Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Слюсарні роботи

Слюсарні роботи авто в Києві

Наші послуги

Слюсарний ремонт автомобіля - це комплекс робіт, завдяки яким автомобіль їде тихо, сяє на сонці, точно і моментально реагує на ваші команди.
А найголовніше - ви відчуваєте себе в ньому безпечно в будь-який час року і на кожній дорозі

Записуйтеся онлайн
на слюсарні роботи

Знижка 5% - при замовленні online


Чому нашим майстрам довіряють?

 • Обслуговуємо всі марки і класи автомобілів
 • Обладнання: Trommelberg, Sata, Robinair
 • Матеріали: Solid, Standox, Mobihel, APP
 • Гарантія на всі роботи – 12 місяців
 • Готівковий та безготівковий розрахунок, карта
 • Досвід майстрів - від 5 років

Слюсарні роботи в Автостейт

Слюсарні роботи умовно можна поділити на ремонт двигуна, ходової частини, коробок передач, рульового керування, систем охолодження та гальмування, паливної та вихлопної систем, а також системи кондиціонування.

Роботи включають обробку сталевих, алюмінієвих та пластикових деталей автомобіля. Для їх ремонту потрібно зварювання, пайка, склейка та скручування. Інструменти, які використовує слюсар – починаючи від найпростіших, таких як молоток, закінчуючи складним професійним обладнанням.

Слюсарний ремонт авто може бути поточним або капітальним. Поточний ремонт дбайливий водій проводить періодично, після певного пробігу, за рекомендацією виробника. Такий ремонт підтримує стан автомобіля в робочому стані та забезпечує комфортні умови поїздок.

Капітальний ремонт необхідний в першу чергу, після ДТП або якщо при діагностиці фахівці визначили, що ступінь зносу окремих вузлів та агрегатів вже “на грані” виходу з ладу.

Ремонт двигуна

Головний елемент автомобіля вимагає професійного догляду та ремонту. Тому не варто покладатися на удачу і економити на ремонтах кустарним способом або виправляти щось самому, якщо ви не дуже розбираєтеся.
А ось визначити, що двигуну потрібна технічна допомога – найлегше вам. Коли заводите автомобіль – ви чуєте сторонні звуки, відчуваєте коливання і посмикування, бачите нестабільну роботу. Ось деякі ознаки, які вкажуть на проблеми з двигуном:

 • скачки і здригання показують на забруднення свічок запалювання, паливного фільтра або необхідність розбиратися з блоком управління;
 • стукіт, скрегіт, тріск та глухі удари можуть говорити про детонацію в циліндрі, негаразди зі стартером або трансмісією.

Слюсарний ремонт ходової частини

Ходова частина, або підвіска піддається високим навантаженням. Її стан впливає на комфорт водіння та безпеку пасажирів. Тому рекомендуємо проводити діагностику і ремонт ходової кожні 15-20 тисяч «пройдених» кілометрів. Якщо ж ви в’їхали в яму (що часто буває в реаліях наших доріг) і почули удар – перевірте її стан незалежно від кілометражу.

Перевірити стан підвіски в СТО потрібно також, якщо в процесі руху ви чуєте сторонні звуки, авто «веде» в сторону, вібрує кузов або на поворотах зносить обидві осі.

Види робіт по ремонту підвіски (ходової частини):

 • заміна передніх і задніх амортизаторів;
 • заміна стійок і втулок переднього стабілізатора;
 • заміна підшипника задньої ступиці;
 • заміна шарової опори;
 • заміна пильника.

Само собою, може бути природний знос деталі через потрапляння великої кількості пилу, вологи, хімічних реагентів.

Ремонт коробки передач

Щоб продовжити термін служби, наприклад, автоматичної коробки передач, необхідно вчасно міняти масло, їздити на прогрітій трансмісії взимку, мінімізувати екстремальне водіння і тривале буксування.
Але навіть при дотриманні правил експлуатації та рекомендацій виробника, необхідна періодична діагностика. У нашому центрі кузовного ремонту є все необхідне обладнання для того, щоб перевірити стан електроніки та механіки.

