Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Шумоізоляція салону

Шумоізоляція салону автомобіля, монтаж віброізоляції в Києві

Шумоізоляція автомобіля

Шумоізоляція салону авто передбачає покриття всіх доступних і не дуже прихованих поверхонь вібро і шумоізоляційними матеріалами високої якості. Правильна вібро шумоізоляція включає в себе обезшумлення капота, моторного відсіку, підлоги, дверей, стелі, багажника, днища і колісних арок машини.

Записатися на СТО

Знижка 5% - при замовленні online


Чому варто вибрати Автостейт

100% гарантія результату

Ремонт будь-якої складності

Прозорі ціни

Швидка консультація

Зручне розташування

Економія часу та коштів

Часті питання

⭐ Скільки коштує ремонт автомобіля?

Вартість ремонту залежить від складності ушкоджень і кількості часу, витраченого майстром. Більш точну інформацію ви зможете отримати, скориставшись онлайн калькулятором вартості ремонту авто чи зв'язавшись з менеджером

❓ Машина не заводиться, що робити?

Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт авто

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Шумоізоляція салону автомобіля

Кожна процедура шумоізоляції авто має свої особливості в залежності від типу шумів, які хотів б не чути водій. Ідеальний варіант – це повна шумоізоляція авто, яка вирішить відразу всі проблеми з усіма джерелами шуму. Тому для того, щоб зорієнтувати автомобіліста щодо вартості шумоізоляції, потрібно розуміти, яку «спеціалізацію» шумоїзолірующего ефекту воліє господар автомашини. Від різновиди процедури залежить підбір шумоізоляційних матеріалів і специфіка роботи з ними.

Різновиди шумоізоляції:

 1. Загальна повна шумоізоляція.
 2. Ізоляція від дорожнього шуму.
 3. Ізоляція від моторного шуму.
 4. Усунення шумів, що генеруються елементами салону.
 5. Покращення акустики салону.
 6. Теплова ізоляція салону.

Останню завдання – теплову ізоляцію – цілком можна вирішити комплексно із завданням шумоізоляції, тільки для цього знадобляться матеріали з додатковими опціями. Таким чином, перед шумоізоляцією автомобілів слід визначитися, від яких джерел шуму потрібно позбутися в першу чергу.

Типи джерел шумів:

 • Зовнішні джерела – від дороги, з вулиці, протягу.
 • Внутрішні – від двигуна, трансмісії, зіткнення елементів декору салону.

Якщо гучність зовнішніх чинників від авто ніяк не залежить, то гучність шуму в салоні пов’язана з зносом автомашини, її технічним станом. Тут вдається частково вирішити проблему, просто підремонтували Автомотор або відрегулювати трансмісію.

У будь-якому випадку, до зниження кожного виду шуму потрібен індивідуальний підхід, ексклюзивний підбір методів і матеріалів в залежності від природи шумогенераціі. Найбільш популярний і доступний за цінами замовлення – це шумоізоляції дверей авто і шумоізоляції моторного відсіку, що дозволяє частково вирішити проблему захисту від внутрішніх і зовнішніх звуків.

Як робиться шумоізоляція автомобіля:

 • Встановлюється головне джерело шуму, вплив якого потрібно зменшити.
 • Підбираються методи вирішення.
 • Розбирається салон, готуються поверхні під обробку.
 • Підготовлені частини обробляються обраним способом.
 • Після закінчення робіт салон збирається.

Шумоізоляція авто – ціни

Як ви вже зрозуміли, ціни залежать, перш за все, від обраного типу шумовий ізоляції. Саме з цього починаються будь-які роботи по забезпеченню кращої шумоізолірованності автомобіля, після чого прораховується вартість потрібних для цього матеріалів і обсяг роботи. Наші автомайстра дотримуються рекомендацій автовиробників для шумовий ізоляції кожної модифікації машини. У нас на СТО напрацьований досвід нанесення шумопоглиначів на автомобілі всіх найбільш поширених в нашій країні марок.

Відгуки про шумоізоляцію автомобіля

  Підписатися  
Уведомление о