електромобіль Renault Zoe фотографіяЗа електромобілями майбутнє нашої планети! Цю тезу підтримує все більше великих виробників автомобілів. Багато вже випустили свої моделі, що працюють на електричній енергії або повністю, або частково. Деякі відомі бренди продовжують все більше вкладати грошові ресурси в цю сферу.

Renault збирається інвестувати близько 1 млрд євро в 4 підприємства для збільшення кількості вироблених електромобілів на території Франції. Відзначимо, що Renault-Nissan це великий світовий виробник машин, що працюють на електроенергії, за версією Financial Times, вже сьогодні. Як бачимо, вони не готові зупинятися на досягнутому і вважають важливим принести свою частку роботи в дану сферу.

Renault прагне до створення центру інноваційних технологій для електромобілів у Франції в рамках роботи з Nissan. Це повідомлення чітко зрозуміло із заяви керівництва компанії.

Компанія збирається випустити електромобіль з назвою Zoe на заводі розташованому в Флену. Новинка Kangoo буде вироблятися на заводі в Мобеж. Також планується почати випуск електромобілів в ще двох містах: Дуе і Клеоне. Гендиректор заявляє, що збільшення виробництва машин такого типу підвищує конкурентоспроможність країни.

Відзначимо, що з цього року у нас в країні електромобілі звільнили від податку за ввезення. Залишився активним тільки збір до Пенсійного фонду в розмірі трохи менше 5%.