Компанія Xiaomi випустила пристрій-гібрид Mijia Smart RearView 1S Youth-edition. Це дзеркало заднього виду, поєднане з відеореєстратором.
Пристрій зовні схожий на звичайне дзеркало. Насправді це гаджет, який оснащений дисплеєм на 6,8 ” з роздільною здатністю 1280 х 480 і камерою, яка знімає відео 1080p.

Основна функція камери – записувати ситуацію на дорозі навколо автомобіля. Запис може стати в нагоді як доказ у випадках непередбачених ситуацій на дорозі.

Вбудованого сховища для відеозаписів немає, але дані передаються в хмарний сервіс за допомогою 4G та СІМ-карти. Також є можливість встановити MicroSD і записувати інформацію на карту.

Крім функцій звичайного відеореєстратора, пристрій одержав можливість відтворення музики або відеофайлів, які заздалегідь записані на карту. Дзеркало можна використовувати для відображення карт і даних про погоду.

«Фішкою» пристрою також є можливість голосового управління. Водій, не відриваючись від керма, може говорити команди, які пристрій буде виконувати.

Коли власник залишає автомобіль, незвичайне дзеркало продовжує автоматично моніторити ситуацію на парковці, передаючи інформацію в хмару. Є вбудований акумулятор. Автоаксесуар вже продають в Китаї за ціною 799 юанів (близько 115 $).

Фото Дзеркало-відеореєстратор з голосовим керуванням