Краш-тести, які провела німецька компанія з Volkswagen Golf Variant, наочно показали, як звичайна захаращеність салону автомобіля небезпечна та наскільки важливо закріплювати речі, які не вмістилися в багажник.

Відео демонструє, як незакріплений багаж вагою всього 145 кг в момент зіткнення навіть при невисокій швидкості 45 км/год дає натиск силою, еквівалентній 7 тонам.

Що ж робити, якщо потрібно з собою брати намет, човен, стільчик, їжу, воду та дрова одночасно?

  1. Перше правило – закріплення вантажу. Найпростіша перегородка або сітка рятує пасажирів.
  2. Друге правило – правильний розподіл ваги. Найбільш важкі предмети обов’язково упаковуйте в нижній частині салону. Найкраще – в районі місця для ніг пасажирів задніх сидінь.
  3. Третє правило – великі речі скрутити або скласти компактно і потім закріпити скотчем. Дрібні речі – бажано скласти в коробки.
  4. Четверта умова безпеки в салоні авто – правильно перевозити домашніх улюбленців. У спеціальних сумках переноска або дорожніх боксах. Якщо ви тримаєте котика чи собаку на руках, то в разі різкого гальмування, незвичних запахів і звуків, він може злякатися. В результаті неадекватної реакції почати метатися по салону, заважати водієві та навіть стати причиною аварії.

Бажаємо вам легких подорожей з домашніми улюбленцями та дорогими серцю речами.