Женевський автосалон, який проходив з 8 по 17 березня закінчився. Серед більш ніж 900 моделей демонстрували ретро-кари, ексклюзивні спортивні авто, показали величезну кількість електромоделів. Однією з вражаючих моделей виставки став гіперкар Pininfarina Battista.

Цей “звір” може стати реальним конкурентом Tesla Roadster. Модель від італійського виробника створена на основі платформи Rimac C_Two. Машина отримала чотири двигуни загальною потужність 1900 к.с. з обертовим моментом 2300 Нм. Такі показники забезпечують розгін до 100 км/год всього за 2 секунди і за 12 секунд набір швидкості 350 км / год.

Повного заряду акумулятора достатньо для пробігу 450 кілометрів. Підтримується швидкісна зарядка. Корпус Pininfarina Battista виконаний з вуглеволокна з алюмінієвими підсилювачами конструкції.

Планується випустити всього 150 одиниць моделі. Виробництво організовують на базі Pininfarina SpA в Італії. Вартість автомобіля буде близько 2,5 млн. доларів і перші поставки почнуться вже з наступного року.

Відзначимо ще кілька яскравих моделей автосалону:

  • гіперкар Aston Martin Valkyrie AM-RB 001 з гібридною установкою V6, доповнений аерокосмічнимі розробками;
  • відреставрований шоу-кар з позолоченим кузовом і прозорим дахом на базі Lincoln Capri;
  • електрокар Piech Mark Zero, який показав рекорд в швидкості зарядки – він заряджається на 80% за 4 хв, 40 с;
  • єдиний екземпляр Bugatti La Voiture Noire за 11 мільйонів євро;
  • Ferrari, який тричі отримав звання “всесвітній автомобіль року”;
  • PAL-V – Liberty Pioneer Edition – перший в світі сертифікований літаючий автомобіль та ін.

Однією з найцікавіших безпілотних моделей став електробус e. GO Mover від концерну ZF. Його планують випустити на дороги Європи вже в 2020 році.