График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Видалення вм'ятин авто в Києві

Усунення вм'ятин на авто

Кожному автомобілісту хочеться, щоб його авто перебувало в ідеальному стані. Тому при виникненні найменших подряпин сучасні водії спрямовуються в найближчі автомобільні сервіси в Києві за професійною допомогою в ремонті авто.

У кожного водія своя манера керування автомобілем: для кого-то важлива акуратність і безпеку, а хтось більш сміливий на дорозі. Але і першим, і другим час від часу доводиться стикатися з різного роду аварійними ситуаціями в Києві, які призводять до виникнення пошкоджень, що вимагають ремонту. Варто відзначити, що вм’ятини на авто можуть бути різного рівня складності. З деякими вм’ятинами можна цілком комфортно пересуватися по дорогах Києва.

Але є і такі вм’ятини, які представляють собою загрозу для безпечного руху. До того ж, наявність вм’ятини на авто робить загальний вигляд транспортного засобу вкрай непривабливим. Тому рекомендується при першій же можливості приділити увагу видаленню вм’ятин.

Професійний ремонт вм'ятин в Києві

У Києві існує досить велика кількість компаній, які займаються наданням таким послуг, як видалення вм’ятин на авто. Але при цьому далеко не кожна служба займається ремонтом на належному рівні. Тому, якщо ви хочете не помилитися з вибором сервісу, рекомендуємо вам звернутися до нас.

Наша компанія займає одне з лідируючих місць в Києві. Наші фахівці здійснюють професійні видалення вм’ятин на авто, надаючи кожному клієнтові ефективний та оперативний ремонт.

До нас звертаються водії, які прагнуть отримати ремонт або рихтування, відповідний їх очікуванням. А саме: якісний, доступний, результативний, швидкий.

Ідеальний зовнішній вигляд

Ми подбаємо про те, щоб ремонт вм’ятин на авто дозволив кожному нашому замовнику отримати автомобіль, який би мав ідеальний зовнішній вигляд!

Навіть без фарбування можна домогтися відмінно результату після ремонту кузова або будь-який інший частині авто. Адже усунення пошкоджень за допомогою спеціального сучасного обладнання – це основне завдання наших майстрів у Києві. І справляються вони з нею на вищий бал!

Коли виникає необхідність в ремонті авто і його полірування, кожному водієві хочеться скористатися професійними послугами, але при цьому заощадити свої фінансові кошти. Тому варто відзначити, що наша компанія в Києві розробила для вас найкращу цінову політику, яка робить все послуги доступними.


Використовуємо тільки якісне обладнання та витратні матеріали

Лаки, грунти, шпаклівки, отвердители
витратний матеріал і обладнання
протиральні матеріали
фарбувальні пістолети
фарбувальна камера і рихтовочний стапель

«Автостейт»: технологія класичного усунення вм’ятин з фарбуванням

Ліквідація вм’ятин з фарбуванням – затребувана клієнтами автосервісів послуга через високу схильність автомобіля такого роду пошкоджень. Вм’ятину можна «посадити», неакуратно паркуясь або в’їхавши в бордюр, не помітивши перешкода у вигляді низького огорожі або великий камінь на виїзді з двору. І вже, звичайно, без вм’ятин не обходиться жодне ДТП, аварія, зіткнення автомобілів на дорозі. Щоб повністю усунути всі деформації, рихтувальник потрібно проявити високий рівень професіоналізму, щоб сліди пошкоджень згодом не були помітні на корпусі авто.

Алгоритм усунення вм’ятин з фарбуванням:

  • виколотка і рихтування.
  • Шпаклівка і грунтовка.
  • Фарбування і поліровка.
  • Покриття захисною плівкою (за бажанням автовласника).

Тепер розповімо про всі етапи докладніше, щоб водії мали уявлення про те обсязі робіт, який належить виконати нашим рихтувальник і малярам, ​​щоб зробити якісний ремонт вм’ятин з фарбуванням.

виколотка

Відновлення форми пошкодженої частини автомобіля проводиться за допомогою вибивання, тобто за допомогою ударів по деформованим деталей в потрібному напрямку. Це копітка ручна робота, для якої, щоб уникнути стоншування матеріалу деталей автом велика кількість, задіюються дерев’яні молотки-киянки.

Рихтування

При підготовці рихтування майстрам доводиться видаляти всю фарбу, іржу, забруднення з зовнішньої і внутрішньої сторін деформованої деталі, яку потрібно відновити. Власне рихтування на увазі остаточне вирівнювання деталі машини після вм’ятини і повну ліквідацію вм’ятини.

Шпаклівка

На цьому етапі ремонту на поверхню вирівняною деталі наноситься шпаклівка, яка заповнює мікротріщини, які не підлягають механічному вирівнюванню, і пори матеріалу пошкодженої деталі. Тільки тоді отрихтовать поверхню буде готова до подальшого ремонту.

Грунтовка

Під фарбою повинен бути обов’язково шар грунту – це забезпечує надійне зчеплення фарби з поверхнею. Крім того, грунтовка забезпечує первинну антикорозійний захист, блокуючи доступ води до металевого матеріалу, з якого зроблено авто і яке схильне корозії.

Забарвлення

Це складний технічний і, не побоїмося цього слова, творчий процес. Навіть найсучасніша апаратура та цифровий підбір фарби з точністю до півтони не замінить пильне людське око і інтуїцію майстра. Особливо це стосується випадків, коли потрібно не просто потрапити «колір в колір», фарбуючи практично новий автомобіль, а підібрати фарбу до старого і вицвілі покриттю. Або якщо якась частина авто отримала вм’ятину повторно і повторно піддалася рихтування.

Полірування

Полірування дозволяє навести лоск і блиск, домігшись того самого ефекту, коли говорять, що «машина – як новенька». Це теж дуже клопіткий процес, адже полірувальний матеріал потрібно наносити рівномірно, не більше і не менше, ніж того вимагає технологія ремонту.

Захисна плівка

Нанесення захисної плівки – це суперсучасна інноваційна технологія, що гарантує найвищий рівень захисту автом велика кількість. Така плівка зробить авто нечутливим до слабких механічних впливів. Тобто у випадках, коли на машині без плівки з’явиться дрібна подряпина, на вкритому плівкою кузові не буде, взагалі, ніяких слідів від дотику, наприклад, з гілками чагарнику.

Усунення вм’ятин – ціна

Вартість робіт по ремонту вм’ятин з фарбуванням залежить від багатьох факторів, головний з яких – масштаб пошкодження. Чим більше вм’ятина – тим дорожче роботи, а якщо вм’ятина утворилася на вигині деталі – це додаткова націнка на складність.

Фактори, що впливають на ціну ремонту:

  • розмір і локація вм’ятини;
  • вибір матеріалу шпаклівки (скловолоконна, дрібно- і грубозерниста, акрилова);
  • вибір матеріалу грунтовки (праймер, епоксид, герметик);
  • тип фарби, полірування, плівки.

За бажанням автовласника, можливо провести усунення пошкоджень без фарбування – це обійдеться дешевше. Крім того, СТО «Австостейт» регулярно пропонує спеціальні акції, якими варто скористатися, якщо ви, наприклад, давно відкладали усунення пошкоджень вашої на поверхні вашої машини. Знижки поширюються на нових і постійних клієнтів «Австостейта».

  Підписатися  
Уведомление о