097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Выходной
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Фарбування авто в Києві

Професійне фарбування автомобіля в Києві

На сайті нашого автосервісу в Києві ви можете розглянути фото вже готових робіт для того, щоб оцінити рівень професіоналізму нашої СТО. Крім цього ми надаємо істотну гарантію після ремонту, що дозволяє нашим клієнтам в Україні не сумніватися в якості фарбування. У нас ви також можете отримати розрахунок вартості такої послуги, як фарбування авто в Києві. Лівий берег і весь Київ можуть звертатися в наш центр автопокраска, і отримувати послуги вищого рівня по найбільш адекватною на сьогоднішній день ціною.

Робота з поверхнями автомобіля, які знаходяться в поганому стані, здійснюється за допомогою спеціальної грунтовки і шпаклівки. Такі матеріали дозволяють добитися ідеального результату. Таким чином, фарбування автомобіля в Києві за допомогою нашого автосервісу – це відмінна можливість відреставрувати своє авто за доступною ціною.

Навіщо потрібна фарбування автомобіля

Як правило, власники автомобілів досить дбайливо ставляться до своїх авто, прагнучи по можливості зберігати в ідеальному стані максимально тривалий термін. Досить популярною послугою в автосервісі на сьогодні є автопокраска.

Автопокраска машини може здійснюватися в зв’язку з такими причинами, як: наслідок ДТП, наявність подряпин і вм’ятин на авто, застаріла фарба автомобіля.

Професійне фарбування

У будь-якому випадку, звернення в професійний автосервіс Києва дозволить вам отримати по-справжньому якісні послуги з автопокраска автомобіля. А ось самостійна фарбування авто може призвести до небажаних результатів, адже цей процес являє собою досить складну роботу, що вимагає використання спеціального обладнання автосервісу. Зверніть увагу на те, що наш автосервіс вже багато років займається наданням таких послуг, як фарбування автомобіля, рихтування, тюнінг і т.п. Рівень нашого сервісу дозволяє нам користуватися популярністю, як у жителів лівого берега, так і всього Києва. Професійний підхід в ремонті автомобілів такого типу відіграє важливу роль, адже тільки з використанням якісного обладнання можна отримати хороший результат і задовольнити всі вимоги власника авто.

Вартість фарбування авто

Градація цін залежить від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт. Точний розрахунок Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

ПослугаЦіна, грн
Крило переднє ліве2800
Крило переднє праве2800
Крило заднє ліве2800
Крило заднє праве2800
Двері передня ліва
3000
Двері передня права3000
Дверь задня ліва3000
Дверь задня права3000
Капот
3800
Бампер передній3800
Бампер задній3500
Кришка багажника3500
Дах4200
Поріг лівий3000
Поріг правий
3000
Дзеркало ліве650
Дзеркало праве650