097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Выходной
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Регулювання клапанів двигуна в Києві

Що таке регулювання клапанів двигуна?

Двигуни внутрішнього згоряння, які встановлюються на сучасних автомобілях, це досить складні механізми з безліччю деталей. Тому для нормальної роботи протягом тривалого часу вони вимагають правильного обслуговування, з’являється необхідність регулювання деталей. Наприклад, в авто, в двигунах яких відсутні гидрокомпенсатори, потрібно періодично перевіряти і налаштовувати теплові зазори клапанів.

Згідно із зазначеними регламентами, обов’язкову перевірку і, в разі необхідності, регулювання теплових зазорів клапанів слід проводити раз в 20-100 тисяч кілометрів в залежності від типу двигуна. Є цілий ряд факторів, які впливають як на технічний стан двигуна в цілому, так і клапанів.

На жаль, багато автомобілістів не приділяють цьому належної уваги. Наприклад, вони не дуже добре розуміють, для чого потрібна регулювання клапанів і часто ігнорують цю процедуру, що призводить до додаткових поломок і великих витрат на ремонт.

Від чого з'являються неполадки клапанів?

  • стиль і манера їзди
  • якість і вид палива
  • встановлення додаткового обладнання, в тому числі, і газобалонного
  • пробіг більше 50 тис.км

Коли потрібно проводити регулювання клапанів?

  • проблемний запуск як гарячого, так і остиглого двигуна;
  • зниження потужних характеристик автомобіля;
  • нестійка роботу двигуна;
  • троїння двигуна на холостому ходу або на знижених передачах;
  • підвищена витрата палива.

Що отримують наші клієнти

Високий рівень обслуговування

Попередня діагностика і виявлення причини

Оперативний і якісний ремонт у зручний час

Великий досвід роботи з ДВЗ різної складності

Чому ми?

Фахівці автосервісу “Автостейт” готові виконати як одноразове так і планове сервісне обслуговування автомобіля. Обов’язково звернуть увагу на ряд параметрів, за якими можна судити про стан теплових зазорів клапанів двигуна. У разі необхідності, в короткі терміни проводять кваліфіковану регулювання клапанів в Києві. Ця процедура убезпечить ваше авто від серйозних проблем з двигуном і заощадить бюджет на масштабний ремонт і скоротить витрати на паливо.