Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Регулювання клапанів

Планова регулювання клапанів (теплових зазорів) двигуна в Києві

Записатися на СТО

Знижка 5% - при замовленні online


Чому варто вибрати Автостейт

100% гарантія результату

Ремонт будь-якої складності

Прозорі ціни

Швидка консультація

Зручне розташування

Економія часу та коштів

Часті питання

⭐ Скільки коштує ремонт автомобіля?

Вартість ремонту залежить від складності ушкоджень і кількості часу, витраченого майстром. Більш точну інформацію ви зможете отримати, скориставшись онлайн калькулятором вартості ремонту авто чи зв'язавшись з менеджером

❓ Машина не заводиться, що робити?

Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт авто

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Регулювання клапанів

Двигун внутрішнього згоряння складається з безлічі деталей, і клапани – одна зі складових пристрою двигуна. Вони відповідають за впуск/випуск газів, а також повітряно-паливної суміші. Щоб мотор працював стабільно, потрібне систематичне регулювання клапанів або, висловлюючись інженерною мовою, діагностика і регулювання зазорів клапанів. Маються на увазі теплові зазори, що утворюються в процесі функціонування, і, якщо не провести вчасно діагностику і регулювання, то зазор може зменшитися до неприпустимого показника, і двигун зламається.

Навіть автовласники зі стажем не завжди розуміють, навіщо потрібно і як часто повинне проводитись регулювання клапанів. При регулярних поїздках по пересіченій місцевості або з великими навантаженнями на двигун – кожні 20 тисяч пробігу. Багато хто поєднує цю технічну процедуру з плановим ТО. Для більшості нині експлуатованих в СНД моделей машин середній рекомендований інтервал між такими перевірками становить 25-30 тисяч кілометрів. Вивести якусь абсолютно точну цифру, коли саме вам потрібне регулювання зазорів клапанів, нереально, проте є явні ознаки, що з діагностикою і обслуговуванням машини зволікати вже не можна, так як у подальшому можна потрапити у аварію.

Регулювання клапанів – коли потрібне:

  • Різке збільшення витрат бензинового (дизельного) палива.
  • Зниження потужності, проблеми з запуском двигуна.
  • Зменшення компресії циліндрів.
  • Специфічний звук, схожий на цокання при роботі клапанів.

Ці ознаки наочно свідчать, що вам терміново потрібно обслуговування і, можливо, ремонт із заміною деталей двигуна – в Києві це можна зробити на «Автостейті». Навіть якщо ви виявили всього один з перерахованих симптомів неполадок клапанів – вам все одно слід звернутися в автосервіс на діагностику. Хоча б тому, що ціна регулювання клапанів набагато нижче, ніж вартість ремонту і вже тим більше заміни двигуна.

Уточнимо, що на нашому СТО можливе регулювання клапанів дизельного двигуна – для цього є в наявності все необхідне оснащення. Ми діагностуємо транспортний засіб, його вузли і механізми строго відповідно до рекомендацій автовиробника.

Авторегулювання зазорів

На сучасних автомобілях часто встановлюються двигуни внутрішнього згоряння, укомплектовані гідрокомпенсаторами. Вони регулюють зазори (підтримують оптимальні величини) в режимі реального часу і підтримки їх ідеальної величини. Таким двигунам ручна перевірка і регулювання зазорів не потрібна.

Відгуки про регулювання клапанів

  Підписатися  
Уведомление о