Фото Представлен «Бус» от Lexus

Автомобіль створений на базі Toyota Alphard з розмірами 4,9 метри в довжину і колісною базою в 3 метри. Конструктивні відмінності нової моделі від попередньої – мінімальні. Встановлено нову світло-систему і фірмову решітку радіатора. Чого не можна сказати про салон. Це зовсім інший клас комфорту.

4-х місний Lexus LM Royal Lounge отримав два масивні пасажирські крісла, які відокремили від кабіни водія перегородкою. У салоні встановили 26-дюймовий екран телевізора і холодильник. Верхня частина перегородки опускається, надаючи пасажирам і водієві можливість спілкуватися.

Пасажирські крісла оббиті м’якою світлою шкірою і наповнені особливою піною для максимальної зручності. Крісла окремі і кожне має власний пульт для управління становищем. Перед кріслами знаходиться бортова мультимедійна панель.

Тепер що стосується технічної частини. Вишуканий “бус” LM 350 отримає кращі варіанти силової установки від Toyota Alphard. Це 300-сильний 3,5-літровий бензиновий V6. Автоматична трансмісія з приводом на всі колеса. На гібридний варіант, під назвою LM 300h, встановлять 2,5-літровий чотирициліндровий двигун на 150 кінських сил, який працює по циклу Аткінсона. І два електродвигуни сумарною потужністю в 209 к.с.

Основним ринком збуту для “буса” марки Lexus стане Китай, можливі невеликі поставки на Близький Схід.