Ваша мандрівка автомобілем буде більш комфортною, якщо ви потурбуєтесь про сучасні пристрої. Розповімо про корисні речі, які спростять вашу подорож автівкою.

Про документи, гроші, воду, бутерброди, пледи та подушки-підголівники скажемо, та сподіваємося, ви про них пам’ятаєте. Тепер про сучасні пристрої та аксесуари.

Відеореєстратор

Для того щоб уникнути неприємностей в чужій країні встановіть відеореєстратор. У будь-якій ситуації ви зможете надати документальне підтвердження своєї невинності або надати фактичні підтверждення того, що сталося в дорозі.

Є і приємні моменти, пов’язані з відеореєстратором. Ви можете знімати навколишню красу, повз яку  проїжджаєте і біля якої зупиняєтеся протягом усієї подорожі.

Радар детектор

У багатьох країнах на дорогах встановлені камери контролю швидкості. Хороший радар-детектор ловить всі радіосигнали, які випромінюють прилади ДПС. Це допоможе вам уникнути штрафів. При покупці пристрою звертайте увагу на кількість діапазонів, які він розпізнає.

Важливі також сценарії дії детекторів. Їх, як правило, два: «Місто» і «Траса». У міському режимі радар менш чутливий до джерел сигналів, щоб не спрацьовувати на помилкові сигнали. При активації режиму «Траса», прилад більш чутливий. Чим більше у девайса підрівнів, тим краще.

 

Фото Холодильник для автомобиля в дорогу

Холодильник для автомобіля

Прохолодна вода і свіжі продукти збережуть автомобільні холодильники різних видів. Існує кілька моделей. Сумка-термос утримує прохолоду протягом 8-9 годин. Використовуючи додатково акумулятори холоду, зможете продовжити цей термін до 15-20 годин.

Термоелектричний холодильник не потребує холодогентів і зберігає продукти свіжими більше доби. Це екологічні моделі з повною термоізоляцією з поліуретану, міцним корпусом та вентилятором. Навіть після відключення живлення, холод в ньому зберігається довго.

Ще один вид холодильних установок – потужні компресійні пристрої. І хоча за них потрібно викласти кругленьку суму, тут ви зможете перевозити хоч морозиво: вони забезпечують заморозку до -18 градусів за Цельсієм.

Компресор

Ця штука допоможе вам не тільки перевірити тиск в шинах, але і швидко накачати м’яч, матрац для плавання, човен, надувний диван або басейн. Різним моделям потрібна різна потужність джерел живлення.

GPS-навігатор

Завантажені заздалегідь карти країн, до яких ви зібралися, допоможуть вам їхати чітко за маршрутом, без сторонніх підказок і непотрібних з’ясувань не завжди зрозумілою мовою. Англійська – це звичайно добре, але існує багато відомих туристичних місць, де його не знають або принципово не використовують.

Перетворювач напруги

Перетворювач змінить 12 вольт вхідної напруги автомобільного роз’єму в 220 вольт, і ви зможете зарядити свій ноутбук. Перетворювач може працювати через прикурювач або клеми акумулятора, доступні також універсальні моделі.

Фото Преобразователь напряжения в дорогу

Детальна карта автомобільних доріг

Якщо навігатор не спрацьовує – зі звичайною паперовою картою нічого не трапиться в будь-якій місцевості. Купіть детальну кару острова, країни, міста або сільської місцевості і будьте впевнені, що не доведеться повертатися через те, що поїхали невірним шляхом. Непогано також записати або роздрукувати вдома адреси і телефони технічної допомоги авто в країнах, які збираєтеся. Ну і звичайно ж, не забудьте про запаску, машинне масло і резерв бензину.

Приємних вам мандрівок та яскравих емоцій!