Подряпини на кузові авто можуть бути різної глибини. Відповідно, від характеру пошкодження залежить і кількість зусиль на їх ліквідацію. Багато подряпин виявляються легкими і не вимагають фарбування деталі. Але глибока подряпина може окислюватися і перетворитися в потворний рубець. Тому її потрібно негайно виправити.

Як від виду подряпин на кузові залежить ремонт?

Навіть самий акуратний водій стикається з проблемою подряпин лакофарбового покриття. Що вже говорити про необережне водіння в інтенсивному потоці автомобілів, гілки на вузьких дорогах, камені з узбіччя та поїздки по пересіченій місцевості.

Коли ви неправильно припаркуєтесь, теж можете побачити на кузові «привіт» від перехожих або інших автомобілістів. І це подвійно неприємно, адже це випадковість, якої можна було уникнути.

Подряпина може бути:

  • Поверхнева – зачеплений верхній шар фарби, лаку.
  • До рівня грунту.
  • До рівня металу.

Тільки зробивши технічну мийку і розглянувши ваду грунтовно, можна визначити майбутні роботи по її усуненню.

Залежно від глибини пошкодження вибирається технологія виправлення. Це може бути один з методів видалення подряпин без фарбування, локальне підфарбовування або при пошкодженні елемента більше ніж на третину – повне його фарбування.

Способи видалення подряпин з кузова автомобіля

Як усунути неглибоку подряпину водій вирішує сам. Варіантів два – спробувати самому виправити дефект або довірити роботу майстру. У першому випадку часто користуються готовими наборами засобів. Або купують окремо: фарбу, затверджувач, лак, пристосування для наповнення подряпини фарбою, полірувальний папір, мікрофіброві серветки, засіб знежирення і поліроль.

При самостійному виправленні важливо:

  • Правильно підбирати тон фарби – інший відтінок на місці подряпини зробить зовнішній вигляд кузова ще некрасивішим.
  • Мати час і терпіння. Полірування – нескладна робота, але вимагає точності та акуратності.
  • Шліфуючи пошкодження без поліровальної машинки, потрібно забезпечити ідеально рівну поверхню полірувального кола, щоб не пошкодити зайве лакофарбове покриття (ЛКП), що прилягає.
  • Розуміти, що відтінки металік і перламутр в домашніх умовах відновити неможливо – потрібно спеціальне двошарове нанесення.

До нас часто приїжджають клієнти з подряпинами на фарбування. Але відбуваються, як то кажуть, легким переляком – поліруванням елемента кузова. Це більш турботливий і менш витратний варіант ремонту. Тому що пошкоджений тільки верхній шар лаку або частина шару фарби.

Видалення подряпин на кузові автомобіля в Автостейт

Оглядаючи машину в Центрі, ми оцінюємо не тільки глибину подряпини. Має значення рік випуску автомобіля, для найбільш точного підібору відтінку (з часом заводський колір трохи змінюється), умови на стоянці, стан кузова – перефарбовувався або підфарбовувався раніше. Також дивимося на необхідний вид фарбування – мат, металік, перламутр або градієнт і підбираємо кращу для цього випадку технологію видалення подряпин з кузова автомобіля.

При дрібних подряпинах, які зіпсували тільки лакове покриття (їх не видно на мокрій поверхні машини), досить полірування за допомогою воскових поліролів. Засіб заповнює подряпини і створює додаткове захисне покриття. При цьому використовуються професійні полірувальні машинки. Це абразивна поліровка. При цьому виді полірування зашліфовуются гострі краї подряпини, пошкодження обов’язково знежирюється. При абразивному поліруванні знімається частина шару лаку, тому постійно використовувати цей метод оновлення кузова не рекомендуємо.

Другий вид полірування – захисне. В цьому випадку поліроль наноситься для запобігання ушкоджень. Завдяки такому захисту, камінчики з-під коліс, гілки та великі частки пісочно-сольових сумішей не потрапляють на лакофарбове покриття. Захист можна наносити на ділянки кузова, які найбільш схильні до стирання або на всю поверхню кузова.

Якщо в місці подряпини знятий не тільки шар лаку, фарби, але і грунту чи шпатлівки – видалення глибоких подряпин включає антикорозійну обробку металу і зафарбовування в фарбувальній камері.

Звернувшись в наш Центр Автостейт, ви отримуєте комплексне рішення. Прибираємо подряпини, відколи й при необхідності – інші пошкодження. Майстер скаже про доречність кожної з робіт. Можливо, знадобиться тільки легке полірування, або щоб уникнути появи корозії повне перефарбування деталі.

Крім реставрації дрібних подряпин в майстерні Автостейт проводимо повний кузовний ремонт, діагностику всіх систем, слюсарні та рихтувальні роботи.

Вартість послуг по усуненню подряпин і складнішому відновленню залежить від стану кузова автомобіля, від того, наскільки добре і вчасно автомобіль обслуговувався.

Додатково Ви можете замовити послуги, щоб зробити поїздки приємними і комфортними. Це такі види робіт як: оновлення салону за допомогою перетяжки крісел, керма, торпедо та стелі, а також професійна хімчистка салону.

Отримуйте знижку -5%, замовивши послуги через форму на сайті.