097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Вихідний
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]
Заказать обратный звонок

Фарбування автомобіля

Фарбування вашого автомобіля від професіоналів з гарантією в Києві

Професійне фарбування автомобіля в Києві

На сайті нашого автосервісу в Києві ви можете розглянути фото вже готових робіт для того, щоб оцінити рівень професіоналізму нашої СТО. Крім цього ми надаємо істотну гарантію після ремонту, що дозволяє нашим клієнтам в Україні не сумніватися в якості фарбування. У нас ви також можете отримати розрахунок вартості такої послуги, як фарбування авто в Києві. Лівий берег і весь Київ можуть звертатися в наш центр автопокраска, і отримувати послуги вищого рівня по найбільш адекватною на сьогоднішній день ціною.

Робота з поверхнями автомобіля, які знаходяться в поганому стані, здійснюється за допомогою спеціальної грунтовки і шпаклівки. Такі матеріали дозволяють добитися ідеального результату. Таким чином, фарбування автомобіля в Києві за допомогою нашого автосервісу – це відмінна можливість відреставрувати своє авто за доступною ціною.

Навіщо потрібна фарбування автомобіля

Як правило, власники автомобілів досить дбайливо ставляться до своїх авто, прагнучи по можливості зберігати в ідеальному стані максимально тривалий термін. Досить популярною послугою в автосервісі на сьогодні є автопокраска.

Автопокраска машини може здійснюватися в зв’язку з такими причинами, як: наслідок ДТП, наявність подряпин і вм’ятин на авто, застаріла фарба автомобіля.

Професійне фарбування

У будь-якому випадку, звернення в професійний автосервіс Києва дозволить вам отримати по-справжньому якісні послуги з автопокраска автомобіля. А ось самостійна фарбування авто може призвести до небажаних результатів, адже цей процес являє собою досить складну роботу, що вимагає використання спеціального обладнання автосервісу. Зверніть увагу на те, що наш автосервіс вже багато років займається наданням таких послуг, як фарбування автомобіля, рихтування, тюнінг і т.п. Рівень нашого сервісу дозволяє нам користуватися популярністю, як у жителів лівого берега, так і всього Києва. Професійний підхід в ремонті автомобілів такого типу відіграє важливу роль, адже тільки з використанням якісного обладнання можна отримати хороший результат і задовольнити всі вимоги власника авто.

Вартість фарбування авто

Градація цін залежить від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт. Точний розрахунок Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

ПослугаЦіна, грн
Крило переднє ліве2800
Крило переднє праве2800
Крило заднє ліве2800
Крило заднє праве2800
Двері передня ліва
3000
Двері передня права3000
Дверь задня ліва3000
Дверь задня права3000
Капот
3800
Бампер передній3800
Бампер задній3500
Кришка багажника3500
Дах4200
Поріг лівий3000
Поріг правий
3000
Дзеркало ліве650
Дзеркало праве650

Фарбування авто в Києві на СТО «Австостейт»

Фарбування авто – затребувана послуга серед автовласників, чий автомобіль потрапив в ДТП, аварію або ж отримала якісь дрібні локальні пошкодження (подряпини, вм’ятини, інше). У цьому випадку надзвичайно важливо, щоб нова фарба повністю збігалася за кольором зі старою і повністю «зливалася», не виказуючи кордону місць фарбування візуально.

Наші послуги:

 • повне фарбування кузова автомобіля;
 • ремонт кузова, бампера перед фарбуванням;
 • видалення вм’ятин, подряпин перед фарбуванням;
 • локальне фарбування авто;
 • рихтування кузовних деталей;
 • відновлення геометрії кузова до фарбування;
 • аерографія (пошарове нанесення зображення);
 • антикорозійна обробка кузова (при повному фарбуванні);
 • шумоізоляція салону (при повному фарбуванні);
 • полірування кузова авто (після фарбування).

Відзначимо, що серед автовласників існує запит на повне оновлення лакофарбового шару, причому не обов’язково пов’язане з попаданням в ДТП. Багатьом подобається мода на аерографію, а багато хто хотів би просто освіжити загальний вигляд автомашини, і не поспішати купувати нову, якщо своя звична їздить добре. Повну фарбування автомобіля доцільно поєднати з нанесення антикорозійного й шумоїзолірующего покриття – окремо такі роботи обходяться дорожче.

Що врахувати, плануючи фарбування автомобіля в Києві?

На сьогоднішній день існують інноваційні цифрові методи точного підбору відтінків, так що якісне фарбування вашого авто в Києві – виключно справа техніки і майстерності наших фахівців. На додачу до якісного технологічного обладнання, ми можемо запропонувати унікальний досвід і інтуїцію наших автомалярів, що володіють тонким сприйняттям кольору і, не побоїмося цих слів, творчим підходом до процесу фарбування автомобіля.

Це важливий момент, тому що при нанесенні нового шару фарбового покриття недостатньо просто «потрапити в колір» шляхом використання цифрових технологій підбору відтінку. Важливо розуміти, яким остаточним тоном проявиться нова фарба, нанесена на вже піддався деякої міри зносу матеріал кузова автомашини.

Крім того, на остаточний тон фарби впливають матеріали шпаклівки і грунтовки, які можуть відрізнятися за характеристиками від тих, які були використані спочатку в заводських умовах. Особливо це стосується машин старих років випуску – дуже часто знайти точно таку шпаклівку, грунтовку або фарбу, якими був оброблений корпус старого авто, нереально тому, що ці ґрунтувальні матеріали і фарби вже зняті з виробництва.

Повний фарбування / локальне фарбування авто – ціна

Вартість повної фарбування авто завжди вище, ніж неповної, через більшої витрати фарб. У той же час, ціни на локальне фарбування також можуть бути досить високими, якщо потрібен великий обсяг підготовчих процедур або наявні труднощі з точним підбором відтінку фарби. У будь-якому випадку, клієнти «Австостейта» можуть бути впевнені в якісній фарбуванні авто в нашому автосервісі і оптимальної обгрунтованою ціною робіт.

Ціна автопокраска в Києві – від чого залежить:

 • Фарбувати весь кузов або тільки частину;
 • Обсяг і складність підготовчих дій.
 • Вибір матеріалу для фарбування авто (акрил, металік, матовий або керамічний лак, ксіралік, перламутр).
 • Замовлення додаткових опцій (шумоізоляція, протикорозійного обробка, аерографія, супутній ремонт автомобіля на СТО).

Отже, якісний ремонт і фарбування Вашого автомобіля – це тут, на СТО «Австостейт»! До слова, ми завжди рекомендуємо автовласникам підійти до обслуговування автомобіля комплексно, тобто вирішити не тільки одномоментні проблеми техобслуговування, а й зробити діагностику, профілактику, дрібний ремонт, замінити деталі, рівень зносу яких дуже високий і загрожує швидкими поломками. Такий підхід дозволить заощадити на ремонтах вже в ближній перспективі, а якщо ви захочете продати машину, то вона буде в набагато більш товарному вигляді, ніж, якщо ви не вважаєте за потрібне приділяти увагу таким «дрібницям», як профілактика і поточний техобслуговування.