График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Повне фарбування автомобіля

Повне фарбування кузова автомобіля від професіоналів з гарантією в Києві

Професійне повне фарбування авто

Якщо вам необхідно пофарбувати авто повністю, не варто здійснювати цей процес самостійно. Адже для того, щоб перетворення автомобіля було якісним і акуратним, необхідно застосовувати спеціальне устаткування і відповідні матеріали для роботи з авто.

До того ж, усунути наслідки невдалого результату – це досить складне завдання, для вирішення якої вам в будь-якому випадку доведеться звертатися в автосервіс в Києві.

Повне фарбування автомобіля – це одна з найбільш затребуваних послуг нашої компанії поряд з поліруванням. В цьому немає нічого дивного, так як за допомогою якісної фарби можна перетворити кузов або автомобіль цілком, оновивши його зовнішній вигляд.

Так що, якщо вас не влаштовує те, як виглядає ваше авто, можливо, вам варто скористатися фарбуванням в професійному автосервісі.

Переваги для ідеального результату

Домагатися ідеального результату від повної фарбування автомобіля нам дозволяють такі переваги:

 • сучасне високоякісне обладнання;
 • інноваційні технології;
 • кваліфіковані працівники.

До того ж, ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш вигідні умови в ціновому плані. Вартість повної фарбування авто приємно вас здивує. Але, не дивлячись на те, що ціна максимально доступна, якість підсумкового результату завжди буде на висоті.

Професійні, спеціалізовані матеріали

Не варто турбуватися про те, що нова фарба швидко втратить свій вигляд, так як в роботі з автомобілями наші фахівці використовують тільки професійні, спеціалізовані матеріали, які забезпечують повну надійність і довгостроковість результату.

Тому у вас не буде приводу для сумніву в тому, що навіть при максимально активної експлуатації вашого автомобіля, поверхня його корпусу буде залишатися в ідеальному стані після повного фарбування авто.

Вже згадана послуга – це можливість поліпшити зовнішній стан вашого транспорту. Отримати повну фарбування автомобіля або рихтування в оперативному і якісному варіанті можна в нашій компанії!

Використовуємо тільки якісне обладнання та витратні матеріали

Лаки, грунти, шпаклівки, отвердители
витратний матеріал і обладнання
протиральні матеріали
фарбувальні пістолети
фарбувальна камера і рихтовочний стапель


Вартість повного фарбування авто

Ціни на повне фарбування залежать від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт.
Точну вартість фарбування Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

Повне фарбування автоМалий клас, ціна в грн.
Повне фарбування авто33600
Повне фарбування автоСередній клас, в т.ч. деякі паркетники, ціна в грн.
Повне фарбування авто42000
Повне фарбування автоБізнес, s клас, позашляховики, ціна в грн.
Повне фарбування авто52500

Фарбування автомобіля на СТО «Австостейт»

Фарбування автомобіля – фінальна стадія ремонту кузова, що вимагає точного підбору фарби, філігранного «попадання в колір», зазначений в техпаспорті. Однак до того моменту, як буде завдано перший мазок фінішного покриття, майстрам автосервісу належить виконати масу дій, від яких залежить, наскільки рівно ляже фарба, наскільки вистачить свіжого «післязаводської» виду.

Фарбування автомобіля – етапи:

 • Демонтаж деталей, що заважають фарбування (бампер, крило).
 • Підготовка кузова автомобіля (шпаклівка, нанесення вирівнюючого шару грунту).
 • При необхідності – ремонт пошкоджених частин (дверцята, капот, інше).
 • При необхідності – вирівнювання поверхні, вм’ятин.
 • Повне фарбування автомобіля в спецкамері.
 • Сушка в сушильній камері.
 • Покриття матовим лаком (після нанесення фарби на автомобіль) з наступним сушінням.
 • Обтягування машини матовою плівкою (за бажанням автовласника).
 • Антикорозійна обробка, шумоізоляція салону (за бажанням автовласника).
 • Аерографія (за бажанням автовласника).

Якщо є технологічна можливість обмежитися фарбуванням однієї з деталей кузова, «Австейт» пропонує автовласникам фарбування без зняття деталі з ізоляцією суміжних частин – наприклад, скла – спеціальної малярської папером. Така фарбування авто буде виконана швидше завдяки зменшенню кількості дій, необхідних для підготовки автомашини і демонтажу її частин. Якщо робиться фарбування окремих деталей авто, то після такої часткової фарбування деталі в обов’язковому порядку додатково вирівнюється колір навколо пофарбованого ділянки.

Зауважимо також, що СТО «Австейт» стежить за модними трендами в сфері фарбування автомобіля. Відразу після початку поширення моди на матовий колір СТО підготував цілий пакет пропозицій автолюбителям, як можна домогтися бажаного відтінку для їх автомашин. Можна скористатися матовою фарбою, матовою плівкою або матовим лаком. Що краще конкретно для вашої автомашини – вам порадять наші майстри, як тільки оглянуть вашу техніку.

Фарбування автомобіля – ціни:

 • Складність і обсяг роботи.
 • Необхідність демонтажу / монтажу деталей.
 • Розцінки на ЛКП-матеріали (грунт, лак, автоемаль, інше).
 • Вартість фарбування кожної частини.
 • Замовлення додаткових послуг (шумоізоляція, матування, антикорозія, аерографія).

Уточнимо, що ціна фарбування кузова – це сумарна вартість фарбування всіх частин, що складають кузов. В принципі, також формується ціна фарбування автомобіля. Запрошуємо всіх, кого цікавить пофарбувати автомобіль повністю, до нас в «Австостейт».

Гарантуємо, що будь-яка фарбування автомобіля (повна або часткова) на нашому СТО буде високоякісної, модною, довговічною. Ми маємо в своєму розпорядженні найсучаснішим інноваційним оснащенням для комп’ютерного підбору відтінків кольору, нанесення шарів фарби, лаку, плівки, а також полірування автомашини.

  Підписатися  
Уведомление о