Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Заміна свічок запалювання

Заміна свічок і проводів запалювання на СТО в Києві

Записатися на СТО

Знижка 5% - при замовленні online


Чому варто вибрати Автостейт

100% гарантія результату

Ремонт будь-якої складності

Прозорі ціни

Швидка консультація

Зручне розташування

Економія часу та коштів

Вартість заміни свічок дизельного і бензинового двигуна

ПослугаЦіна від, грн.
Заміна свічок запалювання і проводів
200
Заміна свічок запалювання 4 шт. (Без зняття колектора)
150
Заміна свічок запалювання 6 шт. (Зі зняттям колектора)
650
Заміна свічок запалювання 8 шт. (Зі зняттям колектора)
800
Зняття ГБО (якщо автомобіль обладнаний ГБО)
300
Заміна свічок запалювання 1 шт. (Опозитний двигун)
Заміна свічок запалювання 4 шт. (Зі зняттям колектора)
350
Монтаж або демонтаж колектора
200
Заміна свічок накалу 4 шт.
400
Заміна свічок накалу 6 шт. (Без зняття колектора)
600
Заміна свічок накалу 6 шт. (Зі зняттям колектора)
800
Заміна свічок накалу 8 шт.
800

Часті питання

⭐ Скільки коштує ремонт автомобіля?

Вартість ремонту залежить від складності ушкоджень і кількості часу, витраченого майстром. Більш точну інформацію ви зможете отримати, скориставшись онлайн калькулятором вартості ремонту авто чи зв'язавшись з менеджером

❓ Машина не заводиться, що робити?

Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт авто

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Заміна свічок запалювання

Заміна свічок запалювання традиційно вважається простою сервісною операцією, з якою автолюбителі намагаються впоратися своїми силами. Однак з урахуванням устрою сучасної автотехніки стає принциповим фактор виконання такої заміни на високому професійному рівні на спеціальному СТО. Від коректності функціонування нових свічок залежить витрата палива.

Коли свічки змінюються автолюбителем, даний фактор може виявитися не врахованим, що призведе до різкої перевитрати бензину. Це трапляється через  неправильний проміжок в циліндрах вигорає не все паливо, відбувається збій тактів детонування повітряно-паливної суміші. І цене весь перелік потенційних неприємностей при некваліфікованому обслуговуванні системи запалювання. Мало хто «тримає в голові», що посадкові місця свічок спрямовані безпосередньо в камеру згоряння. Якщо в отвір падає навіть найдрібніша порошинка або окалина, двигун може заклинити.

Якщо ж ви звернетеся до майстра СТО «Автостейт», всі роботи будуть виконані на вищому рівні. До початку демонтажу свічок простір у блоку циліндрів прочищається, продувається стисненим повітрям з повітряного пістолета. Відзначимо, що повітряний пістолет – абсолютно необхідне пристосування для всіх, хто взявся за знімання старих свічок і установку нових, і без нього за такі роботи краще не братися.

Заміна свічок запалювання: коли і як

Така процедура, як оновлення свічок, регламентована паспортом ТО автомобіля. Зазвичай свічки змінюються через 30-100 тисяч кілометрів, проте для кожної модифікації автомобілів можуть бути свої, відмінні від вищенаведених вказівок.

Процес заміни, крім вищеописаних нюансів, має і інші складності: на багатьох авто високовольтні дроти, які «накидаються» на свічки, можуть просто відірватися, якщо ви не розрахуєте силу впливу. Чи безпечно зняти проводку зможе лише кваліфікований фахівець з автоелектриці.

Ще один нюанс при заміні свічок – викручування запалювальників. Якщо викручувати свічки «на суху», то можна зірвати різьбове з’єднання в кришці блоку циліндрів. Майстер, знайомий досконально з ТО системи запалювання, завжди обробить різьблення нових свічок термостійкої графітовою змазкою. Нова кришечка ГБЦ коштує дорого, так що ціна заміни свічок запалювання при самостійних роботах зросте на суму випадково пошкоджених деталей.

Щоб правильно, без пошкоджень викрутити свічки, потрібен так званий свічний ключ, який зазвичай відсутній у вільному продажу. Від саморобних пристосувань такий інструментарій відрізняється підвищеною міцністю і наявністю калібрування розміру.

Переваги заміни свічок на СТО «Автостейт»:

  • Наявність потрібних стендів і інструменту.
  • Контроль якості, тільки нові свічки.
  • Аналіз нагару, діагностика старих свічок і виявлення неполадок в роботі системи запалювання.
  • При необхідності – усунення неполадок запалювання тут же на місці.
  • Рекомендації по вибору палива, обслуговування авто.

В епоху повального переходу з бензину на газ багато автовласників забувають, що під різні типи палива задіюються різні типи свічок і запалювачів, які розрізняються типорозмірами і профілем свічкової голівки, дугою, гнітом, зазором між елементами запалювача. Якщо це проігнорувати, відбудеться збій у найближчому майбутньому. Саме тому краще для довговічної і стабільної роботи автомобіля довірити заміну свічок професійному сервісному автоцентру, тим більше що варіант кваліфікованої заміни свічок в Києві у вас вже є.

Відгуки про заміну свічок запалювання

  Підписатися  
Уведомление о