График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Оцінка вартості ремонту по фото

Оцінка вартості ремонту кузова авто по фото

Оцінка вартості ремонту авто по фото це сучасна, затребувана і БЕЗКОШТОВНА послуга, яка дозволяє швидко і досточно точно отримати попередню пропозицію по ремонту автомобіля без відвідин СТО. Точність вартості оцінки ремонту автомобіля по фотографії становить 70% -90%.

Про послугу

Кузов вашого автомобіля потребує ремонту, але часу для поїздок до фахівців мало? Ми вирішимо цю проблему! Центр кузовного ремонту Автостейт, зробив процес спілкування з клієнтами максимально зручним, завдяки новій послузі: оцінка вартості ремонту кузова по фото.

Знімки можна відправити різними способами:

 • на електронну пошту: info@autostate.com.ua
 • використовуючи месенджери viber

Ви отримаєте

Наші фахівці виконають оцінку пошкоджень автомобіля на професійному рівні і без додаткових витрат. Ми назвемо вартість видимих ремонтних робіт, з точністю 70 – 90%, що дозволить зайвий раз не відвідувати автосервіс. Також вам повідомлять необхідну інформацію про стан кузова. В результаті ви отримаєте все необхідне, щоб зробити зважене і правильне рішення.

Зверніть увагу

Вказана вартість може бути не остаточна, оскільки не все можна оцінити по знімку. Звичайно, чим більше фотографій і чим вище їх якість – тим більша ймовірність зробити точну експертизу.

Крім зовнішнього вигляду після ДТП в більшості випадків страждають і внутрішні компоненти кузова, в зв’язку з цим може знадобитися безпосереднє відвідування сервісу, після чого майстер зможе зорієнтувати вас про можливі ушкодження. Якщо кузов страждає корозійними пошкодженнями, оцінка стану кузова також ускладнюється, наприклад, зовнішню деталь ні до чого прикріпити, і потрібна заміна несучих елементів.

Переваги оцінки вартості ремонту кузова авто по фото

Швидко

Надіслати фото в автосервіс значно швидше ніж знайти час на безпосереднє відвідування

Безкоштовно

Оцінка ремонту кузова по фото – це абсолютно безкоштовна послуга

Зручно

Отримати оцінку ремонту кузова авто можна не виходячи з дому

Як скористатися послугою?

Зробіть фотографії: подбайте про хороше освітлення і зробіть кілька знімків з різних ракурсів.

Надішліть фотографії одним із способів:

 1. На почту: info@autostate.com.ua
 2. В Viber: viber
 3. В Telegram:

Вкажіть наступну інформацію в формі на цій сторінці:

 1. марку і модель автомобіля
 2. рік випуску
 3. Опис пошкоджень автомобіля

До обов’язкових вимог заповнення форми також відноситься і контакти за допомогою яких наші фахівці зв’яжуться з вами для обговорення результатів огляду.

Більше інформації про послугу або відповіді на інші питання можна отримати у менеджера нашого центру за номером телефону: 097 745 45 19

ім'я:

Телефон:

E-mail:

Виробник:

Модель:

Рік випуску:

Опис пошкоджень автомобіля:

Оцінка ремонту кузова авто по фото

Пропонуємо сучасну і зручну послугу: оцінку вартості ремонту по фото. Це затребувана послуга з огляду на те, що через отриманих ушкоджень кузова в аварії чи ДТП немає можливості легко і швидко об’їхати доступні СТО та отримати живу консультацію. До того ж часто постраждалі обмежені в часі, і бажають все зробити швидше – як отримати відповідь про терміни робіт, так і інформацію про вартість ремонту.

Послуга «оцінка ремонту по фото» дозволяє заощадити час, відправивши фотознімки відразу на кілька СТО – у всякому разі, на ті, де є такий сервіс – і порівнявши пропоновану вартість ремонту. Зауважимо, що сам факт надання такої послуги свідчить про високий рівень автосервісу.

Точність оцінки по фото становить в середньому 80-90 відсотків, тому що фотокамерою не завжди можна «дістати» до важкодоступних місць, щоб дистанційно визначити масштаби всіх пошкоджень. Проте, загальна точність оцінки досить висока, щоб автовласник міг планувати витрати на лагодження автомобіля. Щоб досягти максимальної точності оцінки, слід дотриматися деякі умови, які полегшують попередню заочну діагностику.

Як отримати оцінку ремонту по фотографії:

 • Зробити кілька фотознімків місць пошкодження під різними кутами, з різних сторін при хорошому освітленні.
 • Завантажити фото на сайт, вказати інформацію про машину (марка, модель, рік, пробіг, бажано – умови зберігання і експлуатації).
 • Заповнити контактні дані.

Умовами зберігання обов’язково цікавляться, якщо мова йде про ліквідацію наслідків корозії – тоді за вказаними даними можна припустити, наскільки вражені «нутрощі» автомобілі, які не були в кадр. Однак повну оцінку обсягу майбутніх робіт можливо отримати лише за підсумками діагностики. Чекаємо фото пошкоджень авто, і допоможемо зорієнтуватися у витратах на ремонтні роботи і їх тривалості.

  Підписатися  
Уведомление о