Графік роботи:
ПН-ПТ: 9:00 — 19:00
СБ: 9:00 — 16:00
Наша адреса:
м. Київ, вул. Фанерна 4 [Ленінградська площа]
Ми передзвонимо Вам в робочий час
Послуги автосервісу
RU
UA
Записаться на ремонт

Заміна масла двигуна авто

Записатися на СТО

Знижка 5% - при замовленні online


Чому варто вибрати Автостейт

100% гарантія результату

Ремонт будь-якої складності

Прозорі ціни

Швидка консультація

Зручне розташування

Економія часу та коштів

Вартість заміни масла

Вартість послуг заміни масла двигуна автоЦіна, грн
Заміна масла300
Промивання двигуна промивним маслом200
Зняття / встановлення захисту картера200

Часті питання

⭐ Скільки коштує ремонт автомобіля?

Вартість ремонту залежить від складності ушкоджень і кількості часу, витраченого майстром. Більш точну інформацію ви зможете отримати, скориставшись онлайн калькулятором вартості ремонту авто чи зв'язавшись з менеджером

❓ Машина не заводиться, що робити?

Телефонуйте за номерами нашого СТО, менеджери підкажуть як вчинити в цій ситуації. Звичайно ж, потрібна діагностика і подальший ремонт авто

✅ Як часто необхідно міняти масло?

Щоб двигун справно працював, робіть заміну масла раз в 6-8 тисяч км, або один раз на півроку

⌚ Де очікувати авто?

У нас є комфортна зона очікування

Заміна масла в Києві

Своєчасна заміна масла в двигуні Nissan необхідна для запобігання швидкого зносу мотора. Вона проводиться через кожні 10-12 тис. км пробігу. Але інтервал може змінюватися в залежності від марки автомобіля, якості доріг і при покупці авто, яке було у вжитку. Заміні також підлягає масляний фільтр.

Заміна масла в автомобілі

Масло забезпечує злагоджену роботу всіх складових частин мотора Porsche. Головне призначення робочої рідини – створення плівки в тому місці, де контактують вузли двигуна. Таким чином знижується сила тертя. В процесі роботи масло нагрівається, так як забирає на себе тепло мотора і його складових частин. Згодом рідина забруднюється пилом і кіптявою.

Поміняти масло в машині можна традиційним методом – відпрацьована рідина зливається через зливну пробку, яка розташована внизу картера. У нього дві переваги:

  • З’являється можливість оглянути днище Audi, і знайти несправності.
  • Відбувається змивання шлаку і стружки.

Заміна масла виконується експрес-методом. Hyundai не ставиться на стапель. Рідина зливається через отвір, призначений для перевірки рівня масла. Важливо врахувати той факт, що рідина відкачується тільки в нагрітому стані. Для цього заводиться мотор. Після чого замість масляного щупа в отвір вствляється трубка для відкачування і вмикається відкачувальна установка.

Вартість заміни масла на СТО

Вартість заміни масла на СТО “Автостейт” становить 300 грн. Крім того, майстри автосервісу виконають промивку двигуна Ford промивальним маслом і зняття (установку) захисту картера. Приїжджайте на сервіс. Заміна масла проводиться протягом години в разі попереднього запису. Це зручно, так як немає необхідності витрачати день в очікуванні своєї черги, вам відразу підберуть відповідну рідину і оригінальні фільтри.

Відгуки про заміну масла

  Підписатися  
Уведомление о