Фото Что делать если сработала подушка безопасности

Як правило, подушки безпеки спрацьовують в момент серйозних зіткнень на дорозі.

Заміна AirBag потрібна у будь-якому випадку, так як це одноразові елементи системи безпеки.

Паралельно, слід змінювати датчики, які спрацювали, елементи обшивки салону, та й сам кузов. Тільки так ви будете впевнені у власній безпеці.

За кордоном часто після спрацювання подушок авто взагалі не відновлюють – вартість ремонту може перевищувати вартість нового автомобіля.

 

Що стосується України – у нас подушки можуть відкритися не тільки при аварії.

  • Перше – це загроза спрацювання через неякісне покриття (а такого в нас достатньо). Якщо ви їдете на високій швидкості, не встигаєте зреагувати і колесо відразу потрапляє в яму – система захисту може сприйняти цей різкий поштовх за зіткнення. Подушки (мінімум одна – водійська) спрацьовують, на панелі з’являється помилка CrashData, в деяких випадках автомобіль не може зрушити з місця.
  • Ще один можливий варіант спрацювання повітряних подушок – коли власники намагаються перевіряти наявність AirBag в б/в авто або тестувати їх працездатність. Прилади, які використовуються при цьому, можуть стати причиною раптового відкриття. Це, по-перше, небезпечно – непристебнута людина, яка знаходиться близько до подушки, отримує травму. По-друге, в разі спрацювання вже точно знадобиться установка нової подушки і пиропатрона, перепрошивка блоку управління за допомогою спеціального програмного забезпечення. Інакше двигун деяких моделей ви просто не зможете завести – система блокує бензонасос, захищаючи авто від загоряння, може блокуватися робота інших систем.

Щоб не «потрапити» на гроші на рівному місці, краще подібні експерименти не проводити, а довірити роботу майстрам, які знають всі нюанси роботи системи безпеки. Наприклад, інженерам Автостейт.

У нашому Центрі ремонтів є програмне забезпечення та професійне обладнання (програматори, мікросхеми та ін.) А також інструменти для того, щоб коректно працювати з системою безпеки.

Майстри:

  • замінюють подушки;
  • встановлюють нові піропатрони;
  • замінюють датчики;
  • видаляють помилку CrashData на панелі;
  • перепрошивають електронний блок SRS;
  • перевіряють працездатність всієї системи.

Якщо ви продаєте старі автомобілі з-за кордону і вам потрібна періодична перевірка і заміна елементів системи безпеки – у нас є спеціальна пропозиція для постійних клієнтів (перейти на сторінку Партнерство).

Довіряйте ваш автомобіль фахівцям і не доведеться переплачувати!

Детальніше про діагностику і відновлення подушок безпеки після ДТП – на сторінці.