Після підвищених навантажень в прохолодну (в 2019 – не холодну) пору року певні вузли автомобіля потребують ретельної перевірки.

По-перше, з підвищенням температури повітря окислення металів автомобіля відбуваються швидше. Тому можливі подряпини, відколи та іржа, які з’явилися взимку, будуть збільшуватися швидше. Щоб запобігти процесу руйнування кузова варто перевірити і захистити його поверхню.

По-друге, після перепадів температури в листопаді-лютому, можуть з’являтися деякі неприємні нюанси в роботі, тому потрібно продіагностувати двигун та моторний відсік.

Можуть з’явитися розгерметизація та витік рідин, тріщини на пластикових і гумових деталях. У паливній системі і в масляному фільтрі накопичуються відкладення через неякісний бензин.

Важливо також перевірити:

  • стан акумулятора – активне користування обігрівачем його садить, відновіть цей ресурс;
  • гальмівну системи, рівень гальмівної рідини;
  • ходову частину та підвіску;
  • свічки запалювання, так як при низьких температурах вони отримують підвищене навантаження;
  • оптику – відкоригувати світло фар, перевірити, чи однакова інтенсивність світіння.

Весна – привід замінити фільтри в салоні. Бо під час цвітіння підвищується концентрація пилку. Тому, щоб кондиціонер вам видавав чисте повітря, а не алергено-пилову суміш – варто про нього подбати. Крім стандартних фільтрів існують варіанти з активованим вугіллям, з іонами срібла для захисту від бактерій і протиалергічні.

Помиють, почистять, відполірують і проведуть повну діагностику системи вашого автомобіля в Центрі кузовного ремонту Автостейт.

Звертайтеся: Київ, Фанерна, 4.