097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Вихідний
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Оцінка вартості ремонту кузова авто по фото

Інтернет дуже затребуваний і практично незамінний інструмент в кожній сфері діяльності. Сьогодні ми можемо не тільки шукати інформацію у всесвітній мережі, але також дистанційно вирішувати складні питання, які займали раніше від 3х до 5ти годин. Онлайн-магазини пропонують вибрати одяг або побутову техніку без потреби виходити з дому або спеціально їхати в точку продажу. Все необхідне можна замовити з офісу чи ресторану під час обіду і отримати прямо під двері.

Про послугу

Кузов вашого автомобіля потребує ремонту, але часу для поїздок до фахівців мало? Ми вирішимо цю проблему! Центр кузовного ремонту Автостейт, зробив процес спілкування з клієнтами максимально зручним, завдяки новій послузі: оцінка вартості ремонту кузова по фото.

Знімки можна відправити різними способами:

  • на електронну пошту: info@autostate.com.ua
  • використовуючи месенджери viber

Ви отримаєте

Наші фахівці виконають оцінку пошкоджень автомобіля на професійному рівні і без додаткових витрат. Ми назвемо вартість видимих ремонтних робіт, з точністю 70 – 90%, що дозволить зайвий раз не відвідувати автосервіс. Також вам повідомлять необхідну інформацію про стан кузова. В результаті ви отримаєте все необхідне, щоб зробити зважене і правильне рішення.

Зверніть увагу

Вказана вартість може бути не остаточна, оскільки не все можна оцінити по знімку. Звичайно, чим більше фотографій і чим вище їх якість – тим більша ймовірність зробити точну експертизу.

Крім зовнішнього вигляду після ДТП в більшості випадків страждають і внутрішні компоненти кузова, в зв’язку з цим може знадобитися безпосереднє відвідування сервісу, після чого майстер зможе зорієнтувати вас про можливі ушкодження. Якщо кузов страждає корозійними пошкодженнями, оцінка стану кузова також ускладнюється, наприклад, зовнішню деталь ні до чого прикріпити, і потрібна заміна несучих елементів.

Переваги оцінки вартості ремонту кузова авто по фото

Швидко

Надіслати фото в автосервіс значно швидше ніж знайти час на безпосереднє відвідування

Безкоштовно

Оцінка ремонту кузова по фото – це абсолютно безкоштовна послуга

Зручно

Отримати оцінку ремонту кузова авто можна не виходячи з дому

Як скористатися послугою?

Зробіть фотографії: подбайте про хороше освітлення і зробіть кілька знімків з різних ракурсів.

Надішліть фотографії одним із способів:

  1. На почту: info@autostate.com.ua
  2. В Viber: viber
  3. В Telegram:

Вкажіть наступну інформацію в формі на цій сторінці:

  1. марку і модель автомобіля
  2. рік випуску
  3. Опис пошкоджень автомобіля

До обов’язкових вимог заповнення форми також відноситься і контакти за допомогою яких наші фахівці зв’яжуться з вами для обговорення результатів огляду.

Більше інформації про послугу або відповіді на інші питання можна отримати у менеджера нашого центру за номером телефону: 097 745 45 19

ім'я:

Телефон:

E-mail:

Виробник:

Модель:

Рік випуску:

Опис пошкоджень автомобіля: