Подорожі на великі відстані – це можливість отримати гарний настрій, дізнатися багато нового, побути з близькими людьми і відпочити від роботи. Щоб поїздка на автомобілі запам’яталась тільки хорошими кадрами – обов’язково пройдіть техогляд.

Якщо машина тільки з салону – можете бути впевнені, що перед далекою дорогою її оглядати не потрібно. В інших випадках варто потурбуватися про те, щоб в дорозі не відвідувати СТО, не купувати запчастини або ще гірше – простоювати в невідомій місцевості в пошуках майстерні.

Діагностика авто: що перевіряти?

Автомеханіки радять в першу чергу:

  • Перевірити рівень рідин: гальмівної, охолоджуючої, рідини зчеплення, масла в двигуні.
  • Продіагностувати ходову і шарову опори, наконечники, тяги, гальмівні колодки і накладки.
  • Проконтролювати роботу двигуна і світлотехніку.
  • Також накачайте колеса, правильно виставте тиск. Тоді витрата палива зменшиться, а машину в дорозі не «поведе».

Готові до подороржі? Не забудьте про всяк випадок інструменти та речі, які забезпечать вам комфорт. Аптечку і вогнегасник підготуйте не для «галочки», а дійсно для власної безпеки.

Важливі речі в дорогу

Документи, гроші та продукти для перекусу – це must have в будь-яку поїздку, тому ви не забудете. А ось про напій для автомобіля у вигляді запасної каністри бензину варто подумати заздалегідь. Якщо по трасі в кілька десятків кілометрів не буде заправки або щоб заправитися, потрібно заїжджати в населений пункт, віддалений від вашого маршруту – запас стане в нагоді.

І приємні і складні моменти ми не уявляємо без помічників-гаджетів. Будь-яке питання, в тому числі і несправність автомобіля можна вирішити за допомогою мобільного. Звичайно, якщо пристрій заряджено. Тому зарядні пристрої іноді важливіші грошей та їжі.

У будь-погоду чи пору року подбайте про комфорт у вигляді затишної ковдри. Сховатися та поспати на задньому сидінні, посидіти біля вогнища або випити чашку кави на свіжому повітрі краще, якщо на плечах теплий плед.

Діагностика в центрі кузовного ремонту «Автостейт»

Комплексна діагностика в нашому центрі це:

  • Діагностика двигуна;
  • Діагностика КПП;
  • Діагностика ходової;
  • Діагностика кузова;
  • Діагностика автоелектрики.

Турбота і своєчасний профілактичний огляд забезпечує не тільки злагоджену роботу двигуна та всієї електроніки. Це також економія коштів на ремонт і попередження виходу з ладу пристроїв та деталей.