097 745 45 19
095 745 45 19
093 745 45 19
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
ВС: Вихідний
м. Київ, вул. Фанерна 4
[Ленінградська площа]
Записаться на ремонт

1. Загальні положення.

1.1. Даний документ є договором – публічною офертою СТО “Автостейт” (в подальшому іменується «Організатором») на адресу фізичних осіб (далі – Учасників) і містить всі істотні умови з надання послуг, що є предметом цього договору.

1.2. У разі прийняття викладених нижче умов і оплати послуг фізична особа, яка провадить акцепт цієї оферти, стає Учасником забігу, а Організатор і Учасник забігу спільно – Сторонами договору-публічної оферти.

1.3. У зв’язку з вищевикладеним, уважно прочитайте текст даного договору. Якщо Ви не згодні з будь-яким пунктом цього договору, Організатор пропонує Вам відмовитися від використання послуг.

1.4. Укладаючи цей договір Учасник підтверджує, що ознайомився, зрозумів і погодився з усіма правилами, включеними до цього договору, і приймає їх безумовно і в повному обсязі. Організатори не несуть відповідальності за незнання або недотримання Учасником Змагання вимог і правил, встановлених Організаторами.

2. Предмет договору.

2.1. Предметом цього договору є надання особі, що бажає взяти участь марафоні «ЗАЗ 2019», організованому Організатором (далі по тексту – Змагання, бігове подія), послуги у вигляді організації та проведення Змагання в порядку і на умовах, передбачених цим договором, включаючи послуги з реєстрації в якості Учасника забігу, але, не обмежуючись ними.

2.2. Місце проведення: Київська область

2.3. Дата проведення Змагання: 25.05.2019 року

2.4. Правила онлайн реєстрації.

2.4.1. Реєстрація вважається успішно завершеною при повній оплаті. Без оплати реєстрація анулюється автоматично через 5 календарних днів.

2.4.2. У разі не допуску Учасника до змагань з яких-небудь об’єктивних причин, плата за участь не повертається.

2.4.3. Учасник, який не прийняв участь в Змаганні з причин, вказаних в пункті, має право отримати стартовий пакет. Стартовий пакет, в якому мають бути відсутні стартовий номер і індивідуальний чіп для хронометражу, Учасник, що зареєструвався на Змагання, але не взяв участь в Змаганні, може отримати при видачі стартових пакетів в призначені дні.

2.4.4. У разі перереєстрації Учасника на Змагання або дистанцію з меншим реєстраційним збором, різниця в оплаті не повертається.

2.5. При скасуванні бігового події через виникнення надзвичайних, непередбачених і невідворотних обставин, які не можна було розумно очікувати, або уникнути або подолати, а також що знаходяться поза контролем Організатора, плата за участь не повертається. Зокрема, до таких обставин відносяться: стихійні лиха (землетрус, повінь, ураган); пориви вітру понад 15 метрів в секунду (включно); температура повітря нижче 25 або вище 35 градусів за Цельсієм (включно); інші обставини, події, явища ,. При настанні або при загрозі настання вищевказаних обставин, внаслідок чого бігове подія підлягає скасуванню, учасники, що зареєструвалися для участі в біговому подію, повідомляються СМС-повідомленням на мобільний телефон або листом на електронну адресу, зазначені в процесі реєстрації.

3. Умови участі в Змаганні.

3.1. Змагання включає в себе ТРИ виду забігів:
● Марафон – 42,195 км
● Напівмарафон -21,097 км
● Дистанція – 5км

3.2. Час старту і програма Змагання буде доступна на офіційному сайті змагань за адресою: https://autostate.com.ua

3.3. Ліміти часу на проходження дистанції: ● марафон «ЗАЗ 2019» – 6 годин

3.4. У разі якщо Учасник не зможе взяти участь в Змаганні, завершити дистанцію або не вкладеться у встановлений ліміт часу, внесок за участь не повертається. У разі відмови Учасника від участі в Змаганні плата за участь не повертається.

3.5. Участь більше, ніж в одному забігу не допускається.

3.6. Кожен учасник долає повну дистанцію особисто і самостійно несе відповідальність за ризик, пов’язаний з участю в Змаганні. Учасник самостійно оцінює рівень своєї підготовки і визначає, в якому забігу він бере участь.

3.7. Учасники, які не досягли віку 18 років, допускаються на Змагання в супроводі дорослих: законних представників або керівника групи. Крім документів, зазначених у пункті

3.13. Організатори Змагання не несуть відповідальність за фізичні травми Учасника, за будь-яку втрату, пошкодження спортивного обладнання чи іншого майна Учасника, будь-які збитки і моральну шкоду, понесені Учасником Змагання в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов участі в Змаганні, які учасник поніс до, під час або після проведення Змагання.

3.14. Організатори та суддівська бригада мають право дискваліфікувати Учасника, якщо він не дотримується правил Змагання, заважає іншим Учасникам або іншим чином перешкоджає проведенню змагання, в тому числі:

  • Учасник біг під зареєстрованим номером іншого бігуна;
  • Учасник скоротив дистанцію;
  • Учасник пробіг дистанцію, на яку не був заявлений;
  • Учасник використав підручний засіб пересування (велосипед, самокат, авто засіб і ін.);
  • Учасник почав забіг до офіційного старту;
  • Учасник почав забіг після закриття зони старту;
  • Учасник прибіг до фінішу після закриття зони фінішу;
  • Учасник почав забіг не з зони старту;
  • Учасник не надав медичну довідку, яка допускає його до змагань;
  • Учасник біг без офіційного номера Змагання, або номер учасника було приховано під одягом.

4. Фото і відео зйомка. Персональні дані.

4.1. Організатори здійснюють фото і відео зйомку Змагання. Учасники Змагання згодні з використанням організаторами їх імен, портретів, фотографій або інших аудіо-, відео-, фотоматеріалів, отриманих в результаті проведення Змагання, наданих самим Учасником, або отриманих із загальнодоступних джерел, для рекламної діяльності, в інших цілях, з урахуванням обмежень, встановлених нормативними правовими актами, без обмеження термінів і місць використання даних матеріалів, а також право редагування таких матеріалів і передачі їх третім особам, без вимоги компенсації будь-якiй формi.

4.2. Учасник несе відповідальність за надання повних і достовірних даних. Організатори Змагання гарантують конфіденційність наданих даних і нерозголошення цієї інформації третім особам.

4.3. Учасник не заперечує отримувати від Організатора Змагання або особи, уповноваженої Організатором Змагання, короткі текстові повідомлення (SMS) або електронну пошту (e-mail) з інформацією про Змаганні і рекламно-інформаційні матеріали.

4.4. Обробка персональних даних Учасника здійснюється виключно в цілях реєстрації Учасника на Змагання і подальшого направлення Учаснику поштових повідомлень і смс-повідомлень, що містять інформацію про Змаганні і будь-яку іншу інформацію, що стосується Учасника та пов’язану з Змаганням.

Датою видачі згоди на обробку персональних даних Учасника є дата відправки реєстраційної форми Оператору. Згода діє протягом 5 (п’яти) років з моменту передачі персональних даних.

Згода на обробку персональних даних може бути відкликано Учасником на підставі письмової заяви у довільній формі, адресованого Оператору і спрямованого йому за адресою: info@autostate.com.ua

5. Реквізити Організатора

СТО “Автостейт” Юридична адреса: м.Київ, вулиця Фанерна 4, Телефон 097 745 45 19, 095 745 45 19, info@autostate.com.ua

  Підписатися  
Уведомление о