Можливо перетирання конденсатора власними вентиляторами.
 • Поломки електрики і непрохідність системи, як правило, з’являються через бруд або вологи. Часто з цією проблемою стикаються жителі міст, оскільки атмосфера досить забруднена. Чистка кондиціонера є важливою частиною послуг з догляду за системою, фахівці радять проводити її два рази на рік. Відзначимо, що контакти з’єднань провідників можуть не просто відходить, а навіть гнити.
 • Одним з варіантів поломки, також може бути неправильна заправка.

Заправка кондиціонера авто

Коли навколо спека, найкраще від спеки і духоти рятує автомобільний кондиціонер – даний охолоджуючий агрегат є в наявності практично у всіх сучасних моделях автомобілів. Однак для того, щоб він функціонував справно, слід постійно стежити за станом кондиціонера і стежити, щоб заправка кондиціонера здійснювалася вчасно.

Щоразу перед тим, як заправляти кондиціонер, слід візуально оцінити його стан: шланги, радіатор, ремінь приводу, інше. Також необхідно стежити за показниками манометра – саме він сигналить про витік фреону. Якщо є обгрунтовані сумніви в цілісності та герметичності системи – краще відразу звернутися в автосервіс для глибшої діагностики. Щоб переконатися, що кондиціонер справний (або знайти поломки), перед заправкою проводять діагностику.

Специфіка експлуатації автомобільного кондиціонера в тому, що під час руху машини він піддається вібраціям, температурних перепадів, відбуваються рідинні випаровування з силового агрегату. Все це з часом провокує ослаблення з’єднань, знос ущільнювачів, порушення герметичності системи, витоку фреону, а експлуатація з недоліком холодоагенту – це швидка поломка кондиціонера. Проте, навіть якщо система в цілому справна, незначні втрати холодоагенту все одно відбуваються, і їх слід заповнювати, чому служить заправка автокондиціонера.

Як часто потрібно заправка кондиціонера авто:

 • Середній інтервал між дозаправками кондиціонуючого автомобільного пристрою – два роки.
 • Якщо кондиціонер входив в базову комплектацію автомобіля – дворічний відлік починають з моменту початку експлуатації авто.
 • Якщо пристрій встановили пізніше, то заправка фреоном повинна відбуватися кожні 2 роки, починаючи з моменту установки.
 • Після семи років експлуатація інтервал дозаправки зменшується до одного року.

Важливо: вищенаведені рекомендації відносяться до справним кондиціонерів, а в разі несправності кондиціонера потрібно спочатку зробити ремонт, а потім провести заправку. Заправляють кондиціонер фреоном, все потрібне для заправки оснащення наявна в автосервісах. Вважається, що пристрій може нормально працювати при витоку фреону не більше 15-ти відсотків, якщо показник більше – потрібна дозаправка або ремонт, якщо витік стався занадто швидко.

Ми настійно рекомендуємо фреоном заправити кондиціонер виключно в умовах автосервісу, так як заправка фреоном має масу нюансів, впоратися з якими під силу тільки кваліфікованому майстру. Крім того, якщо виявиться, що кондиціонер несправний, то майстри тут же виконають ремонт пристрою, почистять забитий випарник або ж замінять неробочі запчастини.

Як зрозуміти, що фреон під кінець і потрібна заправка автокондиціонера:

 • Показання манометра нижче норми.
 • Чуються постукування в трубопроводі.
 • Кондиціонер не охолоджує, хоча компресор працює нормально.

Причини порушення герметичності:

 • Корозійне поразку конденсатора, трубопроводу, радіатора ..
 • Дефекти, пошкодження трубок.
 • розбовталося вібрацією з’єднання системи.
 • Зниження еластичності гумових прокладок.
 • Знос, порушення цілісності ущільнювачів.

Інші несправності кондиціонера теж мають свої прояви: наприклад, через забитого випарника в салоні з’являється неприємний запах, не усувається навіть найпотужнішим освіжувачем. Загалом, щоб не залишитися з несправним автокондиціонер влітку в спеку, подбайте про ремонт і заправці заздалегідь. Фреон виконує ключову роль в хлагогенераціі, тому, якщо закінчився холодоагент, то його запас слід своєчасно заповнити на нашому СТО «Автостейт».

Наші послуги:

 • Діагностика автомобільного кондиціонера.
 • Додавання необхідного обсягу фреону в систему.
 • Усунення забрудненого повітря з системи.
 • Заправка кондиціонуючого контуру.
 • Ремонт, заміна деталей автокондиціонера.

Зауважимо також, що наша ціна заправки кондиціонера – найдемократичніша, доступна і обгрунтована. Ми пропонуємо оригінальні запчастини до кондиціонуючим пристроїв для більшості моделей машин, експлуатованих у нас в країні, а також можемо підібрати сумісні комплектуючі для знятої з виробництва техніки.

  Підписатися  
Уведомление о