Американський авторинок найбільший в світі. Відповідно і ринок уживаних автомобілів теж величезний. Але слід бути обережним та уважним при виборі, перевіряти інформацію з різних джерел, щоб не купити авто, яке викрали або яке постраждало, наприклад від потопу.

Перерахую причини, за якими варто вибрати і замовити автомобіль з США, а також недоліки і питання, яким варто приділити особливу увагу.

Доступна чесна інформація про ТЗ

Компанії-дилери працюють в рамках закону, тому зобов`язані надавати детальну інформацію про автомобіль. Ці дані може отримати кожен бажаючий на американських сайтах (наприклад, carfax, autocheck). Потрібно лише ввести VIN-код. І хоча інформація платна, зате ви дізнаєтеся про авто все до найменших подробиць:

 • Рік випуску;
 • Пробіг;
 • Кількість власників;
 • Перелік аварійних ситуацій;
 • Дані про СТО, де обслуговувався автомобіль;
 • Чи не знаходиться в розшуку;
 • Чи не потрапляв в повені, пожежі;
 • Чи не задвоєний VIN-код;
 • Історію аукціонних продажів;

Крім того, деякі ресурси надають дані про оренду, і перевіряють, чи не використовувався автомобіль в службах таксі.

Економія коштів

Ціни американського автомобіля з аналогічною комплектацією, в порівнянні з вартістю в Україні нижчі на 30-40%. Навіть з урахуванням транспортування через океан, розмитнення та ремонту.

Тут варто зазначити, що вагому економію ви отримуєте, якщо купуєте авто вартістю від 8-10 тисяч доларів.

Якість збірки авто для США

Моделі одного й того ж виробника, зібрані для Європи і Америки, відрізняються на користь американських. Наприклад, американський Passat відрізняється від свого європейського близнюка оптикою (вона помітно більша), колісною базою авто (довша на 9-10 см). Машина виглядає більш розкішною і комфортною.

Практично завжди американські автомобілі з гідропідсилювачем керма, кондиціонером, сигналізацією, повним електропакетом і литими дисками. Багато їх зі шкіряним салоном, представлена ​​величезна кількість гібридів та електромобілів. Є також деякі моделі, яких немає в Європі.

Експлуатація на гарних шляхах

Ще один плюс – транспортний засіб експлуатувався на хороших дорогах і передчасний знос не настає так швидко, як в Україні.

Невеликий термін експлуатації

Так як в США автомобілі змінюють досить часто, середній вік автомобілів на американському вторинному ринку в середньому становить 3,5 роки. Це пояснюється тим, що після ДТП американцям вигідніше обміняти автомобіль на новий, ніж ремонтувати – ціни в авторизованих сервісних центрах дуже високі.

А невеликий термін експлуатації автомобілів – це автоматично порівняно малий пробіг а також незначне зношування двигуна, ходової, інших елементів та деталей.

Недоліки купівлі авто в США

В першу чергу, автомобіль переживає мінімум 3 завантаження-розвантаження на шляху від господаря або агентства в Америці до вас. А це ризик ушкоджень. Та ці дефекти зазвичай покриває страховка.

Другий мінус – швидкість доставки. «Повітрям» дуже дорого, а морем виходить довго (6-8 тижнів), плюс ризики збільшення кошкождень.

Якщо ви вирішили купувати б/в автомобіль в США самостійно – враховуйте перераховані вище пункти.

Автостейт: допоможемо купити, доставити та відремонтувати авто з США

Якщо не бажаєте брати всі ризики та процедури переоформлення на себе – звертайтеся в компанії, які привозять та ремонтують авто. Наприклад, команда Автостейт готова вам допомогти. Пропонуємо авто із вторинного ринку США, що називається «під ключ».

У послугу входять:

 • Пошук на популярних аукціонах вашого варіанту авто;
 • Огляд машини досвідченими фахівцями;
 • Доставка автомобіля;
 • Розмитнення і оформлення всієї документації;
 • Ремонт і відновлення пошкоджень.

Також можемо розглянути і окремо послуги, які стосуються купівлі автомобіля з США. Наприклад, якщо ви вибрали авто на сайті і бажаєте проконсультуватися чи доставити авто в Україну. Відремонтуємо також автомобілі, які вже знаходяться в Україні.

Питання ставте за телефонами:

(097) 745 45 19
(095) 745 45 19
(093) 745 45 19