Стартап Transition-One - переоснащение ДВС-авто в електромобильФранцузи-винахідники придумали еко-проект, який допоможе водіям, що бажають піклуватися про навколишнє середовище, змінити ДВС на електродвигун. Це пропозиція розрахована на людей, які не мають можливості купувати новий електромобіль. Але дотримуватися закону вони повинні – з кожним днем ​​в Європі на державному рівні все більше приймають обмежень щодо використання ДВС-моделей.

Стартап Називається Transition-One. Для впровадження задумок майстрів необхідні інвестиції в 6 мільйонів євро. Ці кошти планують вкласти в серійне виробництво устаткування для модернізації автомобілів. Якщо бажаючі інвестувати в проект знайдеться, вже в наступному році команда інженерів переобладнає до 4 тисяч автомобілів з класичними двигунами.

Поки в проекті модернізують тільки Twingo II, Fiat 500, Citroen C1, Peugeot 107, Toyota Aygo і VW Polo. Згодом перелік моделей буде збільшуватися. Акумулятори планують використовувати б / в, інформації про електродвигуни поки немає. Розробники запевняють, що переобладнані автомобілі розганяються до 110 км / год, а ємність акумулятора дозволяє проїхати близько 100 км (досить для щоденного використання багатьох європейців).

“Стартапери” говорять, що роботи з переоснащення займають всього один день. Вартість роботи – близько 8500 євро. Жителі Франції можуть скористатися пільгами та замовити послугу за ціною 5000 євро.

Приклад власної роботи компанія виставила на огляд минулого місяця. Це Renault Twingo 2009 року випуску. Оснастивши автомобіль трьома акумуляторними модулями Tesla, інженери отримали авто з запасом ходу 180 кілометрів.

Винахідники вірять в свій проект, тому що переобсладання, які здійснювалися раніше, коштували десятки тисяч доларів. Цей же, відносно дешевий спосіб зробити собі електромобіль, зможуть дозволити собі багато європейців.

А ви знали, що в додатку Google Maps відображується швидкість вашого автомобіля? Детальніше на сторінці.