Фото Новий Ferrari SF90 Stradale

До 90-річчя автогоночної команди, Ferrari представила світу SF90 Stradale – гібридний спорткар з потужністю 1000 к.с. Автомобіль оснащений 4-літровим 780-сильним бітурбінним двигуном і 800 Н⋅м обертального моменту. А також трьома електромоторами, загальною потужністю 220 к.с. (162 кВт).

Пара електродвигунів встановлена на передню вісь, третій знаходиться між ДВС і коробкою передач. Восьмиступінчаста коробка передач з подвійним зчепленням і повним приводом завершує цю міць.

Об’єднавши всі ці зусилля, повнопривідний гіперкар Ferrari розганяється до 100 км за 2.5 секунди і до 200 км – за 6.7 секунд.

В автомобілі передбачено чотири режими їзди:

  • Hybrid – включається за замовчуванням, коли працюють всі чотири двигуни з періодичним «економним» відключенням ДВС;
  • eDrive – в режимі включені тільки електродвигуни;
  • Performance – ДВС працює постійно, періодично заряджаючи акумулятори в моменти часткового використання потужності;
  • Qualify – кваліфікаційний режим, коли автомобіль видає максимальну потужність без економії енергії.

На відміну від іншої гібридної моделі виробника (LaFerrari), SF90 Stradale можна заряджати від зовнішньої мережі, хоча ємність акумулятора всього 7,9 кВт*год. Чистий режим водіння на електротязі складає 25 км при максимальній швидкості 135 км / год.

Дизайн SF90 дозволяє використовувати максимальні властивості аеродинаміки: передня частина шасі піднята на 15 мм. Завдяки цьому через вихрові генератори проходить більший потік повітря. Таким чином автомобіль генерує 390 кг притискної сили на швидкості 250 км / год. Як стверджують розробники, ці показники роблять автомобіль найбільш ефективним в момент гонки. Що стосується інтер’єру – це 16 “екран панелі приладів високої чіткості і кабіна в стилі F1.

Що придумали в Nissan Leaf, щоб повторно використовувати акумулятори електрокарів, читайте в матеріалі.