Фото Рolestar 2

Представлений Polestar 2 – новий електромобіль відокремленого підрозділу Volvo, з запасом ходу в півтисячі кілометрів. Це фастбек в стилістиці торгової марки. Він побудований на платформі CMA від Volvo та оснащений двома електричними моторами загальною потужністю 400 кінських сил. Розробники стверджують, що зірватися з місця і досягти 100-кілометрової позначки агрегат зможе за 5 секунд. Авто має акумулятор загальною ємністю 78 кВт * год.

Інтелектуальною основою автомобіля стала мультимедійна система з 11-дюймовим екраном на базі Andorid. Вона підтримує багато служб Google. Також в автомобіль встановлять Phone-as-Key – інтелектуальне рішення, за допомогою якого можна генерувати віртуальні ключі і передавати їх близьким людям. З допомогою програми можна відкрити автомобіль через смартфон.

Випустять Polestar 2 в двох варіантах. Перша, преміум-модель Launch Edition, вартістю від 60 тисяч євро. Випуск другої, базової модифікації почнеться через рік після запуску першої, її вартість планується в межах 40 тисяч євро. Продавати електрокар будуть спочатку тыльки в деяких країнах – Китай, Канада, Сполучені Штати, Бельгія, Нідерланди, Норвегія і Швеція.