Tesla може контролювати ситуацію на дорозі незалежно від вашого стану та рівня уваги. Але і з цією машиною ви не застраховані від людей, які поводяться на дорозі неадекватно. У критичній ситуації ваше здоров’я і життя збереже тільки справна система безпеки.

Якщо машина відновлювалася після ДТП, ви купили її на аукціоні або «з рук» – обов’язково потрібна діагностика і заміна елементів цієї системи. Роботи по відновленню безпеки, в залежності від конкретного випадку, включають:

Незважаючи на те, що Tesla – електромобіль, робота більшості її систем аналогічна роботі вузлів бензинових і дизельних моделей. Один з нюансів – в прошивці електронних блоків керування системи безпеки, які в Tesla називаються RCM, а не SRS. І тут потрібен реальний досвід майстра.

Щоб ви були впевнені, що в потрібний момент спрацюють датчики, подушки розкриються, а ремінь утримає вас в кріслі – ми використовуємо тільки перевірені комплектуючі. Крім того, працюємо з дорогим обладнанням для управління бортового комп’ютера Тесла. Ці прилади і спеціальне програмне забезпечення точно не впливатимуть на роботу інших вузлів і систем авто.

Якщо ж ви знайшли фахівців, які виконують подібну роботу за дуже низькими цінами, задумайтеся. Чи варто довіряти всю систему керування вашим авто, та до яких наслідків може привести подібна робота.

Крім відновлення системи захисту після ДТП, часто потрібне не тільки налаштування безпеки, а й ремонт кузова, рихтування, фарбування, а також оновлення салону. Всі ці послуги ви можете в комплексі замовити в нашому Центрі ремонтів.

Відновлення SRS (RCM) Тесла – одна з багатьох послуг, які майстри Автостейт виконують на авто, завезених з-за США, Кореї. Також в переліку наших робіт:

  • видалення сервісних помилок Tesla;
  • установка європейської навігації;
  • видалення інформації про ДТП;
  • прив’язка ключів Tesla;
  • калібрування камер і пневмопідвіски;
  • установка актуальних версій прошивок Tesla та ін.

Завдяки перепрошивці SRS (RCM) Тесла, ви, як власник цієї статусної машини отримуєте задоволення від поїздок по максимуму – нові функції, збільшення запасу ходу та швидкості зарядки, а також збільшення потужності двигуна, а значить – підвищення динаміки розгону.

Готові відповідати на питання про відновлення SRS (RCM) Tesla:


Ми знаходимося: вул. Фанерна 4, біля “Комфорт Таун”.