Шанувальники потужних спорткарів бурхливо обговорюють фото Audi R8 з бензиновим V10. Німецький виробник опублікував їх на сторінці підрозділу Audi Sport в Facebook.
Audi представила нове покоління спорткара R8 фото
Повнопривідний Audi R8 V10 розроблений на тій же платформі що і Lamborghini Huracan. Тому бачимо присутність агресивних рис передньої частини, подібних Lamborghini. Але на відміну від італійця, який відноситься до ексклюзивної групи, Audi R8 вважають супер-каром для щоденної їзди.

У моторному відсіку досить компактного спорткупе встановлений атмосферний бензиновий V10 об’ємом 5,2 літра. Він дає можливість «базовому» 560-сильному R8 розігнатися до 100 км / год за 3,4 с, а R8 Performance з міццю 610 к.с – за 3,1 с. Завдяки перенастроюванні гальм і системи стабілізації автомобіля, гальмівний шлях до повної зупинки зі швидкості 100 км / год – менше 1,5 метра. А зі швидкості 200 км / год R8 зупиниться на 5 метрів раніше попередньої моделі.

Цікаво, що багато хто передрікав про вкладення компанії Audi тільки в розвиток спортивних автомобілів з електротягою. Проте, моделі з бензиновими двигунами поки не йдуть в минуле. І сьогодні ми милуємося міццю і чудовим дизайном гоночного Audi R8.

Продаж моделей Audi R8 в Європі почнеться з першого кварталу 2019 року. Ціна на них за попередніми оцінками стартує від 67 тисяч євро.