На виставці спецобладнання автомобільної промисловості SEMA Show, в Лос-Анжелесі, компанія Ford представила електрокар Mustang Lithium.

Модель створена на базі 800-вольтового Webasto, від якого працюють два силові інвертори. Потужність моделі – 900 к.с. (670 кВт). Обертальний момент – 1355 нм.

При цьому замість зручної автоматичної трансмісії, Ford застосував 6-ступінчасту коробку передач Getrag MT82, представивши це як «інновацію». Так як з інженерної точки зору подібний крок не має сенсу, можливо, компанія хоче таким чином привернути до себе увагу.

В автомобілі передбачено 4 режими руху: “камердинер”, “спорт”, “трек” і “звір”. На панелі приладів – сенсорний екран на 10,4 дюйми.

Дизайн моделі передбачає капот з полікарбонатними вікнами, бічні сплітери та задні дефуззори. Легкі 20-дюймові колеса, шини Michelin Pilot Sport 4S, легкосплавні диски Forgeline. Окремі елементи кузову виготовлені на замовлення з вуглецевого волокна.

Автомобіль представлений в єдиному екземплярі. Представники Ford говорять, що це не просто прототип. Модель створена в якості стенду для тестування архітектури акумуляторів, збільшення запасу ходу та технологій управління температурним режимом, які розробляються спільно з компанією Webasto.

У 2018 році представники компанії заявили, що інвестують 11 мільярдів доларів, щоб створити 16 повністю електричних моделей. Таким чином компанія планує до 2022 року мати в загальній кількості гібридних та чистих «електро» – 40 одиниць.