Зовсім недавно виробник автомобілів преміум-класу Volvo Cars показ свою п’ятидверну новинку середнього класу Volvo V60. Цей автомобіль продовжує традицію шведської компанії, оскільки він поєднує в собі гарний зовнішній вигляд і повсякденне практичність використання. Універсальний дизайн радує можливістю задовольнити різноманітні потреби та реалії сучасного життя.

Volvo V60 фотографіяVolvo є тим автовиробником, який відрізняється прекрасною історією виробництва і авторитетом в світі виробництва різноманітних автомобілів. Вони завжди пропонують практичні і добре спроектовані автомобілі. Як повідомив президент Volvo Cars, водії з сім’ями є особливими і важливими клієнтами для їх компанії вже багато років. Старший віце-президент по дизайну Volvo Cars повідомив, що V60 є центральною точкою бренду, оскільки є витонченим, і має хороші пропорції.

Цього разу на ринок запускають дві гібридні модифікації. Відзначається, що вони будуть оснащені розширеними переліком систем для забезпечення безпеки. Відзначимо, що презентація проходила в Стокгольмі.

Volvo V60 побудований на основі платформи SPA, відзначається поперечне розташуванням двигуна і така ж композитну ресору ззаду, яка також використовується в кросовері XC60 і автомобілях 90-й серії. Довжина універсала майже на 180 мм менше ніж V90 – вона становить 4 метри і 761 мм. Що стосується розміру коліс, вони дорівнюють 2 метри і 872 мм. Багажник має об’єм 529 літрів тільки по лінії вікон, коли ж скласти задній ряд сидінь ви отримуєте 841 літр. Наповнивши його повністю, по саму дах, можна розмістити 1364 л речей. Погодьтеся місця вистачить для всього потрібного для досить довгої поїздки, особливо якщо ви взяли з собою всю сім’ю.

Салон оснащений Volvo Cars Sensus, яка має підтримку Android Auto, Apple CarPlay і 4G. Вам буде зручніше користуватися будь-яким смартфоном в комплекті з даної інформаційно-розважальною системою. Управління системою проходить з використанням зручного дисплея з чутливим і швидким сенсором, що відображає функції автомобіля і підключені сервіси. Також за допомогою екрану можна користувач додатка для контролю або розваг.

Новинка буде в двох варіантах: як бензиновому, так і дизельному. Базова модель має дизельний мотор з назвами D3 і D4. Відзначається, що мотори повністю поєднуються з системою переднього приводу і 6-ступінчастою механічною коробкою. Повнопривідні модифікації оснащені бензиновими моторами Drive-E трьох типів: восьмідіапазонний «автомат» Т5 і Т6. Відзначимо, що тут при потребі доступна пневматична підвіска.

Новий шістдесятий оснащений повним набором систем відповідають за безпеку. V60 зміцнить позицію Volvo Cars як лідера в сфері безпеки. Цей один з найбезпечніших автомобілів на сучасному ринку.

Volvo V60 3 фотографіяТехнологія Autobrake допомагає уникнути водієві зіткнень, це єдина в своєму роді система, що дозволяє розпізнати пішоходів, великих тварин і велосипедистів. Pilot Assist істотно поліпшили, тепер вона більш чітко спрацьовує на поворотах.

Також він має асистентів, які прекрасно знайомі власникам машин 90-ї серії і Volvo XC60. Система допомоги на поворотах трохи доопрацьована. У списку асистентів можна знайти систему, яка попереджає якщо є перешкоди збоку під час руху по перехрестю або виїзду з паркомісця.
Світову прем’єру Volvo V60 нового покоління під час Женевського автосалону, а продажі на території Європи почнуться в вересні.