График работы:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наш адрес:
г. Киев, ул. Фанерная 4 [Ленинградская площадь]
Мы перезвоним Вам в рабочее время
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Заміна свічок запалювання

Заміна свічок і проводів запалювання на СТО в Києві

Що таке заміна свічок в автомобілі?

Свічки запалювання це така деталь, яка починає про себе нагадувати тільки тоді, коли з двигуном трапляються проблеми. Якщо розібратися, то свічки запалювання не тільки одна з найвідповідальніших запчастин, але саме вони найбільше піддаються негативним впливам. Крім того, що свічок доводиться працювати в умови високих температур, так на них ще впливає низька якість бензину і різні присадки.
Так що, заміна свічок запалювання необхідна, адже якщо її не здійснювати це призведе до серйозних наслідків. Якщо хоча б одна свічка не буде працювати, то, відповідно, не буде згоряти бензин в циліндрі. Він потрапить у вихлопну систему, а якщо на автомобілі присутній нейтралізатор вихлопних газів, то присутність бензину швидко виведе його з ладу. Мало того, що нейтралізатор коштує не дешево, так і ще в більшості сучасних автомобілів він йде разом з випускним колектором. Крім того, чим ретельніше згорає бензин, тим менше витрата палива у автомобіля і менше шкоди автомобіль приносить навколишньому середовищу.

Непридатність свічок можна визначити за такими ознаками:

 • Пошкоджені або оплавлені електроди;
 • Поява сажових або масляних відкладень;
 • Тріщини на ізоляторі;
 • Пошкодження механічного типу на різьбі і контактному виводі.

Про те, що пора міняти свічки запалювання свідчить:

 • Вихлопні гази різко змінили колір;
 • Мотор може не заводитися;
 • Перевитрата палива;
 • Силовий агрегат раптово втрачає в потужності;
 • Підвищений вміст СО у вихлопній системі;
 • Двигун починає троїти і нестабільно працювати.

Вартість заміни свічок дизельного і бензинового двигуна, прайс на послуги

ПослугаЦіна від, грн.
Заміна свічок запалювання і проводів
200
Заміна свічок запалювання 4 шт. (Без зняття колектора)
150
Заміна свічок запалювання 6 шт. (Зі зняттям колектора)
650
Заміна свічок запалювання 8 шт. (Зі зняттям колектора)
800
Зняття ГБО (якщо автомобіль обладнаний ГБО)
300
Заміна свічок запалювання 1 шт. (Опозитний двигун)
Заміна свічок запалювання 4 шт. (Зі зняттям колектора)
350
Монтаж або демонтаж колектора
200
Заміна свічок накалу 4 шт.
400
Заміна свічок накалу 6 шт. (Без зняття колектора)
600
Заміна свічок накалу 6 шт. (Зі зняттям колектора)
800
Заміна свічок накалу 8 шт.
800

Що отримують наші клієнти

Високий рівень обслуговування

Попередня діагностика і виявлення причини

Оперативний та якісний ремонт у зручний час

Великий досвід заміни свічок запалювання

Чому ми?

Фахівці автосервісу “Автостейт” готові виконати як одноразове так і планове сервісне обслуговування автомобіля. Обов’язково звернуть увагу на ряд параметрів, за якими можна судити про стан свічок запалювання. У разі необхідності, в короткі терміни проводять кваліфіковану заміну в Києві. Ця процедура убезпечить ваше авто від серйозних проблем з двигуном і заощадить бюджет на масштабний ремонт і скоротить витрати на паливо.

Заміна свічок запалювання

Заміна свічок запалювання традиційно вважається простий сервісної операцією, з якої автолюбителі намагаються впоратися своїми силами. Однак з урахуванням устрою сучасної автотехніки стає принциповим фактор виконання такої заміни на високому професійному рівні на спеціальному СТО. Від коректності функціонування нових свічок залежить витрата палива, а цей момент знаходиться в прямій залежності від відстані між електродами, для калібрування якого потрібні спецнавикі.

