График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Регулювання клапанів

Планова регулювання клапанів (теплових зазорів) двигуна в Києві

Що таке регулювання клапанів двигуна?

Двигуни внутрішнього згоряння, які встановлюються на сучасних автомобілях, це досить складні механізми з безліччю деталей. Тому для нормальної роботи протягом тривалого часу вони вимагають правильного обслуговування, з’являється необхідність регулювання деталей. Наприклад, в авто, в двигунах яких відсутні гидрокомпенсатори, потрібно періодично перевіряти і налаштовувати теплові зазори клапанів.

Згідно із зазначеними регламентами, обов’язкову перевірку і, в разі необхідності, регулювання теплових зазорів клапанів слід проводити раз в 20-100 тисяч кілометрів в залежності від типу двигуна. Є цілий ряд факторів, які впливають як на технічний стан двигуна в цілому, так і клапанів.

На жаль, багато автомобілістів не приділяють цьому належної уваги. Наприклад, вони не дуже добре розуміють, для чого потрібна регулювання клапанів і часто ігнорують цю процедуру, що призводить до додаткових поломок і великих витрат на ремонт.

Від чого з'являються неполадки клапанів?

 • стиль і манера їзди
 • якість і вид палива
 • встановлення додаткового обладнання, в тому числі, і газобалонного
 • пробіг більше 50 тис.км

Коли потрібно проводити регулювання клапанів?

 • проблемний запуск як гарячого, так і остиглого двигуна;
 • зниження потужних характеристик автомобіля;
 • нестійка роботу двигуна;
 • троїння двигуна на холостому ходу або на знижених передачах;
 • підвищена витрата палива.

Що отримують наші клієнти

Високий рівень обслуговування

Попередня діагностика і виявлення причини

Оперативний і якісний ремонт у зручний час

Великий досвід роботи з ДВЗ різної складності

Чому ми?

Фахівці автосервісу “Автостейт” готові виконати як одноразове так і планове сервісне обслуговування автомобіля. Обов’язково звернуть увагу на ряд параметрів, за якими можна судити про стан теплових зазорів клапанів двигуна. У разі необхідності, в короткі терміни проводять кваліфіковану регулювання клапанів в Києві. Ця процедура убезпечить ваше авто від серйозних проблем з двигуном і заощадить бюджет на масштабний ремонт і скоротить витрати на паливо.

Регулювання клапанів

Двигун внутрішнього згоряння складається з безлічі деталей, і клапани – одна зі складових пристрою двигуна. Вони відповідають за впуск / випуск газів, а також повітряно-паливної суміші. Щоб «движок» працював стабільно, потрібно систематична регулювання клапанів або, висловлюючись інженерним мовою, діагностика і регулювання зазорів клапанів. Маються на увазі теплові зазори, що утворюються в процес функціонування, і, якщо не провести вчасно діагностику і регулювання, то зазор може зменшитися до неприпустимого показника, і мотор зламається.

Навіть автовласники зі стажем не завжди розуміють, навіщо потрібно і як часто повинна проводитися регулювання клапанів. Взагалі, огляд і регулювання клапанів повинна проводитись мінімум кожні сто тисяч кілометрів пробігу, а при регулярних поїздках по пересіченій місцевості або з великими навантаженнями на двигун – кожні 20 тисяч пробігу. Багато поєднують цю технічну процедуру з плановим ТО.

Для більшості нині експлуатованих в СНД моделей машин середній рекомендований інтервал між такими перевірками становить 25-30 тисяч кілометрів. Вивести якусь абсолютно точну цифру, коли саме вам потрібна регулювання зазорів клапанів, нереально, проте є явні ознаки, що з діагностикою і обслуговуванням машини зволікати вже не можна, так як подальша їзда чревата поломками і аварією.

Регулювання клапанів – коли потрібна:

 • Різке збільшення витрат на бензин / дизельного палива.
 • Зниження потужності, проблеми з запуском двигуна.
 • Зменшення компресії циліндрів, так зване «троение».
 • Специфічний звук, схожий на цокання при роботі клапанів.

Ці ознаки наочно свідчать, що вам терміново потрібно обслуговування і, можливо, ремонт із заміною деталей двигуна – в Києві це можна зробити на «Австостейте». Навіть якщо ви виявили всього один з перерахованих симптомів неполадок клапанів – вам все одно слід звернутися в автосервіс на діагностику. Хоча б для того, що ціна регулювання клапанів набагато нижче, ніж вартість ремонту і вже тим більше заміни двигуна.

Уточнимо, що на нашому СТО можливе регулювання клапанів дизельного двигуна – для цього є в наявності все необхідне оснащення. Ми діагностуємо транспортний засіб, його вузли і механізми строго відповідно до рекомендацій автовиробника.

Авторегулировка зазорів

На сучасних автомобілях часто встановлюються двигуни внутрішнього згоряння, укомплектовані гідрокомпенсаторами. Вони регулюють зазори (підтримують оптимальні величини) в режимі реального часу і підтримки їх ідеальною величини. Таким двигунів ручна перевірка і регулювання зазорів не потрібно.

  Підписатися  
Уведомление о