Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Діагностика кондиціонера

Діагностика кондиціонера автомобіля в Києві

Діагностика кондиціонера автомобіля

Автовласники часто стикаються з тим, що їх транспортному засобу необхідна перевірка автокондиціонера на герметичність. Це можна зробити як самостійно, так і в салоні. Другий варінт найкращий, так як професіонал зможе точно назвати причину несправності.

Записатися на СТО

Знижка 5% - при замовленні online


Чому варто вибрати Автостейт

100% гарантія результату

Ремонт будь-якої складності

Прозорі ціни

Швидка консультація

Зручне розташування

Економія часу та коштів

Вартість діагностики автокондиціонера

ПослугаЦіна від
Комп'ютерна діагностика автомобіля300
Діагностика кондиціонера250
Діагностика електронних систем300
Діагностика кузова (включаючи лакофарбове покриття)300
Діагностика геометрії кузова500
Діагностика ходової300
Діагностика сигналізації і доп. обладнання500
Діагностика електрики300

Часті питання

⭐ Скільки коштує діагностика кондиціонера?

Діагностика кондиціонера коштує 250 грн.

❓ Машина не заводиться, що робити?

Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт авто

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Діагностика кондиціонера автомобіля

Автовласники часто стикаються з тим, що їх транспортному засобу необхідна перевірка автокондиционера на герметичність. Це можна зробити як самостійно, так і в салоні. Друге буде кращим варіантом, так як професіонал зможе точно назвати причину несправності.

Діагностика кондиціонера в машині

Перевірка автокондиціонерів необхідна хоча б раз на півроку. Від цього безпосередньо залежить рівень комфорту під час їзди на машині. Розглянемо кілька етапів аналізу роботи приладу:

  • Огляд. В першу чергу, оглядають тих деталей, які не вимагають розбирання. Якщо має місце витік на тій ділянці, де фреон перебуває в рідкому вигляді, буде видно патьоки масла, яке додається в нього для змащення прокладок. Фахівці використовують газоаналізатор, який може вловлювати концентрацію в повітрі речовини. Однією з останніх розробок є ультрафіолетова присадка. Автомобіль заправляється фреоном, які мають в своєму складі дану присадку, потім необхідно якийсь час поїздити з увімкненою системою кондиціонування. Спеціаліст виявить витоку за допомогою ультрафіолетового сканера.
  • Застосування сканера. До цього етапу приступають, коли при огляді не виявлено ніяких пошкоджень. Перевірка герметичності системи автокондиціонера таким способом передбачає перебування неполадок в продуктивності компресора. Зверніть увагу на шуми, під час роботи приладу, і приділіть увагу електромагнітної муфті, датчикам і вентиляторів. Моделі кондиціонерів укомплектовані ресивером-осушувачем. Він має віконце, яке дозволяє визначити чи необхідна дозаправка фреоном.
  • Діагностика кондиціонера по тиску. Для неї знадобляться манометри з відповідними роз’ємами. Першим кроком буде зняття заглушки з магістралі системи, другим – проворачивание манометричної станції, і третім – запуск двигуна. Робочий тиск кожного з контурів залежить від маркування фреону і температури навколишнього середовища.

Заправка фреоном авто

Автомобільний кондиціонер заправляється фреоном за допомогою автоматичної установки. Вона визначає кількість фреону до і після заправки. Принцип її роботи полягає у відкачуванні холодоагенту, формуванні вакууму, і подальшому закачуванні речовини відповідно до нормативних показників. Процедура повинна проводитися кожні два роки в спеціалізованому сервісі. У місті Київ ціна на неї доступна для будь-якого автовласника.

Перевірка автокондиционера вимагає професійного підходу. Щоб він працював якомога довше, ви можете виконати ці нескладні маніпуляції:

  • Взимку раз на місяць давати кондиціонеру попрацювати в теплому приміщенні 10-15 хвилин.
  • Тримати в чистоті конденсер.

Кондиціювання в авто – важливий процес, який робить поїздку комфортною. Вартість діагностики залежить від пошкоджень. Звертайтеся на СТО для проведення ремонтних робіт. Майстри відновлять функціонал механізму швидко і якісно.

Відгуки про діагностику автокондиціонера

  Підписатися  
Уведомление о