Система CarPlay дозволяє використовувати айфон в автомобілі, інтегрує технології iOS в ваш автомобіль. У новій версії iOS14 CarPlay матимуть нові категорії додатків. Один з них – CarKey. Функція дозволить перетворити айфон в електронний ключ від автомобіля.

Прив`язується цей ключ спочатку тільки для автомобілів BMW 5 серії 2021 року, але з часом виробник обіцяє розгорнути програму і для інших марок.

Функція працює завдяки технології NFC, а в наступних поколіннях представники “яблучної” компанії планують нову версію, яка буде базуватися на технології Ultra Wideband в чіпі U1.

Автомобільний ключ фізично буде зберігатися в захищеному чипі iPhone і його можна буде передавати іншим користувачам через iMessage. Доступ можна буде обмежувати або з часом зовсім видаляти.

Щоб почати використовувати електронний ключ CarKey необхідно додати ваш автомобіль в Wallet.
З айфона можна буде запускати двигун, відкривати двері і багажник, керувати іншими функціями. Ключ також буде активним зі смарт-годинника. CarKey буде працювати і на смартфонах з попередньою, 13 версією iOS.

Розробники стверджують, що цифровий ключ буде активним протягом 5 годин, навіть у разі відключення при розрядці смартфона або годинника.

Офіційне представлення iOS14 традиційно має відбутися у вересні. Хоча не виключено, що дата презентації відкладеться через більш пізній анонс iPhone 12, який обов’язково проводиться до показу нової версії ОС.