Заздалегідь виявлені неполадки скорочують витрати іноді в кілька разів, тому що ви не «вбиваєте» вузли та деталі, які працюють не на повну через несправність.

Заміна зчеплення, заміна масла в МКПП і АКПП, заміна масляного фільтра, ремонт гідротрансформатора і капітальний ремонт – це перелік лише деяких послуг, які виконують наші майстри.

Ремонт рульового керування

Якщо при поворотах кермо заїдає або після обертання колеса повертаються з деяким запізненням, для повороту керма потрібні великі зусилля або він супроводжується гулом – це дзвіночки, які говорять про необхідність ремонту рульового керування автомобіля.

Причини, які викликають подібні результати – їзда по нерівному покриттю, невчасне ТО автомобіля, погана якість робочої рідини, високий тиск в шинах, швидкий знос.

Слюсарні роботи в автосервісі, що стосуються рульового керування:

 • заміна рідини гідропідсилювача керма;
 • ремонт і заміна електро-або гідропідсилювача;
 • заміна рульової тяги;
 • заміна рульових наконечників;
 • ремонт рульової рейки і колонки;
 • заміна наконечника рульової тяги і інші.

Ремонт системи гальмування

Справність системи гальмування – одна зі складових вашої безпеки на дорозі. Ремонт гальмівної системи просто необхідний у випадках, якщо:

 • ви відчуваєте уповільнення гальмування;
 • з’являється неприємний запах в момент гальмування;
 • ручне гальмо не втримує машину;
 • кермо і педалі вібрують в момент сповільнення.

Про те, що гальмівна система дає збій також говорить жорстка педаль і стукіт або скрип в момент гальмування.
Після діагностики, майстер точно скаже, що необхідно вашому автомобілю – заміна гальмівної рідини, заміна гальмівних колодок, гальмівних дисків або ремонт супортів.

Прайс лист на слюсарні роботи в автосервісі

Ми перерахували малу частку послуг, які виконують майстри Автостейт і лише деякі ознаки, що вказують на необхідність ремонту. Повна діагностика автомобіля в умовах сервісу покаже, наскільки складна належить робота – чи можливо обійтися заміною однієї чи кількох деталей.

Вартість слюсарного ремонту залежить показників:

 • масштаб і складність проблем – природне зношення або наслідки ДТП;
 • обсяг супутніх робіт – зняття пригорілих болтів, демонтаж елементів, які заважають доступу до місця ремонту;
 • вартість запчастин, необхідних для заміни – оригінальні чи сумісні;
 • клас та модель автомобіля;
 • поточний стан автомобіля – особливо якщо поломки виправляли кустарним способом.

Перелік слюсарних робіт, які ви можете замовити у нас в сервісі, дивіться в таблиці вище. Якщо вам потрібні інші послуги – готові вислухати вас по телефону, подивитися автомобіль «вживу» в Києві, на вул. Фанерна, 4.

Або ви можете замовити попередню оцінку вартості робіт по фотографіях вашого автомобіля. Протягом доби ми відправимо вам приблизні розцінки і можемо задати уточнюючі питання.

Калькулятор онлайн, щоб розрахувати ремонт та фарбування авто – на сторінці.

Найпоширеніші питання про слюсарний ремонт

⭐ Які слюсарні роботи виконуєте?

Двигун, ходова, система рульового управління і безпеки, коробка передач, система гальмування та інші вузли - за всі ці роботи беруться майстри. Гарантія - 12 місяців.

❓ Чи є у вас комп'ютерна діагностика?

Діагностика будь-якої із систем автомобіля - це перша робота, яку ми виконуємо, коли бачимо в сервісі вашу машину. Комп'ютерна діагностика дозволяє з високою точністю визначати несправності електронних та інших блоків.

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку.

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування, де ви можете відпочити, попити чаю.

Відгуки про слюсарний ремонт в Автостейт
  Підписатися  
Уведомление о