097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Выходной
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]

Ремонт дизельного двигуна авто в Києві

Ремонт дизельных двигунiв в Киеве

Будь-який механізм після деякого часу експлуатації вимагає особливої ​​уваги. Двигун вашого автомобіля не виняток, він може піднести неприємний сюрприз в невідповідний момент. Несправність дизельного мотора може виникнути у будь-якого автомобіля, а причин поломки досить багато.

Кращий варіант уникнути поломок – регулярно проводити своєчасний огляд, а також технічне обслуговування машини. Наприклад моторне масло радимо міняти частіше ніж пропонує завод виробник, особливо для міст де багато “пробок”. Але все ж, що робити якщо мотор почав працювати з перебоями або взагалі не заводиться?

Ми виконаємо роботи по обслуговуванню і ремонту дизельного двигуна за мінімальний час. Майстри СТО “Автостейт” здатні виконати послугу капітального ремонту дизельного двигуна. Ви можете довіряти нашим фахівцям, оскільки вони мають величезний досвід роботи з дизельними моторами різних моделей.

Технічне обслуговування та дрібний ремонт дизельних двигунів.

Виконуємо стандартне ТО, дрібні ремонти дизельного мотора і “навісного” обладнання, сканування на наявність помилок або розшифровка їх якщо на панелі приладів відображається помилка “Check Engine”. Ціни на ремонт і запчастини узгоджуємо заздалегідь.

Капітальний ремонт дизельного двигуна

Більш складний вид ремонту, передбачає зняття двигуна з машини для часткової або повної його розбирання. Наші фахівці візуально оглядають стан вузлів і агрегатів, роблять виміри і складають акт дефектації. Після цього ми узгоджуємо терміни і вартість ремонту і приступаємо до роботи. На виконаний ремонт ми даємо гарантію.

Коли необхідний ремонт дизельного двигуна?

  1. Вереск з підвищенням тембру при збільшенні оборотів.
  2. Стук в області заведеного мотора, може супроводжуватися миготінням датчика рівня масла.
  3. Запах підгоріле масла.
  4. Чорний дим з вихлопної системи
  5. Нерівна робота двигуна (можливі скачки обертів)
  6. Течі будь-яких видів в підкапотному просторі або в нижній частині двигуна.
  7. Наростаючий «тракторний» шум роботи двигуна, проблема може бути пов’язана з ТНВД.