Видавництво WardsAuto 25-й раз опублікувало щорічний ТОП-10 сучасних двигунів. При створенні рейтингу експерти враховували технічні характеристики двигунів та думки водіїв, які їздять на авто, обладнаних цими двигунами. Місця в рейтингу чітко не визначені, тому що кожен із них – вже переможець.

Лучшие двигатели 2018 года картинка

У переліку кращих двигунів як завжди, присутній BMW. В цьому році відзначився трилітровий В58, який економно витрачає пальне та має високий ККД за іншими показниками.

Фото chevrolet-silverado
Що стосується високолітражних двигунів – було особливо відзначено інтелектуальне використання палива 6,2-літрового Chevrolet Silverado. Завдяки встановленій в моделі системі Dynamic Fuel Management, аналізується необхідна автомобілю потужність і відключаються зайві циліндри.

chevrolet-silverado картинка

Наступний двигун-переможець – п’ятилітровий Ford Mustang GT. У нього водії відзначили чітку реакцію при натисненні педалі газу і приємний басовитий звук американської «вісімки».

Фото Ford-F-150

В ряду сучасних дизелів відзначився трилітровий пікап Ford F-150. Його перевагами названі дуже тиха робота, легкість конструкції і неабияка вантажопідйомність – пікап може буксирувати причіп масою до п’яти тонн.

ТОП лучших моторов 2018 картинка

У рейтинг популярних в минулому році потрапила і японська марка Honda, а саме Accord Hybrid. Потужність всіх двигунів автомобіля становить 212 кінських сил, експерти відзначили модель за чітку реакцію на дії водія та помірне споживання пального.

ТОП лучших моторов 2018 фото

Відмінні показники Hyundai Nexo вразили суддів. Безперечна перевага моделі, що працює на водні – це компактність установки і масштабованість. Завдяки цьому, виробник в майбутньому зможе використовувати такий же двигун в інших моделях.

Hyundai-Kona-Electric - ТОП моторов 2018 фото

Серед електромобілів справжнім переможцем призначений Hyundai Kona Electric. Його пробіг на повному заряді складає 415 кілометрів, а двигун вже на найнижчих оборотах видає 395 Н * м крутного моменту.

Фото Лучшие двигатели 2018 года

Тепер про гібридні моделі. У цій категорії зафіксували силу шістки Pentastar eTorque, який встановлений в Dodge Ram 1500. Гібрид включає традиційний двигун внутрішнього згоряння і стартера-генератора на 48 вольт, який з’єднаний з двигуном ремінним приводом. Така зв’язка легка в установці і відчутно економить паливо навіть в самих «ненажерливих» двигунах.

Фото Lexus-UX - лучшие моторы 2018

А ще в ТОП кращих потрапили малокубатурні Infiniti QX50 та Lexus UX: дволітрову «четвірку» QX50 відзначили за виняткову систему регулювання ступеня стиснення, а Lexus – за економну витрату пального.