Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ
вул. Бориспільська, 40
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Діагностика КПП

Діагностика АКПП та МКПП автомобіля в Києві

Природний знос, заводський брак, неякісне паливо та агресивна їзда лише деякі причини проблем з коробкою передач.

Своєчасно діагностуючи КПП, ви продовжуєте їй життя, а собі гарантуєте безпеку на дорозі.

Записуйтеся онлайн на діагностику КПП

Проконсультуємо по телефону


Чому нам довіряють?

  • Працюємо з усіма марками авто
  • Професійне обладнання - 2 стапеля, фарбувально-сушильна камера, ПЗ
  • Досвід майстрів від 7 років
  • Знаходимося в Києві, але можемо оцінити стан авто і віддалено
  • Діагностика, ремонт та відновлення всіх систем автомобіля

Причини поломок КПП

Причини виходу з ладу трансмісії — різке переключення передач, використання неправильного типу в’язкості масла в коробці, їзда на передачі, невідповідній для швидкості, часте гальмування коробкою передач та інші.

Природний знос механічних компонентів теж ніхто не відміняв. Тому, щоб продовжити їх роботу звертайте увагу на характер їзди, якісні масло і паливо, проводьте ТО, відповідно мануалу або частіше у випадках екстреної їзди чи частої експлуатації авто по неякісній дорозі.

Коли потрібна діагностика МКПП

Діагностика проводиться, коли заміняється масло, при появі відхилень в роботі та 1 раз в рік. Наведемо ще типові несправності, коли машина вимагає вашої уваги:

  • Підозрілі звуки під час старту і їзди.
  • Надмірна витрата масла.
  • Вібрація під час руху.
  • Повідомлення про помилку на панелі.
  • Уповільнена реакція перемикання передач.
  • Відсутність реакції на перемикання.
  • Пробуксовування.

Або з’явилася вібрація чи металевий шум при перемиканні швидкостей.

Діагностика АКПП

Всі несправності перерахувати неможливо, та й не кожен водій зможе помітити на слух або по роботі коробки, що щось змінилося. Тому діагностику бажано виконувати періодично, не чекаючи, що у вас щось не буде перемикатися, або почуєте сторонні звуки.

Та все ж найпоширеніші ознаки того, що пора на діагностику, перерахуємо:

  • Пробуксовка при рушанні з місця.
  • Патьоки масла на корпусі коробки.
  • При перемиканні з режиму паркування на нейтральну відчувається потужний поштовх.
  • Машина нерівномірно набирає швидкість.
  • При збільшенні оборотів швидкість не збільшується.
  • Сторонні шуми і стукіт у коробці тощо.

Найбільш часті поломки АКПП

Несправності можуть виникати в електроніці, гідравлічній або механічній частинах.

Несправність в електронній складовій практично завжди видно — бортовий комп’ютер показує повідомлення про помилку на панелі. Це може бути поломка в ЕБУ (електронний блок управління), електропроводці, проблеми з датчиками або виконавчими складовими системи трансмісії.

Що стосується гідравлічної та механічної частини — найчастіше виявляються проблеми з валами і шестернями, муфтою і гальмівної стрічкою, гідроблоком, маслонасосом, фрікціонами і масляними клапанами, ВМД і муфтою блокування тощо.

Види діагностики

Існує кілька видів діагностики. Ви можете обрати той, що вам підходить і звернутися до наших майстрів.

Первинний огляд. Потрібен, якщо проблема визначається легко і швидко. Майстер оглядає КПП на наявність течі масла, механічних пошкоджень, продуктів зносу в піддоні. При цьому знімання і розбирання не знадобляться.

Комп’ютерна діагностика дозволяє виявити і розшифрувати коди помилок. За допомогою різних видів сканерів визначаються навіть незначні відхилення в роботі бортового комп’ютера. Майстер аналізує отримані дані і приймає рішення про те, як ліквідувати поломки. Ми не рекомендуємо починати будь-які види ремонтних робіт до діагностики.

Діагностика складних пошкоджень. Найчастіше, такі випадки виникають після ДТП, при покупці автомобіля на іноземних аукціонах, або в запущених випадках — коли машина довго стояла, і її вирішили відновити. Тоді майстер в обов’язковому порядку робить дефектовку коробки: розбирає коробку, щоб визначити ступінь зносу окремих елементів. Далі підбираються нові деталі, щоб продовжити термін експлуатації коробки, проводиться заміна масла та ін.

Що, як не діагностувати вчасно?

Перше — всі порушення в роботі коробки передач безпосередньо впливають на вашу безпеку на дорозі. Тому, задумайтеся, може варто витратити кілька сотень гривень 1 раз в рік на діагностику, щоб уникнути неприємностей в дорозі, коли настане самий невідповідний момент.

Друге — якщо усуваєте поломку на початковому етапі, уникаєте дорогого капітального ремонту. Тому що несправність однієї деталі тягне некоректну роботу сусідніх елементів і потім в цілому, всієї трансмісії.

Якщо ж закривати очі на підказки і знаки, які подає вам ваша КПП, термін служби її буде зменшуватися з кожним порушенням в роботі.

Ну і звичайно, ж завжди краще попередити поломку, ніж потім виправляти все. Якщо у вас є якісь побоювання по роботі коробки передач – приїжджайте на діагностику в Автостейт. Записуйтеся на зручні день і час по телефону або в месенджері:

Найчастіші питання про діагностику КПП

⭐ Скільки коштує діагностика КПП?

Вартість діагностики коробки передач залежить від коробки - механічна, роботизована, чи автомат. Вартість починається від 150 грн (заміна масла).

❓ На механічній коробці передач під час переключення передач шум і вібрація. Що це може бути?

Можливо, немає масла, зносилися підшипники, пошкоджені шестерні. Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт.

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Відгуки про діагностику КПП в Автостейт
  Підписатися  
Уведомление о