Коли ви купуєте автомобіль – звичайно, хочете отримувати максимум часу на поїздки і менше витрачати на простій, обслуговуючи його. Але якщо не приділяти достатньо уваги і коштів на планові перевірки в СТО, ви в першу чергу підвищуєте тривалість ремонтів.

Фото Рейтинг ненадежных авто

Незважаючи на попередження, багато водіїв ігнорують повідомлення, катаючись і заганяючи себе ж – в дорогий ремонт.

Тому, одна з головних причин поломок автомобіля – несвоєчасне обслуговування. На зношуваність елементів систем авто також впливає агресивний стиль їзди і неякісні витратні матеріали.

Що стосується автомобілів з пробігом – тут все неоднозначно. Ви не знаєте, як обслуговували машину колишні власники. Тому, рейтинги, які показують автомобілі, що часто ламаються – умовний. І ненадійність б/в авто не на 100% вірний.

Але якщо хочете знати рейтинг автомобілів віком до 5 років – пропонуємо вам чарт від американського журналу, який публікує порівняльні таблиці, засновані на реальних опитуваннях водіїв.

В Consumer Reports розраховували надійність машин по 17 критеріям, серед яких проблеми з приводом, гальмівною системою, трансмісією тощо. Оцінюючи за шкалою від 1 до 100 балів, дослідники встановили 10 найбільш ненадійних машин. Антирейтинг з їх загальною кількістю балів – до 30.

ТОП 10 ненадійних машин 2020 року

На 10 місці – повнопривідний Volvo XC60. Досить розкішний легковий автомобіль з безліччю функцій безпеки. Незважаючи на високий споживчий рейтинг 3,9 з 5, багато водіїв розчарувалися в ньому. «Найкраще, що я можу сказати про свою XC60 – це те, що мене не викрадав серійний вбивця, коли автомобіль залишав мене на узбіччі шосе», – прокоментував один власник. Оцінка надійності склала 28 балів зі 100 можливих.

9 рядок рейтингу – Форд Екоспорт. Водії скаржаться на малу потужність, мінімум комфорту і недосконалий дизайн салону. Але найбільше своїх власників «бісить» функція автоматичного відключення на світлофорі. Теж 28 балів з 100.

На 8 місці – Jeep Wrangler, створений для поїздок по бездоріжжю, отримав досить високу оцінку на Edmunds (4,6). Але багато водіїв кажуть, що автомобіль має проблеми. Як з керуванням, так і з обслуговуванням. Загальна оцінка респондентів – 27.

Фото Какие авто часто ломаются

7 позицію в антирейтингу отримала Тесла Model S. Не дивлячись на високі рейтинги компанії Ілона Маска, машина ламалася. Дорожнеча в обслуговуванні, проблеми з налаштуваннями, які досить довго вирішуються та ін. 26 балів в таблиці.

З 26 балами та 6 місцем – Chevrolet Colorado. US News і World Reports поставили пікапу 81 бал зі 100 за якість і надійність. Але багато власників мають іншу думку. «Безпека була пріоритетом для GM на цій моделі», – пишуть респонденти про Chevrolet Colorado 2021 року. Ідеальна зовнішність – це часто ширма, за якою ховаються недоліки.

ТОП 5 машин, що часто ламаються, очолює Volvo XC90. Багато функцій, включені навіть в комплектацію автомобілів середнього рівня, відсутні або працюють з перебоями. Наприклад, власники скаржаться: «Немає автоматичного замикання дверей при виході, неадекватний комп’ютерний інтерфейс і маленький екран. Відсутні багато налаштувань і елементів керування для персоналізації автомобіля. На автомобілі доступні багато функцій, які не продумані та не протестовані належним чином на зручність використання ». 26 балів.

4 місце в негативному рейтингу зайняв компактний позашляховик Jeep Compass. 21 бал зі 100 можливих. Машина отримує низький рейтинг навіть не дивлячись на свої фантастичні можливості їзди по бездоріжжю. А все через недостатню потужність двигуна і складності керування.

Очолює трійку ненадійних – Volkswagen Atlas. Автомобіль, який раніше визнавали як кращий сімейний автомобіль 2021 року. Його 19 балів з 100 говорять про те, що моделі ламаються найчастіше через якість збірки і роботи окремих систем і їх елементів.

На 2 позиції рейтингу з оцінкою всього 18 балів із сотні – Subaru Ascent. Хочете знати дослівно скарги власників? «Помилки і проблеми з двигуном, які висвічуються на екрані вже через 400 миль після покупки в салоні». «Метал настільки м’який, що при зустрічі з іншими ТЗ і сильним вітром, трясеться на ходу», «високий шум двигуна, гальмування при рушанні з місця» та ін.

І очолює ТОП ненадійних автомобілів 2020 року Chevrolet Silverado 1500. Його оцінка за сукупністю всіх показників – 13. Він дуже просторий, але такі ж величезні проблеми з надійністю: постійно ламаються елементи системи кондиціонування, електронного керування, з’являються проблеми з двигуном.

Замість висновків

Навіть найсучасніший автомобіль, з безліччю технологій, не буде себе привозити на ТО, якщо ви відкладаєте «на наступний місяць». Контроль всіх показників, справність роботи систем безпосередньо залежить тільки від вашої турботи.

Тому, замість рейтингу машин, що швидко ламаються, краще дізнавайтеся, як часто слід проводити техогляд вашої моделі. А якщо хочете знати, чому машину важливо обслуговувати, а не ремонтувати – переходьте на сторінку, де є слушні поради.

Майстри Автостейт із задоволенням виконають техобслуговування чи проведуть діагностику вашого авто. Завітайте до нас!