График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Ремонт пневмопідвіски

Ремонт, обслуговування і заміна пневмоподвески на СТО в Києві

Що таке пневмопідвіска автомобіля?

Пневматична підвіска призначена для підтримки кузова автомобіля на одній висоті. Її застосовують спільно з регульованими амортизаторами, при цьому кліренс автомобіля регулюється як Вам потрібно.

Пристрій пневмопідвіски являє собою складний механізм, що складається з безлічі надійних і міцних елементів, серед яких компресор, пневмобаллона, ресивер, магістраль розподільного повітря і система управління. На сьогоднішній день майже кожен автомобіль преміум класу, і позашляховики мають в своїх конструкціях пневмоподвеску.

Основними перевагами пневмопідвіски є:

 • висока ступінь комфорту при їзді;
 • незмінність статичного рівня кузова незалежно від рівня його завантаженості;
 • зниження зносу шин;
 • незалежність аеродинамічного коефіцієнта від навантаження;
 • максимальний хід підвіски вгору і вниз при будь-якому завантаженні автомобіля;
 • забезпечення максимального дорожнього просвіту при необхідності;
 • стабільність колії і розвалу коліс при зміні завантаження автомобіля.

До найбільш поширених поломок пневмопідвіски можна віднести:

 • Несправність датчика тиску ресивера
 • Несправність повітряних магістралей
 • Поламку блоку клапанів компресора (пошкодження або повне руйнування)
 • Несправність в електропроводці
 • Несправність пневмобаллона
 • Знос пневмоподушок
 • Розгерметизацію передніх пневмостоек
 • Знос поршневої групи.

Ремонтуємо і обслуговуємо пневмоподвеску наступних марок і моделей автомобілів

AUDI: Allroad (4B, C5 2000-2006), A6 Allroad Quattro (C7, 4F, C6) починаючи з 2006 р.в., Всі моделі Q7 SQ7 с 2005 (4L, 4M), A8: D5, D4/4H, D3/4E), Q8 А7 Sportback 4G, type2

BMW: X5: E53, E70; G05. X6: E71; G06. П’ята серія – 5GT: F07; 5-er: F11; G30/G31. 7 серія : E65, E66, F01, F02, G11/G12. X7: G07

MERCEDES-BENZ: S-Class: W212, W220, W221, W222; E-Class: W211/S211/W213, W212; GLE/GLS: W164/W167, X164/X167, W166/X166; CLS: W218/W219; R-Class: W251, C-Class: W253

VOLKSWAGEN: Touareg та Phaeton всі покоління всі моделі з 2002

Land Rover: Range Rover Vogue, Range Rover Sport, Land Rover Discovery II

Jaguar: XJ: X350/NA3

Porsche: Cayenne 955/957 9PA/958 92A/, Panamera

BENTLEY: Continental GT з 2003 р.в., Continental Flying Spur з 2005

MAYBACH: 57 (S), 62 (S)

Cadillac: Escalade

Jeep: Grand Cherokee

Lexus: GX-470, LS

Tоуota: Crown Majesta, Land Cruiser Prado

Що отримують наші клієнти

Високий рівень обслуговування

Попередня діагностика і виявлення причини

Оперативний і якісний ремонт у зручний час

Великий досвід роботи з пневмопідвіска різної складності

Чому ми?

Фахівці автосервісу “Автостейт” готові виконати як одноразове так і планове сервісне обслуговування автомобіля. Обов’язково звернуть увагу на ряд параметрів, за якими можна судити про стан пневмопідвіски автомобіля. У разі необхідності, в короткі терміни проводять кваліфікований ремонт пневмопідвіски в Києві. Ця процедура убезпечить ваше авто від серйозних проблем з підвіскою і заощадить бюджет на масштабний ремонт.

Ремонт пневмопідвіски в Києві

СТО «Автостейт» пропонує послугу: швидко і якісно відремонтувати пневмоподвеску із застосуванням оригінальних запчастин і за доступною вартості. Пневматична підвіска – це механізм для підтримки рівного статичного положення кузова при будь-якому завантаженні салону і багажника. Пневмопідвіска функціонує в тандемі регульованими амортизаторами, і допускає регулювання кліренсу автомобіля.

Пристрій пневмопідвіски досить складне, що складається з безлічі компонентів – зокрема, компресора, пневмобаллонов, ресивера, розподільної магістралі і інших елементів. Тому для обслуговування і ремонту потрібне спеціальне обладнання, яким, зважаючи на його дорожнечу, мають у своєму розпорядженні тільки спеціалізовані СТО. Кустарний ремонт пневмопідвіски не тільки малоефективний, а й часто небезпечний для подальшої експлуатації автомобіля, тому не рекомендується економити на ремонтах.

Переважно звернутися до автомайстра, які мають належну підготовку, досвід роботи з вашої модифікацією автомобіля і навички поводження з сучасним ремонтно-діагностичним обладнанням. З огляду на те, що наше СТО вже багато років надає послуги з відновлення «пневматики», ваш автомобіль отримає висококваліфіковану допомогу і гарантовано нові запчастини. Ремонт пневмопідвіски стає все більш затребуваним в міру поширення даної опції в пристрої автомобілів. Так, сьогодні пневмопідвіски встановлюються на всі автомобілі преміум-рівня і позашляховики.

Переваги справної пневмопідвіски:

 • комфортніша безпечна їзда;
 • рівне становище кузова навіть при повному завантаженні;
 • зниження навантаження на шини;
 • зменшення зносу шин;
 • незалежність аеродинамічного коефіцієнта від фактичного навантаження;
 • можливість регулювання кліренсу;
 • можливість «поставити» максимальний просвіт з дорогою при повному завантаженні;
 • збереження максимального ходу підвіски при повному завантаженні.

Щоб повною мірою користуватися всіма перевагами, які дає при їзді пневмопідвіска, потрібно ретельно стежити за її станом. Зносу пневмопідвіски сприяють часті перевантаження, поїздки по пересіченій місцевості, дощ, сніг і бруд на автодорогах. Звичайно, це все може призвести до виходу з ладу навіть найнадійнішою техніки, тому важливо відразу звернутися в сервісний центр і діагностувати поломку, як тільки з’явилися перші ознаки неполадок.

Ознаки несправності пневмодподвескі:

 • Просідання автомобіля в статичному положенні (ні до їзді).
 • Дребезг під час роботи компресора.
 • Повільне створення тиску в системі.
 • Збільшення часу створення тиску щодо початкового.

Причиною тому може бути пошкодження блоку клапанів, поршня, пневмоподушок, розгерметизація пневмостоек. Крім того, можливий збій датчика тиску ресивера, що перешкоджає коректній роботі системи.

Як говорилося вище, обладнання для ремонту пневматичної підвіски коштує дорого і доступно не всім автосервісам. Тому звертайтеся на наше СТО, де ремонтом і відновленням пневмопідвіски займаються професійно і з застосуванням сучасного високоточного інноваційного оснащення.

Скільки коштує ремонт підвіски? </ H2>
Вартість ремонтних робіт залежить від ступеня зносу або пошкодження, обсягу необхідних робіт і вартості запасних частин. Так, якщо комплект пневмопідвіски вийшов з ладу повністю, то це одна ціна, а якщо можна обмежитися заміною тільки окремих комплектуючих в системі «пневматики», то вартість буде менше. У будь-якому випадку, будуть встановлені рекомендовані автовиробником деталі, а на всі роботи видана гарантія нашого автосервісу.

  Підписатися  
Уведомление о