Фото Клиент складывает свой электрокар - тур за 215 евро

Покупці e-Golf отримали можливість купити екскурсійний тур на завод, де збирається їх електромобіль. У промисловому комплексі, розташованому в Дрездені, майбутній власник не тільки спостерігатиме процес складання на деяких ділянках, але і може сам встановлювати елементи авто.

Наприклад, бажаючі можуть встановити логотип компанії, ліхтарі задніх дверей, радіатор та декоративну решітку, докласти зусилля до установки силового агрегату. Екскурсія триває близько 2 годин і проводиться групам людей до 4 осіб.

Крім того, e-Golf тур включає прогулянку по виробничій та виставкової площі, вітальний напій в подарунок та знижку 10% на товари компанії в день відвідин. Ціна такої розваги – 215 євро.

Якщо ж майбутній власник автомобіля бажає отримати ще більше вражень на заводі – він може замовити так званий пакетний тур за 390 євро. Крім перерахованих вище можливостей, можна зробити фото на пам’ять, взяти участь в тест-драйві і отримати купон-сертифікат на 50 євро від ресторану e-VITRUM.

Volkswagen запустила проект, коли клієнти спостерігають за процесом складання свого автомобіля на початку 2019 року. Не дивлячись на обмеження, пов’язані з COVID-19, тури тривають. При цьому екскурсанти і співробітники в обов’язковому порядку працюють в масках, рукавичках, дотримуються відстані та правил гігієни.

Компанія також планує подібні тури для майбутніх власників хетчбека Volkswagen ID.3. Екскурсія також буде проходити на заводі в Дрездені, коли почнуться поставки цієї марки у вересні 2020.