097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Выходной
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Локальне фарбування авто в Києві

Професійне фарбування

Як правило, необхідність у фарбуванні автомобіля в Києві у зв’язку з такими причинами, як:

  • бажання оновити зовнішній вигляд авто;
  • усунення пошкоджень автомобіля після аварії;
  • наявність на авто іржі, вм’ятини і т.п.

У будь-якому випадку, локальне фарбування автомобіля – це процедура, яку слід здійснювати у відповідних умовах при наявності спеціального обладнання. Домогтися ідеального результату від локального нанесення фарби на авто в Києві можна тільки в тому випадку, якщо будуть дотримані всі технологічні правила.

Частою причиною цієї послуги є невелика вм’ятина або подряпина. Тому для початку Вам потрібно проконсультуватися з фахівцем – чи потрібна Вам рихтування до і полірування після.

Тому якщо ви хочете, щоб після локальної фарбування елементів і частин вашого автомобіля, ви змогли забрати транспортний засіб, деталі якого були б в ідеальному стані, тоді рекомендуємо вам звернутися в нашу компанію. Наші майстри знають, що таке ювелірна робота.

Якісна локальне фарбування деталей автомобіля в Києві

Ми вже багато років надаємо клієнтам таку послугу, як локальне фарбування авто в Києві. Більшість замовників стають нашими постійними клієнтами, оцінивши по достоїнству рівень професіоналізму наших майстрів.

Зверніть увагу на те, що фарбування деталей автомобіля являє собою дуже копітку і складну роботу. Тільки точкова акуратна робота дозволяє домогтися гідного результату ремонту кузова або ж одного елемента автомобільної конструкції.

Часткове, тобто локальне нанесення фарби на авто в Києві – це те, що вам необхідно? При цьому ви хотіли, щоб вартість такої послуги була прийнятною? Тоді ви звернулися за правильною адресою!

Способи нанесення фарби

Наші ціни в поєднанні з ідеальними результатами роботи, дозволяють водіям пофарбувати деталь свого авто і залишитися повністю задоволеними.

Як відомо, існує досить велика кількість способів нанесення фарби на автомобільні деталі. Можна наносити матеріал місцями або плямою, домагаючись бажаного результату. Фарбування необхідної деталі ділянкою дозволяє зробити роботу максимально акуратною.

Кожну деталь і запчастина транспортного засобу можна відновити в Києві за досить короткий проміжок часу.

Звернувшись до нас, ви обов’язково залишитеся задоволені результатом співпраці.

Вартість локальної фарбування авто

Градація цін залежить від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт. Точний розрахунок Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

ПослугаЦіна
Локальне фарбування30-75% від вартості фарбування деталі цілком