Журнал Consumer Reports опублікував рейтинг найнадійніших автомобілів фото

Щороку американський журнал Consumer Reports складає відповідно до власних правил рейтинг найнадійніших автомобілів. У список включаються марки, які продаються і експлуатуються на території США.

Згідно краш-тестів і оцінок водіїв автомобілі отримують оцінки. Учасниками експерименту виступають передплатники видання. Вони пишуть про всі проблеми, які виникають після покупки машини протягом 12 місяців. Рейтинг за підсумками минулого року заснований на опитуванні більше 500 тисяч автовласників.

Перше місце по надійності Експерти видання віддали японській марці Lexus, модель GS. А японська марка Toyota, яка в минулому році була лідером, опустилася на друге місце.

Третє місце зайняла Mazda, отримавши гарні відгуки про модель MX-5. Саме вона стала і кращою моделлю марки. Четвертий рядок рейтингу зайняла Subaru. Замикає кращу п’ятірку компанія Kia, яка за рік опустилася на 2 місця в списку. Шостий рядок рейтингу отримав автомобіль Infiniti.

Кращим європейським брендом стала німецька Audi, яка стоїть на сьомому рядку рейтингу. Також в ТОП-10 потрапили німецька марка BMW і британська Mini. Вони відповідно посіли восьме і дев’яте місця.

І останнє місце в почесній десятці зайняла південнокорейська Hyundai.