097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Выходной
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Повне фарбування авто в Києві

Професійне повне фарбування авто

Якщо вам необхідно пофарбувати авто повністю, не варто здійснювати цей процес самостійно. Адже для того, щоб перетворення автомобіля було якісним і акуратним, необхідно застосовувати спеціальне устаткування і відповідні матеріали для роботи з авто.

До того ж, усунути наслідки невдалого результату – це досить складне завдання, для вирішення якої вам в будь-якому випадку доведеться звертатися в автосервіс в Києві.

Повне фарбування автомобіля – це одна з найбільш затребуваних послуг нашої компанії поряд з поліруванням. В цьому немає нічого дивного, так як за допомогою якісної фарби можна перетворити кузов або автомобіль цілком, оновивши його зовнішній вигляд.

Так що, якщо вас не влаштовує те, як виглядає ваше авто, можливо, вам варто скористатися фарбуванням в професійному автосервісі.

Переваги для ідеального результату

Домагатися ідеального результату від повної фарбування автомобіля нам дозволяють такі переваги:

сучасне високоякісне обладнання;

інноваційні технології;

кваліфіковані працівники.

До того ж, ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш вигідні умови в ціновому плані. Вартість повної фарбування авто приємно вас здивує. Але, не дивлячись на те, що ціна максимально доступна, якість підсумкового результату завжди буде на висоті.

Професійні, спеціалізовані матеріали

Не варто турбуватися про те, що нова фарба швидко втратить свій вигляд, так як в роботі з автомобілями наші фахівці використовують тільки професійні, спеціалізовані матеріали, які забезпечують повну надійність і довгостроковість результату.

Тому у вас не буде приводу для сумніву в тому, що навіть при максимально активної експлуатації вашого автомобіля, поверхня його корпусу буде залишатися в ідеальному стані після повного фарбування авто.

Вже згадана послуга – це можливість поліпшити зовнішній стан вашого транспорту. Отримати повну фарбування автомобіля або рихтування в оперативному і якісному варіанті можна в нашій компанії!

Вартість повного фарбування авто

Градація цін залежить від класу, року випуску Вашого авто, а так само від складності конкретно взятих робіт. Точний розрахунок Ви зможете отримати у менеджера при огляді авто.

ПослугаЦіна
Повне фарбування авто18000-40000