Коли свічки змінюються автолюбителем, даний фактор може виявитися втраченим з уваги, що призведе до різкого перевитрати бензину. Це трапляється тому, що через неправильно зазору в циліндрах вигорає не всі паливо, відбувається збій тактів детонірованія повітряно-паливної суміші. І це ще не весь перелік потенційних неприємностей при некваліфікованому обслуговування системи запалювання. Мало хто «тримає в голові», що посадочні місця свічок спрямовані безпосередньо в камеру згоряння. Якщо в отвір падає навіть найдрібніша порошинка або окалина, двигун може заклинити.

Якщо ж ви звернетеся до автомайстра СТО «Автостейт», то на нашій ремонтній базі такого точно не відбудеться, а всі роботи будуть виконані на найвищому рівні. До початку демонтажу свічок простір у блоку циліндрів прочищається, продувається стисненим повітрям з повітряного пістолета. Відзначимо, що повітряний пістолет – абсолютно необхідне пристосування для всіх, хто взявся за знімання старих свічок і установку нових, і без нього за такі роботи краще не братися.

Заміна свічок запалювання: коли і як

Така процедура, як оновлення свічок, регламентована паспортом ТО автомобіля. Зазвичай свічки змінюються через 30-100 тисяч кілометрів, проте для кожної модифікації автомобілів можуть бути свої, відмінні від вищенаведених вказівки.

Процес заміни, крім вищеописаних нюансів, має і інші складності: на багатьох авто високовольтні дроти, які як би «накидаються» на свічки, можуть просто відірватися, якщо ви не розрахуєте силу впливу. Чи безпечно зняти проводку зможе лише кваліфікований фахівець з автоелектриці.

Ще одна тонкість при заміні свічок – викручування зажигателей, так як якщо викручувати свічки «на суху», то можна зірвати різьбове з’єднання в кришці блоку циліндрів. Майстер, знайомий досконально з ТО системи запалювання, завжди обробить різьблення нових свічок термостійкої графітової змазкою. Нова кришечка ГБЦ коштує дорого, так що ціна заміни свічок запалювання при самостійних роботах зросте на суму випадково пошкоджених деталей.

Щоб правильно, без пошкоджень викрутити свічки, потрібен так званий ключ свічки, який зазвичай відсутній у вільному продажу. Від саморобних пристосувань такий інструментарій відрізняється підвищеною міцністю і наявністю калібрування розміру.

Окрема тема – контроль роботи свічок, що можливо лише на спеціальному випробувальному стенді для зажигателей. Тут контролюється зазор “дуга-гніт”, час появи іскри, тому тут ви більшою мірою можете бути впевнені. Що вам встановлять в двигун, дійсно, нові свічки, ніж, якщо ви станете купувати їх самостійно.

Переваги заміни свічок на СТО «Автостейт»:

 • Наявність потрібних стендів і інструменту.
 • Висококваліфіковані послуги по заміні свічок.
 • Контроль якості, тільки нові свічки.
 • Аналіз нагару, діагностика старих свічок і виявлення неполадок в роботі системи запалювання.
 • При необхідності – усунення неполадок запалювання тут же на місці.
 • Можливість замінити свічки на оригінальні нові.
 • Рекомендації по вибору палива, обслуговування авто.
 • Невисока вартість заміни свічок запалювання.
 • Консультація по самостійному підбору свічок в майбутньому.

Також в епоху повального переходу з бензину на газ багато автовласників забувають, що під різні типи палива задіюються різні типи свічок і зажигателей, які розрізняються типорозмірами і профілем свічковий головки, дугою, гнітом, зазором між елементами зажигателя. Якщо все це проігнорувати, то це призведе до збоїв в найближчому майбутньому. Саме тому краще для довговічності і стабільної роботи автомобіля довірити заміну свічок професійному сервісному автоцентру, тим більше що варіант кваліфікованої заміни свічок в Києві у вас вже є.

  Підписатися  
Уведомление о