Звідки така ціна на фарбування автомобіля? Часто запитують нас клієнти. Що потрібно розуміти і на що звертати увагу при замовленні фарбування автомобіля – розповідаємо в матеріалі.

Скільки коштує пофарбувати авто частково і повністю?

Залежно від розміру автомобіля, необхідності підбирати відтінок, матеріалів, які ви обираєте (пропонуємо кілька варіантів) і кількості елементів, ціни на фарбування змінюються.

Є також пряма залежність ціни на фарбування від того, наскільки багато часу і людських ресурсів потрібно на підготовчі роботи. Адже перефарбовуються машини, як правило, після ДТП або щоб освіжити далеко не нову модель.

Чим довше триває підготовка, чим складніша форма елементів, які потрібно вирівняти, тим дорожче обійдеться робота.

Повне фарбування, як правило, у нас замовляють для автомобілів з солідним пробігом, після аварії або в разі, якщо є багато дрібних пошкоджень на всіх елементах кузова. Щоб не підбирати відтінок.

Найдорожчим виходить фарбування, якщо потрібна повна реставрація кузова. У цьому випадку майстри розбирають автомобіль, щоб максимально точно відновити поверхні кожної деталі.

 

Фото Почему покраска авто стоит дорого

Етапи фарбування кузова автомобіля:

 • Підготовчі роботи. Етап включає технологічну мийку і видалення шару старої фарби. Далі – очищення металевих поверхонь від іржі, вирівнювання за допомогою шпатлювання.
 • Вибір технології фарбування для конкретного завдання – локальні роботи або повне фарбування кузова автомобіля.
 • Нанесення шарів фарби з просушуванням кожного у фарбувальній камері.
 • Обробка поверхні кузова антикорозійними засобами.
 • Полірування лако-фарбової поверхні.

Побачивши цей перелік робіт, ви розумієте, скільки потрібно зусиль, щоб пофарбувати автомобіль на належному рівні.

Увага технології фарбування

Майстри, які знають тонкощі нанесення різних видів матеріалів на поверхні металу і пластику впевнено дають гарантію на роботи.

Нанесення шарів, час сушки кожного шару фарби і лаку, правильні температури, при яких вона схоплюється з поверхнею до повного висихання – знання всіх цих тонкощів необхідно професійному маляру. Такому, який з гордістю «викочує» свою роботу, і який впевнений на всі 100 в якості покриття.

Фарбування окремих елементів кузова вимагає інших знань і досвіду:

 • По-перше, потрібно правильно підібрати тон фарби, який при висиханні може відрізнятися. Для цього маляру знадобиться номер відтінку, присвоєний на заводі виробника. Для старих автомобілів, фарби для яких не випускаються, майстер може чітко визначити колір, роблячи тест-вифарбовування, застосовуючи цифровий підбір та спеціальне програмне забезпечення.
 • По-друге, потрібні знання роботи з колірними переходами. Так локально забарвлений елемент буде точно потрапляти в відтінок інших деталей автомобіля.
 • По-третє, якщо забарвлюється одна деталь – очевидно, що вона пошкоджена в ДТП і її потрібно вирівняти. При цьому важливо підібрати витратні матеріали, які залишаться під фарбою в початковому вигляді, а пофарбовані місця з часом не будуть «спучуватися».

Обрана технологія фарбування автомобіля дозволяє при локальному фарбуванні зробити таку ж шагрень (зернистість поверхні), як на інших елементах кузова. Якщо замовляєте повне фарбування – можете обирати «зерно» крупніше або дрібніше.

Навіщо потрібна фарбувальна камера?

Це професійне обладнання, без якого якісне фарбування автомобіля неможлива. У камері забезпечується абсолютна чистота, температурні режими, які встановлюються на різних етапах просушування.

 

Фото Покрасочная камера - покраска автомобилей в Автостейт

Правильна температура, яка забезпечується лампами для висушування сприяє максимальному зчепленню поверхні кузова з шаром фарби.

У боксі підтримується високий рівень вентиляції, встановлено ідеальне освітлення для того, щоб періодично оцінювати процес роботи.

Всі параметри в сучасних камерах регулюються автоматизованими системами управління. Завдяки встановленим датчикам в камері, параметри мікроклімату змінюються незалежно від часу доби і присутності людини.

Повне фарбування автомобіля – швидкість роботи

Якщо вам кажуть, що пофарбують весь кузов в короткі терміни – не погоджуйтеся. Щоб виправити всі дрібні недоліки кузова, які накопичилися за час експлуатації, потрібно провести десятки годин в майстерні.

Аналогічно можна сказати про вартість роботи. Низька ціна говорить про те, що підготовчі роботи, які потрібні перед якісної фарбуванням або робляться недобросовісно, ​​або не проводяться зовсім. При цьому варто відзначити, що висока вартість теж не є гарантією добротної роботи.

Один із способів хоч якось захистити себе – давати машину в майстерні, які документально оформляють роботи і надають письмові гарантії. Так в разі виявлення «багів» ви зможете пред’явити майстру або СТО конкретні вимоги.

Трохи про витратні матеріали для фарбування кузова

Одним з головних атрибутом хорошого покриття є правильний вибір фарби, лаку, грунту і шпаклівки.

 

Фото Материалы для покраски автомобиля

Дешеві або дорогі, але не дуже якісні фарби можуть протягом декількох місяців вигоряти, поверхня може перетворюватися з блискучою в матову. Можуть проявитися павутинки дрібних тріщин і «набухання» фарби.

Наші майстри працюють тільки з матеріалами перевірених виробників – STANDOX, 3M, Solid і ін. Тому гарантія на роботи – 1 рік. Цього більш ніж достатньо, щоб поверхня «показала» себе: вже при першій зміні сезону (з зимового на літній або навпаки) неякісні витратні матеріали проявляються.

Переваги ремонту та фарбування автомобіля в Автостейт

Швидкість, якість роботи і дбайливе ставлення до бажань клієнта – показники, завдяки яким наш центр автомобільного ремонту рекомендують. Крім того, в Автостейт:

 • Використовується професійна фарбувально-сушильна камера Trommelberg, яка забезпечує швидке і рівномірне висихання.
 • Великий досвід майстрів – кілька сотень повністю перефарбованих автомобілів, не враховуючи локальні фарбування, це від 5-7 років роботи в сфері.
 • Робота по замовленню-наряду з докладним переліком робіт.
 • Ви обираєте будь-який вид поверхні для своєї «ластівки» – лакова, металік, мат, градієнт.

Крім того, ви можете відразу замовити інші послуги з ремонту та відновленню автомобіля, серед них:

 • шумоізоляція салону;
 • хімчистка;
 • передпродажна підготовка;
 • відновлення агрегатів і вузлів авто після ДТП;
 • діагностика і відновлення системи безпеки – подушки, блок SRS, ремені.

Підведемо підсумки

В хорошій майстерні, де цінують клієнта, послуги не дешеві. І навіть не дивлячись на високу вартість фарбування, на таке СТО завжди є черга.

Матеріали, які використовують малярі повинні бути високої якості, а терміни виконання не можуть бути стислими – хіба що ви вирішили перефарбувати нову машину і підготовчі роботи кузову не потрібні.

Бажаємо вам знайти свого майстра і звичайно ж, запрошуємо до нас в Автостейт. Записуйтеся:


Ми знаходимося: вул. Фанерна 4, біля “Комфорт Таун”.