Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Ремонт пневмопідвіски

Ремонт, обслуговування і заміна пневмопідвіски в Києві

Пневматична підвіска — механізм для підтримки рівного статичного положення кузова при будь-якому завантаженні салону й багажника. Механізм функціонує в тандемі з регульованими амортизаторами, допускає регулювання кліренсу автомобіля.

Записуйтеся онлайн на ремонт пневмопідвіски

Проконсультуємо по телефону


Чому нам довіряють?

 • Працюємо зі всіма марками авто
 • Професійне обладнання: стапелі, фарбувальна камера
 • Витратні матеріали: Solid, Standox, Mobihel, APP
 • Досвід майстрів — від 7 років
 • Діагностика, ремонт всіх систем авто
Ціна на ремонт пневмопідвіски
Роботи з пневмопідвіскоюЦіна, грн.
Ремонт пневмопідвіскивід 5000
* Ціни орієнтовні, можуть змінюватися в залежності від марки і стану автомобіля, рівня складності робіт, витратних матеріалів та комплектуючих.

Ремонт пневмопідвіски в Києві

СТО «Автостейт» пропонує послугу: швидко і якісно відремонтувати пневмоподвеску із застосуванням оригінальних запчастин, за доступною ціною.

Влаштування пневмопідвіски досить складне. Вона складається з безлічі компонентів – зокрема, компресора, пневмобалонів, ресивера, розподільної магістралі та інших елементів. Тому для обслуговування і ремонту потрібне спеціальне обладнання, які мають у своєму розпорядженні тільки спеціалізовані СТО. Кустарний ремонт пневмопідвіски малоефективний і часто небезпечний для подальшої експлуатації автомобіля. Це невиправдана економія на ремонтах.

Краще зверніться до майстра, який має належну підготовку, досвід роботи з вашою моделлю автомобіля та навички використання  сучасного ремонтно-діагностичного обладнання. З огляду на те, що наше СТО вже багато років надає послуги з відновлення «пневматики», ваш автомобіль отримає висококваліфіковану допомогу і гарантовано нові запчастини. Ремонт пневмопідвіски стає все більш затребуваним в міру поширення даної опції в пристрої автомобілів. Так, сьогодні пневмопідвіски встановлюються на всі автомобілі преміум-класу та позашляховики.

Переваги справної пневмопідвіски:

 • комфортніша безпечна їзда;
 • рівне становище кузова навіть при повному завантаженні;
 • зниження навантаження на шини;
 • зменшення зносу шин;
 • незалежність аеродинамічного коефіцієнта від фактичного навантаження;
 • можливість регулювання кліренсу;
 • можливість «поставити» максимальний просвіт з дорогою при повному завантаженні;
 • збереження максимального ходу підвіски при повному завантаженні.

Щоб повною мірою користуватися перевагами, які дає пневмопідвіска під час поїздок, слід ретельно стежити за її станом. Зносу пневмопідвіски сприяють часті перевантаження, поїздки по пересіченій місцевості, дощ, сніг і бруд на автодорогах. Звичайно, це все може призвести до виходу з ладу навіть найнадійнішої техніки, тому важливо відразу звернутися в сервісний центр і діагностувати поломку, як тільки з’явилися перші ознаки неполадок.

Ознаки несправності пневмодпідвіски такі:

 • Просідання автомобіля в статичному положенні.
 • Сторонній шум під час роботи компресора.
 • Повільне створення тиску в системі.

Причиною може бути пошкодження блоку клапанів, поршня, пневмоподушок, розгерметизація пневмостійок. Крім того, можливий збій датчика тиску ресивера, що перешкоджає коректній роботі системи.

Скільки коштує ремонт підвіски?

Вартість ремонтних робіт залежить від ступеня зносу або пошкодження, обсягу необхідних робіт і вартості запасних частин. Так, якщо комплект пневмопідвіски вийшов з ладу повністю, це одна ціна, а якщо можна обмежитися заміною тільки окремих комплектуючих в системі «пневматики», вартість буде іншою. Ми встановлюємо рекомендовані автовиробником деталі, на всі роботи даємо гарантію.

Найчастіші питання про ремонт пневмопідвіски

⭐ Скільки коштує ремонт автомобіля?

Вартість ремонту залежить від складності ушкоджень і кількості часу, витраченого майстром. Більш точну інформацію ви зможете отримати, скориставшись онлайн калькулятором вартості ремонту авто чи зв'язавшись з менеджером

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Відгуки про ремонт пневмопідвіски в Автостейт
  Підписатися  
Уведомление о