Автомобільний гігант Volkswagen Group розробив систему переходу виробництва до електромобілів. На офіційній презентації представники компанії говорили про те, що будуть поступово зменшувати кількість вихлопних газів за допомогою зменшення виробництва автомобілів з ДВС. Паралельно маса виробництва машин на електротязі навпаки, збільшиться.

Але на переході до електрокарів концерн планує не зупинятися. У перспективі – переведення виробничих процесів на CO2-нейтральні технології. Відновлювані джерела планується використовувати в усіх галузях, де це можливо – в усіх структурах починаючи від адміністративних. Згідно тверджень представників компанії, викиди до 2025 року зменшаться на 30%.

Тепер що стосується безпосередньо виробництва електромобілів. Протягом найближчих 10 років компанія планує випустити до 70 нових електро-моделей. Це близько 22 мільйонів одиниць. Таким чином, до 2030 року електромобілі становитимуть до 40% всіх випущених машин. Компанія планує інвестувати в дане виробництво більше 30 мільярдів євро.

Першими виготовлять кросовери AUDI e-tron і Porsche Taycan. Уже зараз кількість попередніх замовлень на дані електрокари перевищує 20 тисяч одиниць. Далі будуть випускати автомобілі лінійки VW ID. – ID., ID. CROZZ, ID. BUZZ і ID. VIZZION, а також SEAT el-born і SKODA Vision E.

Для того, щоб зацікавити купувати електромобілі, компанія також планує побудувати мережу швидкісних електро-зарядних станцій. На дорогах Європи їх планують до 400, 100 з яких – будуть в Німеччині.